Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska

Mosina, Polska

Gazeta Mosińsko-Puszczykowska jest polską gazetą o ugruntowanej pozycji, ukazującą się w regionie gminy Mosina i gminy Puszczykowa od 2006 roku nakładem wydawnictwa Elspiro. Misją Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej jest przedstawianie aktualnych wydarzeń i problemów mieszkańców z pożytkiem dla regionu, w którym działamy. Zależy nam aby gazeta wspierała wszystkich tych, którzy chcą robić rzeczy ważne oraz podtrzymywała lokalną tradycję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5105 PLN z 5000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.09.2021.

Rusza pomoc dla radiowca po wypadku komunikacyjnym

O projekcie

Piotr Milewski – muzyk, radiowiec, współpracownik Gazety Mosińsko-Puszczykowskiej w czerwcu 2021 r. przeżył poważny wypadek komunikacyjny. Konsekwencją tego wydarzenia są poważne, głebokie rany szarpane nogi i uraz kręgosłupa. Obecnie Piotr zdrowieje, z powodu wypadku znalazł się jednak w trudnej sytuacji finansowej. Rany wymagają specjalistycznych opatrunków ze srebra, a to oznacza spore wydatki. Cena jednego opatrunku to 20 złotych – przy konieczności stosowania dwóch plastrów dziennie miesięcznie wydatek ten urasta do około 1200 złotych. Jeśli doliczymy do tego koszty rehabilitacji, wydatki na opłacenie mieszkania (około 1300 złotych), jedzenie – robi się z tego pokaźna kwota. Piotr utrzymuje także córkę. Sam obecnie nie zarabia, bo zwyczajnie nie pozwala mu na to stan zdrowia. Pensja, którą otrzymuje, jest także uszczuplona ze względu na zwolnienie lekarskie. Rosną długi. Piotr jest na dobrej drodze do odzyskania zdrowia i sprawności. Leczenie potrwa jednak jeszcze – w najlepszych prognozach – do końca sierpnia, a rehabilitacja zapewne dłużej. Dlatego liczy się każda kwota, którą moglibyśmy wesprzeć Piotra na jego drodze do zdrowia. Uwierz – naprawdę ważna jest każda złotówka. Możesz wspomóc? Nie zwlekaj! Dobro naprawdę się opłaca!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.09.2021 20:08