Dołącz do naszej społeczności!

Rudawska Kraina Łagodności

Kategoria - Wydarzenia

109%

Postęp

4381 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Co zamierzamy?

 

Celem projektu Rudawska Kraina Łagodności jest zebranie brakujących funduszy na organizację Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” oraz koncertów w  cyklu „Szwajcarkowe Granie”. Bez Waszego wsparcia będzie nam dużo trudniej osiągnąć zamierzony cel! Mamy dla Was wiele atrakcyjnych nagród, część
z nich - bilety, posiłki i noclegi są W CENIE NIŻSZEJ, niż u źródła, więc warto wykorzystać tę okazję :) Opis nagród znajdziecie na dole strony. Termin odbioru nagród do uzgodnienia.

 

Dlaczego prosimy Was o wsparcie?

 

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości pragnie, aby systematycznie, przez cały rok w Rudawach Janowickich rozbrzmiewała muzyka w klimacie "Krainy Łagodności".                    

Mamy już kilkuletnie doświadczenie, kóre zdobywaliśmy jako wolontariusze na ogólnopolskich imprezach muzycznych. Od 2011 r. organizujemy  w gminie Janowice Wielkie, położonej w sercu pasma górskiego Rudaw, Wędrowny  Przegląd Piosenki „Polana”.

Zbiórka Rudawska Kraina Łagodności

 fot. "Zatańcz ze mną na Polanie..."
czyli start V Wędrownego Przeglądu Polana 2015

 

W listopadzie 2015 roku rozpoczęliśmy nowy cykl – „Szwajcarkowe Granie” we współpracy ze schroniskiem „Szwajcarka” http://www.schronisko-szwajcarka.pl/ oraz z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Mysłakowicach http://tiny.pl/grcz8. Naszym zamierzeniem jest, aby co miesiąc, z przerwą wakacyjną, organizować koncerty łagodnej muzyki połączone ze wspólnym muzykowaniem.

Oba wydarzenia łączą niezmiennie: ludzie zakochani w muzyce z Krainy Łagodności, miejsce wydarzenia usytuowane w sercu Rudaw Janowickich, potrzeba spotkań oraz  współdziałania, tworzenia, dzielenia się radością i  przekazywania tego szczęścia innym ludziom.

Ciężar finansowy obu przedsięwzięć spoczywa głównie na stowarzyszeniu. Mamy sprawdzone metody zdobywania środków finansowych na realizację naszych działań - są to m.in. loterie fantowe, licytacje, zbiórki publiczne, crowfunding.  

Wszystkie nasze działania wykonujemy społecznie, z zaangażowaniem, dzięki wsparciu życzliwych ludzi oraz przyjaznych nam firm, instytucji, itp.  

Bardzo lubimy współpracowac z naszymi odbiorcami, chcemy dać Im możliwość współtworzenia naszych inicjatyw!

 

„Szwajcarkowe Granie” 

 

 Projekt Rudawska Kraina Łagodności

fot. kwietniowy koncert Marzeny Nowakowskiej

 

W sercu Rudaw Janowickich znajduje się bardzo klimatyczne, urokliwe miejsce. Jest to Schronisko Szwajcarka, interesujący obiekt turystyczny, ale i dolnośląska mekka dla miłośników muzyki Krainy Łagodności. Przyjaźnie nastawiony do muzykujących do świtu turystów gospodarz doszedł do porozumienia z naszym stowarzyszeniem
w sprawie zorganizowania w jego schronisku cyklu koncertów oraz wspólnego muzykowania, śpiewanek turystycznych kończących każdy występ zaproszonych artystów.Kampania crowdfundingowa Rudawska Kraina Łagodności

 fot. marcowy koncert zespołu Paraluzja

 

Co miesiąc grupa miłośników górskich wędrówek i jednocześnie entuzjastów nocnego muzykowania przy świeczkach, pakuje plecaki i rusza na Szwajcarkowe Granie, aby potem dwudniowe zmęczenie i niewyspanie rekompensować sobie niezapomnianymi wspomnieniami z tej wyprawy. Kto potrafi wykorzystać sprawnie instrumenty muzyczne zabiera je ze sobą, dzięki temu dźwięki gitar oplatają nostalgiczne nutki skrzypek, rytmiczne djembe, prowadzące dialog z gitarami harmonijki ustne, a nawet krzykliwy saksofon. Rytm utrzymują różnego rodzaju przeszkadzajki lekkim szmerem nadając tajemniczość tego wspólnie spędzonego czasu.

 

VI Wędrowny Przegląd Piosenki 

Zbiórka Rudawska Kraina Łagodności

odbędzie się 29-30 lipca 2016 – Janowice Wielkie

 

 

 tak było w latach poprzednich...

