Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szymko Piast Kuliński

Szymko Piast Kuliński

Warszawa, Polska

Mieszkam w Warszawie. Urodziłem się w 1954 r. Jestem rodzimowiercą słowiańskim i wieloletnim członkiem najstarszego zarejestrowanego związku wyznaniowego, odwołującego się i będącego kontynuatorem etnicznej wiary naszych słowiańskich przodków.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20829 PLN z 5000 PLN

121 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

416%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.12.2015.

Rodzimowiercza ziemia

Dodano: 01.12.2015, 11:32
  Venefica
Venefica
Dziękuję za PS. - już rozumiem. Cieszę się, że zbiórka zakończyła się sukcesem i oby było więcej takich sukcesów!
Dodano: 01.12.2015, 9:21
Szymko Piast Kuliński
Szymko Piast Kuliński
PS. Obecnie, w Radzie Związku z imienia i nazwiska, zasiadają:
- Ofiarnik Generalny Ryszard Zięzio,
- Sekretarz Generalny i Skarbnik Kazimierz Mazur,
- Pan Grzegorz Klein,
- Pan Marcin Tollik.
Dodano: 01.12.2015, 9:17
Szymko Piast Kuliński
Szymko Piast Kuliński
Główny projekt realizowany jest pod auspicjami najstarszego, formalnego, zarejestrowanego związku rodzimowierczego Rodzimego Kościoła Polskiego i właśnie dla zachowania bezpieczeństwa, oraz całkowitej transparentności projektu, wszystkie operacje finansowe (teraz jak i w przyszłości) będą przeprowadzane za pośrednictwem konta tegoż związku. Pod projektem znaleźć można dwa wywiady, w których objaśniane jest to szerzej. Także bez obaw. Proszę nie przejmować się wygłaszanymi gdzieś w necie czyimiś osobistymi opiniami, a tym bardziej nie przypisywać ich inicjatorom projektu.
W ramach serwisu Polak Potrafi zbiórka zakończyła się pełnym sukcesem, który przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Za chwile ruszamy ze zleceniami produkcji planowanych materiałów promocyjnych (z których część trafi do was w podziękowaniu za okazane wsparcie). To co zostanie, zgodnie z zawartymi wcześniej informacjami, zostanie natomiast przekazane na zakup ziemi, która służyć będzie nam wszystkim. Zbiórka głównego projektu "Rodzimowiercy na swoim" trwa bowiem nadal na stronie http://rodzimowierca.pl/#earth
Pozdrawiam S.P.K
Dodano: 01.12.2015, 0:14
  Venefica
Venefica
Mam pytanie - kto konkretnie, z imienia i nazwiska będzie zajmować się rozdysponowaniem pieniędzy ze zbiórki? Po tym co zobaczyłam na fb zaczynam obawiać się co do celu tej zbiórki i czy po prostu nie dałam się oszukać.
Dodano: 30.11.2015, 21:42
  Kamila Kupisz-Lampinen
Kamila Kupisz-Lampinen
Poszło! Jestem za projektem całym sercem!
Dodano: 30.11.2015, 14:03
Szymko Piast Kuliński
Szymko Piast Kuliński
Bo jeśli już wpłacałeś wcześniej na ten projekt, to obie się zapewne zsumowały.
Dodano: 30.11.2015, 11:25
  kusiu666
kusiu666
Witam Nie wiem czemu ale ja tutaj na stronie polak potrafi nie widzę mojej płatności.
Dodano: 26.10.2015, 12:54
  Mickeyla
Mickeyla
Dobrze gdyby była możliwość płacenia kartą...Wielu Rodzimowierców przebywa za granicami naszego kraju, i byłoby to bardzo duże udogodnienie dla nich :) Aczkolwiek mnie się w końcu udało :))) SŁAWA !!!
Dodano: 21.10.2015, 7:50
  Jacek Sobiemir Zieliński
Jacek Sobiemir Zieliński
