Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Aga&Reda

Aga&Reda

Kraków, Polska

#AGA#REDA
Jesteśmy częścią tłumu. Aga z Warszawy, Reda z Maroko. Mieszkamy w Krakowie i realizujemy nasze pasje. Reda to realista. artysta. Jego pasją są fotografia i film, kształcił się na kierunku scenografii.
Aktywista społeczny. Aga to idealistka, \"implementatorka\" fajnych pomysłów. Uśmiechnięta i zadowolona z życia #no matter what
Fundatorzy Fundacji PanOorama w Krakowie. Twórcy projektów mających na celu poznawanie kultur, promowanie sztuki, pomaganie biedniejszym. Razem tworzą zespół. Kreator i Wykonawca.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7170 PLN z 49000 PLN

86 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

14%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.01.2017.

Reda'frica

RSS

Wyplacamy :) Dodano 25.01.2017, godz. 11:00

Kochani
Już możecie wypłacać wasze środki na wasze konta :) nasza zbiórka została przeniesiona na stronę polakpomaga.pl a nasz projekt to PanOorama 4Kids Wspierajcie :) mozemy pokolorować rzeczywistość 80 dzieciaków z Miasteczka Aghmed :€

19.01.wyplata środków i wpłata na PanOorama 4kids :) Dodano 17.01.2017, godz. 20:48

In 2 days the Polak Potrafi collect will end. But our project is still alive :) Just refund your money and transfer it to: https://polakpomaga.pl/kampania/panoorama-4kids ! We will make it happen together :) Thanks, Aga&Reda

PanOorama 4 KIDS Dodano 13.01.2017, godz. 19:39

A oto link do "nowego" Starego projektu. Target został obniżony, gdyż pokrywamy dużą część kosztów podróży oraz na Polak Pomaga są mniejsze prowizję :)

https://polakpomaga.pl/kampania/panoorama-4kids


Pozdrawiamy Aga i Reda

Link projektu n'a Polak Pomaga Dodano 13.01.2017, godz. 17:54

Po zakonczeniu Redafrica pamietajcie o wyplaceniu waszych środków na wasze konta :) oczywiście w drugiej kolejności zapraszamy do wspierania PanOorama 4 kids Tylko dla was utrzymujemy zasadę nagród za wsparcie :)

Szkoła już czeka
Nasza akcja poprawi warunki nauki dla 80 dzieciaków :)

8 dni i druga szansa na sukces :D Dodano 11.01.2017, godz. 20:33

Kochani. Zostało nam 8 dni do końca :) ale to dla nas też nowy początek. Nasz projekt będzie miał więcej czasu na zebranie środków na misję :) Ruszamy na Polak Pomaga z kampanią "PanOorama 4KIDS" to ta sama misja ! Dokładamy więcej też od siebie więc budżet wyniesie 30tyś. Nasi wspierający Reda'Frica dostaną zwrot wpłat :) Zachecamy na przekazywanie zwrotów na Projekt PanOorama 4kids. Mimo że na Polak Pomaga nie ma nagród :) Dla naszych gwiazd BĘDĄ ) Cudowne i wyjątkowe :) Budujemy dalej :) działamy. Szkoła już czeka! I już niedługo pierwszy wywiad w TV ! To wszystko dzięki wam ! Tym razem musi się udać ! W razie pytań piszcie do nas :) a tu link do projektu na Polak Pomaga : https://polakpomaga.pl/kampania/panoorama-4kids

Działamy do końca :) Dodano 07.01.2017, godz. 12:44

Kochani. Czasu już coraz mniej, a coraz więcej jest nas :) Jedno jest pewne zrobimy wszystko co w naszych siłach, żeby udało się zrealizować ten magiczny projekt ! Wasze wsparcie i ciepłe słowa dodają nam skrzydeł ! Dziękujemy i czekajcie na niespodzianki ! Bo jak nie my to kto ! Uda się :)

Prezenty dla Reda'frica Dodano 25.12.2016, godz. 13:49

Są wśród nas tacy co wspierają cały czas - i kibicują, żeby nam się udało. Wiemy że matematycznie jest kiepsko, ale w moim życiu kieruję się zawsze wiarą w ludzi, którzy wspierają takie inicjatywy jak na przykład nasza :) Jak każdy z nas (każdy z 73 osób znajdzie wśród znajomych tylko dwójkę, którzy nas będą wspierać na święta nasza szansa będzie 2 razy większa ! Ten projekt przyniesie nam wszystkim satysfakcję nie do opisania, bo oprócz nagród, filmu, dostaniemy prawdziwe uśmiechy dzieci :) Razem nam się musi udać ! BO JAK NIE MY TO KTO ! A MY DLA NICH tego DOKONAMY !

Pozdrawiamy Świątecznie Aga i Reda :) i NASZ wspólny PROJEKT :)

Wsparcie bez Nagrody Dodano 16.12.2016, godz. 15:50

Niektórzy z was proszą o opcję "wsparcia bez nagrody" - dokładamy do pakietu :)

Aga i Reda kochają TŁUMIK Dodano 13.12.2016, godz. 21:02

Jest już tłumik...53 wspierających, którzy nam zaufali. Większość zna mnie osobiście i wie że jestem "nieuleczalnie pozytywna" Już teraz wam strasznie dziękuję za każdą złotówkę. Każde wsparcie i każde piękne słowo o REDA'FRICA ! Sukces tego projektu to w rzeczywistości piękna historia, którą tworzymy razem, wierząc że nasz projekt sprawi, że uśmiechną się dzieci, których turyści nie spotykają na swoich szlakach. Jeszcze raz dziękuję wam wszystkim. Opowiadajcie o nas :) Udostępniajcie :) Trzymajcie kciuki !
Są tacy co mówią że sie nie uda, ale jakoś im nie wierzę ;)

Pozdrawiam Aga

z nami ..od początku Dodano 02.12.2016, godz. 13:02

https://www.youtube.com/watch?v=hP9vX6fjDyo

Pierwszy dzień na #PP Dodano 02.12.2016, godz. 11:36

Dzień pierwszy to 100 waszych udostępnień i pierwsze wpłaty, dziękujemy
Opowiadajcie o nas w pracy, na przystankach i podczas lunchu ;)

Pozdrawiamy Aga i Reda

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.01.2017 22:10