 

„Polana” jest kameralną dwudniową muzyczną imprezą plenerową, na której każdego roku możemy spotkać osoby dobrze nam już znane z poprzednich edycji, jak również poznać zupełnie nowych, świeżo zauroczonych klimatem festiwalu ludzi.

Kampania finansowania społecznościowego Rudawska Kraina ŁagodnościKampania finansowania społecznościowego Rudawska Kraina Łagodności

fot. publiczność podczas IV Wędrownego Przegladu Polana 2014

 

Polana ze względu na miejsce, w którym się odbywa przyciąga również wielu turystów zafascynowanych okolicznymi górami – Rudawami Janowickimi oraz bliskością Karkonoszy. Spędzając urlop w okolicy ludzie chętnie dopisują do swoich planów uczestnictwo w imprezie jako możliwość odpoczynku po całodniowym wędrowaniu szlakami.

Kampania finansowania społecznościowego Rudawska Kraina Łagodności

fot. publiczność podczas IV Wędrownego Przegladu Polana 2014

 

Uczestnikom przeglądu proponujemy kilkanaście godzin niezapomnianych koncertów granych przez bardów, pieśniarzy i zespoły znane z nurtu piosenki poetyckiej, poezji śpiewanej, folku czy piosenki turystycznej.

W tym roku na naszej scenie wystąpią:

Marzenia Nowakowska

Krzysztof Jurkiewicz

Łukasz Majewski

Zbyszek Stefański

Piotr Woźniak

Bądź Ciszą

Siudma Góra

Caryna

Chwila Nieuwagi

Paraluzja

Sklep Z Ptasimi Piórami 

 

i inni...

W sobotę będzie można posłuchac róznież mniej znanych wykonawców w ramach tzw Off Sceny.

Od 2015 roku na Polanową scenę zawitali poeci, laureaci konkursu poetyckiego "O kwiat Polany", którego inicjatorem jest warszawski poeta Krzysztof Wiśniewski.  Również w tym roku usłyszymy z polanowej sceny nagrodzone wiersze. Konkurs będzie kontynuowany w kolejnych latach. 

Niewielka scena, skromne nagłośnienie i prawdziwie turystyczne warunki w scenerii zmieniających się, malowanych porami dnia plenerów Rudaw Janowickich dodają festiwalowi iście egzotycznej pikanterii. Porozrzucane dookoła szczyty górskie nadają wydarzeniu poczucie oderwania od rzeczywistości i ponadczasowość. Pewne niedogodności czy niedoskonałości związane z turystycznymi warunkami na festiwalu staramy się rekompensować naszym gościom dobrą atmosferą oraz gościnnością, bowiem najważniejszym celem "Polany" jest spotkanie ludzi gór w przyjaznym kręgu łagodnej muzyki w jednym z przepięknych plenerów Rudaw Janowickich. Chcemy w ten sposób pielęgnować stare, dobre tradycje wypracowane przez takie przeglądy jak pierwsze edycje "Gitarą i Piórem" w Borowicach, Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie,  czy Ogólnopolski Turystyczny Przegląd Piosenki Studenckiej "Bazuna", a także promować piękne tereny, w których działa nasze Stowarzyszenie.

 

Trochę historii

 

Swoje istnienie i trwanie "Polana" zawdzięcza niezwykłej grupie pasjonatów skupionych w Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości.

W 2010 roku grupa młodzieży skupiona wokół świetlicy wiejskiej „Rudawy”
w Janowicach Wielkich wraz z opiekunem świetlicy - Krystyną Pisarską (prezesem Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości) wprowadziła w życie pierwszy projekt festiwalowy w ruinach zamku Bolczów - Przegląd Piosenki Turystycznej „Rudawy Dobrych Myśli”. Impreza była niezwykle kameralna, miała charakter lokalny, ale wyzwoliła w organizatorach duże siły twórcze oraz ujawniła kreatywność młodych ludzi, co przyczyniło się do sukcesu w realizacji pomysłu w następnych latach.

W 2011 roku nazwa festiwalu została zmieniona na Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana", a formuła – na dwa dni koncertów i wspólnego muzykowania. Kolejne pięć edycji "Polany" odbywało się w różnych miejscach propagując tym samym charakter wędrówkowy festiwalu oraz piękne krajobrazy Rudaw Janowickich. Festiwal gościł zatem w Radomierzu, dwukrotnie w Schronisku Szwajcarka, Agroturystyce Szałas Muflon w Komarnie i na brzozowej polance w Janowicach Wielkich. Każda następna edycja festiwalu ściąga na "Polanę" coraz większe rzesze miłośników gór oraz muzyki z Krainy Łagodności, podczas wspólnej pracy i muzykowania zawiązują się przepiękne trwałe przyjaźnie, zapoczątkowują wielkie gorące miłości, ale przede wszystkim wzmacniają się nasze pragnienia i potrzeby związane z realizacją następnych edycji festiwali. Sukces "Polany" potwierdza sens wielomiesięcznych przygotowań, spotkań członków stowarzyszenia, wielogodzinnych burzliwych obrad, całorocznego zbierania i produkowania gadżetów polanowych, poszukiwań sponsorów czy konieczności stałego promowania festiwalu poprzez media społecznościowe.