Mam wiarę a wręcz pewność, że się uda. Jako niezrzeszonemu Rodzimowiercy taki projekt jest bardzo bliski sercu. Nas "wolnych ptaków" jest wielu i jako tacy chcemy być ponad podziałami a ostatnio źle się dzieje pomiędzy Rodzimowiercami. Jak do tej pory wy jako jedyni wystartowaliście z takim projektem. Spada więc na Was obowiązek koordynacji i gospodarzenia.Członkowie RKP liczę na Was. Wierzę, że będziecie dobrymi gospodarzami tej ziemi hołdującymi zasadzie: "Goście w dom, Bogi w dom". Wiele roboty przed Wami ale ja już oczami wyobraźni widzę ten dzień kiedy mówię wnukowi: Pakuj się synku jedziemy do Chramu na postrzyżyny a w Świętym Gaju składam podziękowania Bogom
Dodano: 20.10.2015, 16:04
  saborkb
saborkb
Pomysł na projekt świetny ;)
Dodano: 19.10.2015, 11:44
  Sławomir Brzozowski
Sławomir Brzozowski
Tak, wpłaty sumują się! TM, właśnie wpłacałem po raz drugi i informuję, że wpłaty się sumują. Jeżeli jesteś zalogowany na stronie polakpotrafi, to przy ponownej chęci wsparcia masz do dyspozycji ikonę "zmień wsparcie". Pojawia się wtedy kwota, którą już wpłaciłeś i wybór kwoty, jaką chcesz do tego dodać. Moje hasło do tego projektu brzmi: 10 złotych co niedziela, na pohybel.... (wiadomo komu/czemu) ;)
Dodano: 14.10.2015, 11:48
Szymko Piast Kuliński
Szymko Piast Kuliński
Trudno mi Tomaszu, jako prowadzącemu ten projekt na Polak Potrafi, na te chwilę jednoznacznie odpowiedzieć (bo wszystkie dane szczegółowe spłyną do nas, jak mniemam, dopiero po zakończeniu całej akcji na Polak Potrafi). Niemniej jeśli tylko przypomnisz się i dasz nam o tym znać po 1 grudnia (po zakończeniu akcji na PP), to dołożymy wszelkich starań by wszystko zastało przeprowadzone po twojej myśli, tak jak sobie życzysz (bo z naszej strony nie stanowi to najmniejszego problemu).
Dodano: 14.10.2015, 10:35
  Tomasz Matelski
Tomasz Matelski
Wpłaty sumują się? W sensie jeśli wpłacę jeden raz 150zł, a za miesiąc 150zł to mam prawo do pakietu za 300zł ?
Dodano: 06.10.2015, 15:39
Szymko Piast Kuliński
Szymko Piast Kuliński
5k to próg minimalny, z kwoty której zostaną sfinansowane materiały promocyjne i ich rozesłanie. Dopiero suma, która zostanie zebrana po przekroczeniu tego progu, zasili zakup ziemi. Wszystko jest w opisie projektu, a odnośnie dalszych pytań jeszcze więcej znajdziesz na stronie facobook'owej: https://www.facebook.com/PolskaZiemiaRodzimowiercza/posts/1699703206919744 - pozdrawiam serdecznie.
Dodano: 06.10.2015, 14:56
supermariq
supermariq
Niezbyt mi się to podoba - cel jest bardzo mglisty (na co dokładnie zostanie przeznaczona ta kwota? nie sądzę żeby za 5k zł można było gdzieś kupić szmat ziemi i to w dodatku z pozwoleniem na budowę, nie jest też sprecyzowana chociażby przybliżona lokalizacja) Moim zdaniem, powinniście najpierw znaleźć odpowiednią działkę, najlepiej taką na której już są jakieś drzewa na zaczątek gaju(no bo kiedy on urośnie?czy ja doczekam?:P) i mieć konkretny plan, na którym można oprzeć to, ile funduszy rzeczywiście potrzeba i skąd wziąć resztę pieniędzy. Super by było jakby udało się dostać takie miejsce, które w przeszłości było miejscem kultu i ma archeologiczną przeszłość. Mimo iż nie uważam się za rodzimowiercę, podoba mi się sam pomysł, lecz potrzeba nad nim jeszcze dużo popracować, powodzenia!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.12.2015 09:09