Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anime Eden (MSC R&P Sp. z o.o.)

Anime Eden (MSC R&P Sp. z o.o.)

Warszawa, Polska

Anime Eden to polski wydawca oraz dystrybutor japońskich filmów i seriali animowanych, działający od 2015 roku. Odpowiada za sprowadzenie do Polski i przygotowanie polskich wersji wielu japońskich animacji, takich jak filmy z Czarodziejką z Księżyca czy dzieła Makoto Shinkaia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7515 PLN z 6000 PLN

79 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

125%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.10.2017.

Wydanie filmu Sailor Moon Super S na DVD

O projekcie

Sailor Moon (Czarodziejka z Księżyca) powraca!

Pamiętacie ją? Piękna wojowniczka, walcząca o miłość i sprawiedliwość w latach dziewięćdziesiątych umilała dnie niejednemu dziecku i fanom dalekowschodniej animacji. Odniosła wielki sukces, a teraz po latach wraca w chwale!

Wydawnictwo Anime Eden wydało już dwie płyty z filmami z Sailor Moon, a teraz szykuje się do premiery trzeciej. Tym razem Czarodziejka z Księżyca potrzebuje jednak Waszej pomocy w nauce polskiego!

Całą kwotę zbiórki przeznaczamy na przygotowanie polskiej wersji filmu Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy, który wydamy następnie na płytach DVD. Młode wojowniczki idą z duchem czasu - lektora zastępuje nieistniejący wcześniej pełny polski dubbing aktorski oraz napisy do wyboru.

Do każdej płyty zawsze dołączamy dwie pocztówki. Po raz kolejny spróbujemy zaprosić do czytania napisów ekranowych i polskiej obsady filmu znaną z wersji lektorskiej serialu z telewizji Polsat Danutę Stachyrę.

 

Cele projektu

Z projektu nic nie wyjdzie, jeśli nie zbierzemy 100% zakładanej kwoty - to nasze być albo nie być. Nadwyżkę postaramy się spożytkować na podwyższenie jakości dubbingu, przygotowanie płyt oraz dubbing kolejnych projektów Sailorkowych.

Więcej na nasz temat

Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności wydawnictwa oraz naszych poprzednich wydań, odwiedź stronę anime-eden.pl lub regularnie aktualizowany przez nas profil na Facebooku.

Termin realizacji

Jeśli zbiórka zakończy się sukcesem, płyta zostanie wydana na przełomie 2017 i 2018 roku - celujemy w grudzień, ale może się to przedłużyć do stycznia/lutego. Nagrody za wsparcie planujemy wysłać w podobnym czasie. Nagrania dubbingu najprawdopodobniej odbędą się w październiku lub listopadzie.

Media o Twoim projekcie:

Film „Sailor Moon Super S”: zbiórka na polski dubbing

polski-dubbing.pl | 2017-09-02

Anime Eden, działający na polskim rynku od 2015 roku wydawca płyt DVD i Blu-ray z japońską animacją, przygotowuje się do wydania kolejnego filmu z serii „Czarodziejka z Księżyca” – „Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy”.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.10.2017 22:10