    

Organizatorzy

 

Połączyły nas przede wszystkim miłość do gór i wędrówek oraz czar muzycznych wieczorów. Część polanowej ekipy to osoby, które tworzą Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana" od początku. W grudniu 2012 r. organizatorzy wcześniejszych edycji tej imprezy założyli Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości, które od 2013 r. przygotowuje "Polanę" samodzielnie.
https://www.facebook.com/GorySzalonychMozliwosci.

Początkowo trzon grupy stanowiła młodzież, z którą Krystyna Pisarska jeździła przez kilka lat w ramach wolontariatu na imprezy muzyczne w klimacie "Krainy Łagodności", m.in. na Rozsypaniec, Kropkę, Muzyczną Zohylinę. Od stycznia 2015 r. do Stowarzyszenia przystąpiło 30 nowych Polanowych Przyjaciół, których
w większości poznaliśmy na poprzednich edycjach imprezy.

Zbiórka Rudawska Kraina Łagodności

Projekt Rudawska Kraina Łagodności

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. członkowie i Przyjaciele Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości 2015r.

 

Z rozmów wynikało, że chętnie wesprą nasze działania związane z "Polaną", więc postanowiliśmy połączyć siły :) Z czasem zaczęli bywać na Rudawskich Śpiewankach, organizowanych cyklicznie, kilka razy do roku. Od listopada 2015 roku Rudawskie Śpiewanki Przekształciły się w w/w  „Szwajcarkowe Granie”.
https://www.facebook.com/pages/Rudawskie%C5%9Apiewanki/121143831323213?ref=hl.

 

Wszyscy pracują dla "Polany" społecznie.

Ekipa Polanowa jest całkiem spora, a największą odpowiedzialność za Polanę ponosi zarząd stowarzyszenia:
                    

                                     

                                                 Krystyna Pisarska - "Leśna Mama" 
  
Kampania crowdfundingowa Rudawska Kraina Łagodności prezes Stowarzyszenia

Miłośniczka ciekawych wyzwań, społecznych działań,wędrówek po górskich drogach i bezdrożach.
Wierzy, że członkowie stowarzyszenia jeszcze niejeden raz pokażą swoje szalone
możliwości.

Na co dzień prowadzi świetlicę wiejską "Rudawy"
w Janowicach Wielkich.

 

 

 

 

                               Joanna „Di” Strąk
                         wiceprezes StowarzyszeniaKampania finansowania społecznościowego Rudawska Kraina Łagodności

Miłośniczka psów, gór i fotografii. Mało mówi, dużo robi. Można polegać na Niej jak na Zawiszy.
"Polana" jest dla Di spotkaniem w gronie Przyjaciół.

Zawodowo menager w rodzinnej firmie.

 

                                                                   

 

                                                                  

 

 

 Kampania finansowania społecznościowego Rudawska Kraina Łagodności

                          Ryszard "Rondel" Rodewald
                        członek zarządu Stowarzyszenia

Szczególnie chętnie wędruje po Sudetach. Wielokrotny uczestnik Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej.
Z przyjemnością
c
o roku uczestniczy w wielu przeglądach muzyki z "Krainy Łagodności.

Polanowy konferansjer.

 

 

 

      

 

                           Beata "Becia" Gąsior
                  członek zarządu Stowarzyszenia
Zbiórka Rudawska Kraina Łagodności

Na co dzień studentka studiów magisterskich na Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze.
Pozytywnie zakręcona, działanie jest Jej żywiołem, chętnie pomaga innym.

Zapalona turystka.

 

 

 

 

Projekt Rudawska Kraina Łagodności

 

Wojciech Wojtysiak
członek zarządu Stowarzyszenia

Człowiek orkiestra: i ugotuje i zmontuje Polanową scenę. Zapalony wędrowiec górski oraz wierny słuchacz nurtu rodem z "Krainy Łagodności".

Polanowy kucharz.

 

 

 

 

 

 

Dzięki Waszemu wsparciu sfinansujemy:

100% sumy - zdobyte dzięki Wam fundusze zostaną przeznaczone na niezbędne opłaty: wynagrodzenie dla wykonawców na obu imprezach, wynajem Toi-Toi, , art. spożywcze, z których będziemy przygotowywać wyżywienie dla wolontariuszy
i wykonawców

130 % - dodatkowe 1200 zł przeznaczymy na wyższe wynagrodzenie dla wykonawców

150% - kolejne 800 zł wykorzystamy  na lepsze warunki sanitarne na "Polanie" - więcej Toi-Toi, dodatkowe czyszczenie, pojemniki na wodę

180 % - za następne 1200 zł przygotujemy lepszą promocję Wedrownego Przeglądu Piosenki, nowe gadżety Polanowe oraz kupimy więcej koszulek z logo Festiwalu

Każda kolejna dodatkowa kwota będzie procentować podczas przygotowań oraz na samych imprezach .

 

Nagrody dla Was

 

Pozyskaliśmy wielu darczyńców, dzięki czemu przed Wami duży wybór nagród. Lista nagród nie jest zamknięta, czekamy na kolejne propozycje. Ceny biletów, posiłków i noclegów SĄ NIŻSZE niż ich realna wartość, np. jeśli kupicie posiłek za 90 zł - będziecie mogli zjeść potrawy za 100  zł :)

Fundatorom nagród serdecznie dziękujemy!  Dzięki Nim mamy dla Was cały wachlarz propozycji m.in.:

1. PODZIĘKOWANIA

Proponujemy do wyboru: podziękowanie na Facebooku oraz na  www.polana.art.pl , certyfikat "Przyjaciel Polany" oraz limitowana wersja certyfikatu z dedykacją i autografami Wykonawców szóstej Polany

2. ROZMAITE PAMIĄTKI Z "POLANY" m.in.:

Projekt Rudawska Kraina Łagodności

pamiątkowa okrągła 
naklejka z logo Polany 

Projekt Rudawska Kraina Łagodności 

kostki do gitary z logo Polany

 Zbiórka Rudawska Kraina Łagodności

breloczki z logo "Polany"

Projekt Rudawska Kraina Łagodności
drewniane zakładki do książki  ręcznie zdobione metodą 
decoupage przez Ulę Styczyńską

 • niepowtarzalny kubek Polanowy ręcznie malowany, imienny - na zdjęciu tylko kilka sztuk, ale będzie ich dużo więcej.

Kampania crowdfundingowa Rudawska Kraina Łagodności

 • nagrody związane z Polanowymi wykonawcami np: zdjęcie z Polanowym Wykonawcą w wersji elektronicznej, piosenka Wykonawcy Polanowego zadedykowana wybranej osobie
 • poprowadzenie fragmentu koncertu na Polanie razem z naszymi Polanowymi Konferansjerami
 • podkoszulka z logo Polany, do wyboru rozmiar,  kolor

Kampania finansowania społecznościowego Rudawska Kraina Łagodności

 • torba bawełniana z długim uchwytem (na ramię) z logo "Polany" w kilku kolorach (czarny, czerwony, pomarańczowy, niebieski)
 • kilka mniejszych lub większych zestawów Polanowych a w nich np. podkoszulka z logo Polany (bez daty), w dowolnym rozmiarze oraz kolorze, damska lub męska, ręcznie malowany kubek, certyfikat "Przyjaciel "Polany", naklejka z logo, kostki

3.  NAGRODY ZE SMAKIEM

Pod hasłem: dla każdego coś smacznego, mamy dla Was duży wybór propozycji, zarówno dania w lokalach, w schroniskach, jak na naszej brzozowej polance.

 •  sobotnie śniadanie na Polanie dla dwóch osób przygotowane przez Ryśka „Rondla” Rodewald - naszego konferansjera, członka zarządu Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości
 •  wyżywienie na Polanie – zestaw jednodniowy lub dwudniowy, a w zestawie śniadanie i obiadokolacja. Menu autorskie szefa polanowej kuchni - Mistrza Wojtka :D

Smaczne podarunki od gościnnych lokali w Kotlinie Jeleniogórskiej i Kamiennogórskiej: 

 

4. NOCLEGI

 

5. DUŻO BILETÓW!

6. DLA CIAŁA:

- strzyżenie 
- profesjonalny zabieg: pedicure ważny

 • strzyżenie w Zakładzie Fryzjerskim p. Beaty Chorąży w Janowicach Wielkich 
 • strzyżenie w Studio Fryzur „Iga” w Janowicach Wielkich

 

7. NAGRODY Z SERC NASZYCH PRZYJACIÓŁ:

 

