Dołącz do naszej społeczności!

Wydanie filmu Sailor Moon Super S na DVD

Kategoria - Wideo/film

0%

Postęp

0 zł

Mamy już

54 dni

Do końca

O projekcie

Sailor Moon (Czarodziejka z Księżyca) powraca!

Pamiętacie ją? Piękna wojowniczka, walcząca o miłość i sprawiedliwość w latach dziewięćdziesiątych umilała dnie niejednemu dziecku i fanom dalekowschodniej animacji. Odniosła wielki sukces, a teraz po latach wraca w chwale!

Wydawnictwo Anime Eden wydało już dwie płyty z filmami z Sailor Moon, a teraz szykuje się do premiery trzeciej. Tym razem Czarodziejka z Księżyca potrzebuje jednak Waszej pomocy w nauce polskiego!

Całą kwotę zbiórki przeznaczamy na przygotowanie polskiej wersji filmu Sailor Moon Super S – Czarodziejka z Księżyca: Film kinowy, który wydamy następnie na płytach DVD. Młode wojowniczki idą z duchem czasu - lektora zastępuje nieistniejący wcześniej pełny polski dubbing aktorski oraz napisy do wyboru.

Do każdej płyty zawsze dołączamy dwie pocztówki. Po raz kolejny spróbujemy zaprosić do czytania napisów ekranowych i polskiej obsady filmu znaną z wersji lektorskiej serialu z telewizji Polsat Danutę Stachyrę.

 

Cele projektu

Z projektu nic nie wyjdzie, jeśli nie zbierzemy 100% zakładanej kwoty - to nasze być albo nie być. Nadwyżkę postaramy się spożytkować na podwyższenie jakości dubbingu, przygotowanie płyt oraz dubbing kolejnych projektów Sailorkowych.

Więcej na nasz temat

Aby dowiedzieć się więcej na temat działalności wydawnictwa oraz naszych poprzednich wydań, odwiedź stronę anime-eden.pl lub regularnie aktualizowany przez nas profil na Facebooku.

Termin realizacji

Jeśli zbiórka zakończy się sukcesem, płyta zostanie wydana na przełomie 2017 i 2018 roku - celujemy w grudzień, ale może się to przedłużyć do stycznia/lutego. Nagrody za wsparcie planujemy wysłać w podobnym czasie. Nagrania dubbingu najprawdopodobniej odbędą się w październiku lub listopadzie.

0

Wspierający

0 zł

Z całkowitej kwoty 6000 zł

Oczekujący

Status projektu

Projekt będzie trwał 60 dni

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Twoje imię i nazwisko i/lub nick zamieszczamy na planszy wyświetlanej tuż po filmie oraz dostępnej w menu płyty, a także w zbiorowym poście na Facebooku.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 15 zł lub więcej!

To, co wyżej + dostaniesz od nas pocztą jedyną w swoim rodzaju Sailorkową pocztówkę z poprzednich filmów z imiennymi podziękowaniami

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 30 zł lub więcej!

To, co wyżej + uzyskasz możliwość umówienia się z nami na odbiór Sailorkowego plakatu oraz uściśnięcia dłoni jednemu z twórców Anime Eden

0 Wspierających
Pozostało: 20 z 20

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Nowa płytka jedzie do Ciebie tuż po wydaniu wraz ze wszystkimi podziękowaniami z poprzednich progów. Czego chcieć więcej?

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 120 zł lub więcej!

Wysyłamy Ci nie tylko Sailor Moon Super S, ale też Sailor Moon R i Sailor Moon S. Dostajesz posta z podziękowaniami i autograf wybranego aktora/wybranej aktorki, biorącej udział w wersji polskiej filmu. Plus to, co wyżej.

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 3

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Dajemy Ci wszystkie dobra z powyższych progów oraz możliwość przyjścia na dowolny dzień nagrań dubbingu do filmu. Poznajesz sławnych aktorów i możesz spróbować uścisnąć im dłoń (jeśli tylko się odważysz).

0 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Masz możliwość spróbować się w roli aktora dubbingowego. W filmie z Czarodziejką z Księżyca. Twoje nazwisko (prawdopodobnie) czyta Danuta Stachyra. Dostajesz mnóstwo prezentów z poprzednich progów. Żyć, nie umierać.

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Zostań patronem płyty - polecamy szczególnie firmom. Na płycie znajdzie się Twoja reklama, a we wszystkich materiałach promocyjnych umieścimy Twoje logo lub wspomniana zostanie nazwa Twojej firmy.

0 Wspierających

O projektodawcy

Anime Eden (Dariusz Kosmowski)

Anime Eden (Dariusz Kosmowski)

Warszawa, Polska

Anime Eden to polski wydawca oraz dystrybutor japońskich filmów i seriali animowanych, działający od 2015 roku. Odpowiada za sprowadzenie do Polski i przygotowanie polskich wersji wielu japońskich animacji, takich jak filmy z Czarodziejką z Księżyca czy dzieła Makoto Shinkaia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: