Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rado

Rado

Zagórze Śląskie

Jestem młodym aktywnym człowiekiem, który dąży do poprawy życia własnej rodziny, ma ambicje, marzenia i stara się być dobrym człowiekiem. Jestem synem, bratem, sportowcem , trenerem , pisarzem i mam nadzieje że niedługo będę posiadał własną firmę zajmującą się tymi projektami na które będę szukał środków od wspaniałych osób z portalu PolakPotrafi.pl. Mam swoje doświadczenia, wizje i pomysły, lecz brakuje pieniędzy na pokrycie tych ambitnych wyzwań

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 3000 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.09.2019.

Scenariusz serialu. Proszę o pomoc

O projekcie

CEL PROJEKTU: dokończenie pisania scenariusza serialowego złożonego z 14 serii i wypromowanie pracy w celu wykupienia praw autorskich do ekranizacji serialu.

Aktualny stan; scenariusz trzech odcinków w pełni wykonany, mogę powiedzieć, że sam plan scenariusza i każdego poszczególnego odcinka jest już wykonany, potrzeba czasu i pieniędzy do ukończenia reszty serii. Zaznaczam, że prace nad scenariuszem są stale wykonywane z mojej strony.

Zdjęcia, filmy, wizualizacje: Niestety nie mogę ukazać nawet części scenariusza, gdyż nie jest On jeszcze chroniony prawami autorskimi. 

KIM JESTEM? Jestem Radek, pseudonim artystyczny-Rado, mam 20 lat. Doświadczenia? Jestem czynnym sportowcem i trenerem dla młodych chłopaków ze wsi, ktorzy nie mają szans na treningi sportowe z kosztownymi trenerami. Sam nie pobieram opłat. Wiem, powiecie,że coś jest nie tak? Sportowiec pisze scenariusz? Przecież nie może, nie potrafii. Też tak mi mówili, mówią i pewnie do momentu sprzedania scenariusza tak będą mówić. Nie piszę dla kasy. Choć jestem dość młody mam dużo doświadczeń związanych z podejmowaniem decyzji, motywacją i sprawami związanymi z podążaniem własną drogą. Te doświadczenia jak i inne przekazane od innych ludzi sportu, biznesu i życia są umieszczone w scenariuszu, który jest, a ekranizacja będzie skierowana do młodych ambitnych osób aby nie popełniały błedów i nie niszczyły sobie życia przez alkohol, palenie i narkotyki. Sam nie palę i nigdy nie będę i nigdy nie miałem alkoholu w ustach. 

Chciałbym też pozostać szczery i dlatego coś wyjaśnię. Scenariusz częściowo jest mi potrzebny do wejścia do świata aktorstwa. Od małego chciałem zostać aktorem i skończenie tego projektu bardzo mnie przybliży do spełnienia marzenia.

BUDŻET PROJEKTU:  Pokrycie kosztów uzyskania praw autorskich u notariusza około 70% kwoty. Dokończenie scenariusza. Opłaty za materiały i za prace wykonane przez malarza* około 30% kwoty

*malarz wykona prace związane z brakującym scenorysem.

Jeżeli zbiórka przekroczy zakładaną kwotę, nadwyżka pieniędzy zostanie przekazana na jeden z tych celów; 1.Fundacja charytatywna.  2. Wsparcie innego projektu na Polakpotrafi.pl

Dlaczego tutaj szukam wsparcia? Po pierwsze wydaje mi się, że inicjatywa pomocy młodym ludziom jest potrzebna. Po drugie znalazłem w internecie, że partnerzy poralu Polakpotrafi.pl licznie i chętnie wspierają takie projekty. Mam nadzieję, że to właśnie mój projekt zostanie pozytywnie odebrany i swoją pracą i zaangażowaniem potwierdzę, że pomoc tych ludzi nie pójdzie na marne!

Kontakt ze mną

Radosław Ryl tel. 794-251-852   adres email:  radoslawryl@wp.pl

Realizacja nagród dla wspierających: Pierwsze nagrody rzeczowe powinny trafić do wspierających do 14 dni od zakończenia zbiórki. Nagrody specjalne, czyli te po sprzedaniu scenariusza powinny trafic do 30dni od rozpoczęcia promocji serialu. Będą to m.in. gadżety i plakaty z podpisami osób grających główne role w serialu. Zaznaczam,że nagrody pierwsze będą jedynymi wpisanymi tutaj na platformie, gdyż realizacja drugich nagród jest bardzo obszerna i nie zależy tylko ode mnie. Pierwsze nagrody to też gadżety, list z podziękowaniem a także certyfikat partnerstwa honorowego w napisaniu scenariusza. Nagroda specjalna to mini książka z radami od ludzi niezależnych finansowo a także o kulisach powstawania scenariusza.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.09.2019 22:10