 • Dzięki firmie SuperMemo https://www.supermemo.pl/ otrzymasz voucher na roczny kurs języka angielskiego "Olive Green" - do nauki przez internet i możesz uczyć się jęz. angielskiego niespotykaną, nowatorską metodą. Kurs jest oparty na interaktywnym filmie akcji i uczy angielskiego od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanego w zupełnie niespotykany sposób. Więcej na temat kursu można się dowiedzieć na stronie https://OliveGreenTheMovie.com/. Cena realna 119 zł
 • możesz zaśpiewać na polanowej scenie z Krzysztofem „Jurkielem” Jurkiewiczem - wokalistą zespołu Słodki Całus od Buby https://www.youtube.com/watch?v=jkQBxLUZsr4 lub z Martyną Czech - wokalistką zespołu "Chwila Nieuwagi" https://www.youtube.com/watch?v=yIj74wvliFg.   
 • sesja fotograficzna z Przyjaciółką Polany Agą „Ziutą” Białecką w Łodzi lub okolicy http://www.flickriver.com/photos/ziucisko/sets/ - zdjęcia w wersji elektronicznej, termin do uzgodnienia
 • sesja fotograficzna z wiceprezes naszego stowarzyszenia - Joanną Di Strąk  w Jeleniej Górze lub okolicy https://picasaweb.google.com/108430210402169924401/Inne?authuser=0&authkey=Gv1sRgCKTc49Hx6qrdVg&feat=directlink zdjęcia w wersji elektronicznej, termin do uzgodnienia
 • sesja fotograficzna ze świetną portrecistką - Gocanną Antosik w Warszawie lub okolicy https://picasaweb.google.com/114876072843897879570
 • wycieczka w Karkonosze ze świetnym przewodnikiem - Alpim; grupa do 15 osób, termin – od października
 • fotoobrazy wykonane ze wskazanych przez Ciebie zdjęć na grubym płótnie bawełnianym o wyraźnej strukturze, wykonane z najlepszej jakości materiałów, zapewniających wieloletnią trwałość wydruków. Obrazy są naciągane na drewniane krosna o grubości 2 cm.  Proponujemy dwa formaty: 30x40 cm i 40x60, ale wykupując dwa zdjęcia w formatach 40x60 cm, możesz zamówić jedno w formacie 60x90 cm http://www.fotografia-wielkoformatowa.pl/

 

 8. OFERTY DLA PARTNERÓW "POLANY"

 • jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, zapraszamy do kontaktu e-mailowego: stowarzyszenie.gsm@gmail.com 

 

47

Wspierający

4381 zł

Z całkowitej kwoty 4000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 08.07.2016

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

3 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 3 zł lub więcej!

Dostaniesz herbatę w gościnnym schronisku "Szwajcarka" (np. podczas „Szwajcarkowego Grania”) http://www.schronisko-szwajcarka.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 4 zł lub więcej!

Dostaniesz kawę w gościnnym schronisku "Szwajcarka" (np. podczas „Szwajcarkowego Grania”) http://www.schronisko-szwajcarka.pl/

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 4 zł lub więcej!

Podamy Ci herbatę lub kawę podczas Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"

0 Wspierających
Pozostało: 20 z 20

Nagroda za 7 zł lub więcej!

Otrzymasz pamiątkę polanową - do wyboru drewniana zakładka do książki ręcznie malowana lub breloczek - zdjęcia nagród obok, pod koniec opisu.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Otrzymasz podziękowanie na portalu Facebook i na stronie internetowej www.polana.art.pl

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Otrzymasz imienny certyfikat "Przyjaciel Polany" do druku

2 Wspierających
Pozostało: 5 z 7

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Zwiedzisz Podziemia Arado w Kamiennej Górze http://www.kamiennagora.pl/pl/67-sztolnia-arado.html

1 Wspierający
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Otrzymasz kostki gitarowe z logo "Polany" - 3 szt

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 10

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Zwiedzisz Park Miniatur Świata w Mysłakowicach http://www.budowleswiata.com/

2 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Ty, Twoje dziecko, znajomi spędzicie kilka godzin z atrakcjami w Western City w Ścięgnach koło Karpacza. Opis miejsca obok, przy opisie nagród. W ramach biletu wstępu czekają następujące przyjemności: jazda konna - spacer, przejazd kolejką,strzelnica indiańska, rzut nożem, rzut włócznią, wejście na "Pal Męczarni". http://www.western.com.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 6 z 6

Nagroda za 15 zł lub więcej!

