Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

error5424

error5424

Olsztyn

Hej,nazywam się Rafał Bohatyrewicz
Od ponad dwóch dekad tworzę muzykę instrumentalną z ogrnomnym ładunkiem emocjonalnym,przesiąkniętą mantrami życia, miłości i empatii.
Po eonach zmagań na maluczkich scenach naszej słowiańskiej ziemi czas nadszedł by zarejestrować mój materiał na krążku.Warto tu zwrócić uwagę ,że jest to muza autorska.Jest moim wielkim marzeniem by móc w końcu podzielić się z Wami drodzy odbiorcy swoimi dokonaniami płynącymi z wielkiej pasji nasączonej dobrą energią.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8813 PLN z 8000 PLN

71 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 26.09.2019 22:10

Realizacja płyty w studio

Dodano: 17.09.2019, 9:09
  no-good
no-good
Poszło! Trzymam kciuki za to żebyś dopiął temat w 100%:) I Jeszcze jedno- jakbyś potrzebował jakichś zdjęć koncertowych albo porządnego klipu pod swoją muzę to daj znac, dogadamy się :) Pozdro! Tajny
Dodano: 03.09.2019, 0:32
error5424
error5424
Radku, szczerze powiem, że mnie zatkało :) Bardzo pozytywny komentarz jak i jego przekaz no i to wsparcie,że już o deklaracji nie wspomnę...Nie znamy się chyba ale wczoraj zrobiłeś mi wielką, radosną niespodziankę :) ! Mam nadzieję ,że zbiórka ruszy i nie będziesz musiał dochować swej deklaracji ,za którą bardzo dziękuję.Jestem szczęśliwy,że spełnienie mojego marzenia ujrzało właśnie światełko w tunelu i to dzięki Tobie kolego.Raz jeszcze bardzo dziękuję za wsparcie i bardzo pozytywny, naładowanąy bardzo dobrą energią komentarz.
Pozdrawiam.
Rafał
Dodano: 01.09.2019, 22:06
  Radosław Oleksiuk
Radosław Oleksiuk
Rafał możesz już szykować materiał na płytę :). Właśnie zostałem 30-tym wspierającym i deklaruję, że dopłacę jeszcze brakującą kwotę pod koniec terminu i Twoja płyta powstanie. Tak trzymaj chłopie, bo pięknie grasz! Pozdrawiam i apeluję do naszych Rodaków - uwierzcie, że razem możemy zrobić rzeczy wielkie, a uczynione przez Was dobro wróci do Was w dwójnasób. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.