Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

wojciech.krypiak

wojciech.krypiak

Warszawa

Wojtek: mąż, ojciec, informatyk z zawodu, muzyk z zamiłowania, lider projektu - z przypadku :)
Rockolędy: przyjacielsko-rodzinny projekt łamiący stereotypy i pokazujący, że wspólne kolędowanie nadal może przynosić radość nie tylko wykonującym, ale również słuchającym.
Po 10 latach od nieśmiałego rozpoczęcia tego niecodziennego przedsięwzięcia wydajemy naszą drugą płytę.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11655 PLN z 10000 PLN

68 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 22.11.2018 22:10

Rockolędy - wydanie nowej płyty pt. 'Cuda, cuda'

RSS

DZIĘKUJEMY!! Dodano 22.11.2018, godz. 21:53

To już ostatnie minuty do końca akcji. 

Serdecznie dziękujemy tym którzy pomogli, tym którzy chcieli a nie pomogli, tym którzy nie chcieli a pomogli i wszystkim pozostałym... Dobrego odbioru płyty i do zobaczenia na koncertach!!

Pozdrowienia - zespół Rockolędy

Nagrody Dodano 19.11.2018, godz. 14:51

Kochani, przed nami ostatnia prosta. Mamy nadzieję, że już za 3 dni wszyscy będziemy się cieszyli - my ze wsparcia, a Wy z nagród.

Dla tych, którzy są ciekawi jak będą wyglądały kubki i bidony prezentujemy projektowe zdjęcia. Produkcja w toku - można śmiało zamawiać! :)

 

 

A dla tych co nie widzieli jeszcze frontu okładki naszego albumu:

Cuda cuda... Dodano 18.11.2018, godz. 0:22

"Cuda, cuda" powoli stają się faktem. Do pełni szczęścia brakuje już bardzo niewiele. A wszystko to dzięki Państwa otwartości i ogotowości do pomocy!
Każde wsparcie jest dla nas niezwykle cenne, za każde serdecznie dziękujemy! Wśród nich jest nawet kilka kwot czterocyfrowych... czego chyba nikt z nas się tego nie spodziewał... cuda cuda... :)

A ponieważ miksowanie materiału płytowego postępuje dynamicznie zapraszamy do posłuchania krótkich fragmentów z nowego albumu:

 

Sesja zdjęciowa Dodano 10.11.2018, godz. 1:10

Za nami kolejny etap przygotowań do wydania nowej płyty - sesja zdjęciowa! Tym razem okazało się, że nasze dzieciaki nie tylko świetnie radzą sobie z mikrofonem, ale też że aparat w ogóle ich nie peszy... Było naprawdę gorąco!

Nie wiadomo które ze zdjęć trafi finalnie na wkładkę do płyty, ale pozwolimy sobie na mały przeciek kontrolowany kilku z nich - prosto z planu...

 

 

Urwania z nagrania Dodano 02.11.2018, godz. 23:36

Kochani, mamy już pierwsze 2500 zł. Teraz to już z górki ;)

Tymczasem prezentujemy Wam fragmenty rzadko publikowanych materiałów - prosto ze studia nagraniowego! Dzieciaki jak widać dają z siebie więcej niż wszystko, reszta też się stara... Sami zresztą zobaczcie...