"Karkonoskie Tajemnice" czekają na Ciebie, nie zwlekaj! http://www.karkonoskietajemnice.pl/1/Historia-powstania.html

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Wyślemy Ci wydrukowany, imienny certyfikat "Przyjaciela Polany"

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Otrzymasz voucher do Centrum Nauki Kopernik http://www.kopernik.org.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zrobimy Ci zdjęcie z polanowym wykonawcą, otrzymasz je w wersji elektronicznej

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Masaż 15-minutowy częściowy (np. kręgosłupa, rąk itp) w Centrum Rehabilitacji Body Balance we Wrocławiu (wartość realna 30 zł) http://bodyandbalance.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 16 z 20

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Dostaniesz torbę bawełnianą z długimi uchwytami z logo "Polany" (do wyboru kolory: czarny, czerwony, niebieski, pomarańczowy)

2 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 25 zł lub więcej!

otrzymasz bilet wstępu na trasę trudną w Parku Linowym przy Schronisku "Pod Wieżycą" http://www.podwiezyca.com.pl

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Skorzystasz z usługi fryzjerskiej - strzyżenie włosów z myciem i czesaniem w Studio Fryzur “Iga”

2 Wspierających
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Utwór wybranego wykonawcy będzie dedykowany wskazanej przez Ciebie osobie

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 25 zł lub więcej!

strzyżenie w Zakładzie Fryzjerskim p. Beaty Chorąży w Janowicach Wielkich

2 Wspierających
Pozostało: 8 z 10

Nagroda za 28 zł lub więcej!

Otrzymasz 1-osobowy karnet na wszystkie atrakcje w Zamku Legend Śląskich w Pławnej http://www.zamekslaskichlegend.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Obejrzysz spektakl w Teatrze Nowym w Poznaniu http://teatrnowy.pl/

2 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Wybrane przez Ciebie zdjęcie otrzymasz w formie fotoobrazu na grubym płótnie bawełnianym naciągniętym na drewniane krosna o grubości 2 cm. Całość przygotuje dla Ciebie firmia Fotografia-Wielkoformatowa.pl http://www.fotografia-wielkoformatowa.pl/. Wielkość fotoobrazu 30x40 cm.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Zostaniesz wymieniony na liście Polanowych Darczyńców ze sceny, podczas Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana", a także na liście umieszczonej na portalu Facebook oraz na stronie internetowej www.polana.art.pl oraz otrzymasz pamiątki polanowe - breloczek oraz zakładkę do książki (patrz zdjęcia w opisie nagród)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Proponujemy Ci strzyżenie w Salonie Urody LOOKSUS Ewy Gałczyńskiej w Jeleniej Górze-Cieplicach (Os. Orle)

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Wybrane przez Ciebie zdjęcie otrzymasz w formie fotoobrazu na grubym płótnie bawełnianym naciągniętym na drewniane krosna o grubości 2 lub 3 cm. Całość przygotuje dla Ciebie firma Fotografia-Wielkoformatowa.pl http://www.fotografia-wielkoformatowa.pl/. Wielkość fotoobrazu 40x60 cm.
UWAGA - jeśli chcesz mieć fotoobraz wielkości 60x90 cm, wykup obie nagrody, przy odbiorze okreslisz czy wybierasz dwa mniejsze czy jeden większy.

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Skorzystasz z profesjonalnego zabiegu: pedicure lub manicure hybrydowy w Salonie Urody LOOKSUS Ewy Gałczyńskiej w Jeleniej Górze-Cieplicach (Os. Orle)

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Zostaniesz zaproszony w sobotę podczas "Polany" na śniadanie przez naszego konferansjera Rondla

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Poprowadzisz fragment koncertu na "Polanie" wspólnie z naszymi konferansjerami.

2 Wspierających
Pozostało: 46 z 50

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Otrzymasz ręcznie malowany imienny kubek polanowy, poj. 400 ml. Zdjęcia kubków w opisie nagród po lewej stronie.

4 Wspierających
Pozostało: 20 z 20

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Będziesz miał zapewnione wyżywienie na "Polanie" – zestaw jednodniowy – śniadanie (szwedzki stół) i obiadokolacja. Za podwójną wpłatę będziesz miał zapewnione wyżywienie od piątku wieczora do niedzieli rano.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Pyszny domowy obiad dla dwóch osób w barze "Mamarosa" w Janowicach Wielkich

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Zjesz w towarzystwie wybranej osoby pyszny obiad w gościnnej Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie http://www.chataizerska.pl/index.php?k_d=5&

2 Wspierających
Pozostało: 4 z 5

Nagroda za 45 zł lub więcej!

Pójdziesz z dzieckiem na 5 spektakli Teatru Animacji w Jeleniej Górze (karnet na wszystkie spektakle do końca 2016 roku http://www.teatr.jgora.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zjesz obiad w towarzystwie wybranej osoby w restauracji "Pod Jesionami" w Karpaczu http://www.pod-jesionami.pl/ (wartość nagrody 60 zł)

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Otrzymasz podwójny karnet do Łodzi na festiwal Yapa 2017 http://www.yapa.art.pl/2016/

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Otrzymasz koszulkę z logo Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" w wybranym rozmiarze

3 Wspierających
Pozostało: 0 z 3

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zjesz obiad w towarzystwie wybranej osoby w Browarze Miedzianka, do tego wypijesz kufel jednego z 5 piw warzonych w Browarze http://browar-miedzianka.pl/ (wartość nagrody 60 zł)

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zwiedzisz z Rodziną lub Znajomymi Park Miniatur Dolnego Śląska - karnety są czteroosobowe http://www.park-miniatur.com/pl/

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zjesz w towarzystwie wybranej osoby słodki poczęstunek w lokalu "Naleśniki i Łakocie" w Karpaczu https://www.facebook.com/NalesnikiLakocie/ (wartość nagrody 60 zł)

1 Wspierający
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Otrzymasz voucher na roczny internetowy kurs języka angielskiego "Olive Green" - do nauki przez internet. Kurs jest oparty na interaktywnym filmie akcji i uczy angielskiego od poziomu podstawowego do bardzo zaawansowanego w zupełnie niespotykany sposób. więcej na temat kursu można się dowiedzieć na stronie https://OliveGreenTheMovie.com/. Cena realna 119 zł

0 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 70 zł lub więcej!

W towarzystwie wybranej osoby będziesz się delektował kawą i deserami w legendarnej Kawiarni “Biała Lokomotywa” w Nowej Rudzie https://www.youtube.com/watch?v=_Jczli_FVZw (wartość nagrody 80 zł)

0 Wspierających
Pozostało: 25 z 30

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Otrzymasz koszulkę i imienny kubek Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"

3 Wspierających
Pozostało: 1 z 3

Nagroda za 80 zł lub więcej!

Pójdziesz z wybraną osobą na dowolny spektakl od września do końca 2016 r., do Teatru Polskiego w Poznaniu http://www.teatr-polski.pl/

2 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Zjesz obiad w towarzystwie wybranej osoby w Restauracji Greckiej Kalamata w Świeradowie Zdroju http://restauracjakalamata.pl/ (wartość nagrody 100 zł)

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Będziesz mógł skorzystać z noclegu dla dwóch osób w pokoju z łazienką w schronisku Pod Wieżycą w Sobótce http://www.podwiezyca.com.pl/ - (wartość nagrody 100 zł)

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Dostaniesz obiad dla dwóch osób w kawiarni “U Leszka” w Kamiennej Górze http://nickt.pl/testy/jedzenie/kamienna-gora-kawiarnia-u-leszka/ - (wartość nagrody 100 zł)

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Dostaniesz karnet miesięczny na warsztaty djembe w Strefie Rytmu w Warszawie http://www.strefarytmu.pl (wartość nagrody100 zł)

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w sesji fotograficznej ze świetną portrecistką - Gocanną Antosik
Czas trwania sesji : ok. 1h-1,5h
Miejsce: Warszawa lub okolice (do ustalenia) albo podczas Polany.
Otrzymasz ok. 20 zdjęć przesłanych na e-maila

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Przygotujesz podczas naszego przeglądu pod opieką członka zespołu "Chwila Nieuwagi" dwa utwory z repertuaru zespołu i wystąpisz razem z Nim na polanowej scenie.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Skorzystasz z usunięcia kamienia (skaling o wartości 150) w firmie Praxi-Dent z Opola http://www.praxident.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w plenerowej sesji zdjęciowej z Agą Ziutą Białecką
Czas trwania sesji : ok. 1h-1,5h
Miejsce: Łódź i okolice (do ustalenia)
Otrzymasz ok. 20 zdjęć przesłanych na e-maila

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Przygotujesz podczas naszego przeglądu pod opieką Krzysztofa "Jurkiela" Jurkiewicza dwa utwory z repertuaru Słodkiego Całusa od Buby lub inne i wystąpisz razem z Nim na polanowej scenie.

0 Wspierających
Pozostało: 12 z 15

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Otrzymasz zestaw polanowych pamiątek: podkoszulkę z logo Polany w wybranym przez Ciebie rozmiarze (damską lub męską), ręcznie malowany imienny kubek polanowy, 3 kostki do gitary z logo (lub kolczyki z kostek do gitary), plakat, naklejkę z logo, certyfikat "Przyjaciel Polany". Pierwsze dwie osoby dostaną dodatkowo kubek termiczny ufundowany przez weekednpolska.pl.

3 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w plenerowej sesji zdjęciowej z Di (Joanna Strąk)
Czas trwania sesji : ok. 1h-1,5h
Miejsce: Jelenia Góra lub okolice (do ustalenia)
Otrzymasz ok. 20 zdjęć przesłanych na e-maila

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Nocleg ze śniadaniem dla dwóch osób w Schronisku Andrzejówka w terminie 3/4 września, ew., po uzgodnieniu terminu w schronisku - w środku tygodnia. http://andrzejowka.com.pl/ (wartość 114 zł)

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 110 zł lub więcej!

Będziesz miał zapewniony nocleg dla 2 osób ze śniadaniem lub kolacją Restauracja na Wyspie Niemodlin - blisko festiwalu "Zamczysko" w Dąbrowie Niemodlińskiej http://www.nawyspie-niemodlin.noclegiw.pl/ (wartość nagrody 120 zł)

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 130 zł lub więcej!

Otrzymasz nocleg dla dwóch osób w bacówce na Rycerzowej z wyżywieniem http://www.rycerzowa.pttk.pl/ (wartość nagrody 140 zł)

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 130 zł lub więcej!

Otrzymasz nocleg w Schronisku Szwajcarka - pokój trzyosobowy z kolacją lub śniadaniem http://www.schronisko-szwajcarka.pl/ (wartość nagrody 140 zł)

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Dostaniesz nocleg dla 2 osób ze śniadaniem w ośrodku wypoczynkowym “Ustronie” w Karpaczu http://www.ustronie.karpacz.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 175 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w 1 dniowych (kilka godzin) zajęciach z instruktorem z podstaw wspinaczki w Górach Sokolich zafundowane przez schronisko "Szwajcarka" http://www.schronisko-szwajcarka.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Skorzystasz z usunięcia kamienia i piaskowania zębów (o wartości 300zł)
w firmie Praxi-Dent z Opola http://www.praxident.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Wspaniałe popołudnie i wieczór zapewni Tobie i towarzyszącej Ci osobie Teatr Nasz z Michałowic - obejrzycie spektakl, zjecie kolację, otrzymacie też pamiątkowe wydawnictwa - płytę i ksiązkę http://teatrnasz.pl/

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 213 zł lub więcej!

Otrzymasz zestaw polanowych pamiątek - podkoszulkę z logo Polany w wybranym przez Ciebie rozmiarze (damską lub męską), ręcznie malowany imienny kubek polanowy, 3 kostki do gitary z logo (lub kolczyki z kostek do gitary), plakat, naklejkę z logo, certyfikat "Przyjaciel Polany". W zestawie znajdą się koszulki z naszych pierwszych dwóch "Polan" - czarne męskie M.

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w wycieczce z przewodnikiem sudeckim Alpim - oferta dla grupy maksymalnie 15 osób, jedna osoba wykupuje i kompletuje grupę. Odbiór nagrody w terminie od października 2016, do uzgodnienia z Alpim.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w kursie wspinaczki na ściance we Wrocławiu - dwa dni x 2 godz., prowadzenie zajęć Wojtek Sadłoń

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Skorzystasz z wybielania zębów (o wartości 1000zł) w firmie Praxi-Dent z Opola http://www.praxident.pl/

0 Wspierających
Pozostało: 4 z 4

Nagroda za 600 zł lub więcej!

Twoja Firma zostaje partnerem Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości od 07.2016 do 06.2017 r. - umieścimy jej logo na cały rok na naszej stronie internetowej www.polana.art.pl. Będziemy rozmawiać o innych możliwościach współpracy.

0 Wspierających
Pozostało: 4 z 4

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Twoja Firma zostaje partnerem Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości od 07.2016 do 06.2017 r. - umieścimy jej logo na cały rok naszej stronie internetowej www.polana.art.pl, będziemy ją wymieniać podczas naszych imprez (około 10 imprez w ciągu 12 miesięcy). Będziemy rozmawiać o innych możliwościach współpracy.

0 Wspierających

O projektodawcy

sgsm

sgsm

Janowice Wielkie, Polska

Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości działa od grudnia 2012 roku. Połączyła nas pasja do gór, od lat wędrujemy po szlakach całej Polski.
Od tej górskiej pasji zaczęła się druga – górskie muzykowanie, gdzieś na szlakach, w schroniskach. Teraz urzeczywistniamy jedno z naszych górskich marzeń – całoroczne spotkania z „łagodną piosenką” w kolejnych miejscach Rudaw Janowickich. Organizujemy Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana", który odbywa się co roku w ostatni weekend lipca oraz "Szwajcarkowe Granie" odbywające się w schronisku "Szwajcarka" - cykl koncertów połączonych ze wspólnym muzykowaniem. Działamy też w innych dziedzinach, min. wspieramy świetlicę wiejską "Rudawy" w Janowicach Wielkich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: