Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

error5424

error5424

Olsztyn

Hej,nazywam się Rafał Bohatyrewicz
Od ponad dwóch dekad tworzę muzykę instrumentalną z ogrnomnym ładunkiem emocjonalnym,przesiąkniętą mantrami życia, miłości i empatii.
Po eonach zmagań na maluczkich scenach naszej słowiańskiej ziemi czas nadszedł by zarejestrować mój materiał na krążku.Warto tu zwrócić uwagę ,że jest to muza autorska.Jest moim wielkim marzeniem by móc w końcu podzielić się z Wami drodzy odbiorcy swoimi dokonaniami płynącymi z wielkiej pasji nasączonej dobrą energią.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

8813 PLN z 8000 PLN

71 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

110%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2019.

Realizacja płyty w studio

O projekcie

 

Hej, nazywam się Rafał Bohatyrewicz

Od ponad dwóch dekad tworzę muzykę instrumentalną z ogrnomnym ładunkiem emocjonalnym, przesiąkniętą mantrami życia, miłości i empatii.

Po eonach zmagań na maluczkich scenach naszej słowiańskiej ziemi czas nadszedł by zarejestrować mój materiał na krążku.Warto tu zwrócić uwagę, że jest to muza autorska. Jest moim wielkim marzeniem by móc w końcu podzielić się z Wami drodzy odbiorcy swoimi dokonaniami płynącymi z wielkiej pasji nasączonej dobrą energią.

PravuS ProjecT - to twór artystyczny złożony z jednego organizmu. Słuchając jego wizji na temat instrumentalnej muzyki akustycznej masz wrażenie, że przybył z innej planety.

Tak, mowa tu oczywiście o mnie. Witam serdecznie nazywam się Rafał Bohatyrewicz i to właśnie ja jestem tym organizmem tworzącym PravuS ProjecT.

Powodem mojej wizyty na tym portalu jest zrealizowanie mojego wieloletniego marzenia, którym jest nagranie pełometrażowej płyty w profesjonalnym studio nagraniowym. Od zgoła ćwieć wieku z wielką pasją tworzę muzykę autorską, przepełnioną przestrzenią, energią i miłością. Nigdy jednak nie udało mi się profesjonalnie zarajestrować mego autorskiego materiału w studio nagraniowym, co niejednokrotnie jest mi wytykane przy okzaji koncertów. Nie mam możliwości dzielenia się tym co kocham i mam najlepszego do oddania.

 

Mam wielką nadzieję że miejsce to pomoże mi w zrealizowaniu mojego wielkiego marzenia którym jest podzielenie sie ze swiatem tym co tak naprawdę kocham najbardziej, moim małym epizodem w dziejach w tej pięknej planety. 

Zapraszam Cię w podróż przez muzyczny ocean energii. Jeśli oczekujesz czegoś nowego,chciałbyś wesprzeć niszowego artystę aby mógł zostać zauważony prze szersze grono odbiorców i odnajdujesz się w energicznych brzmieniach mojej gitary akustycznej to bardzo Cię proszę weź pod uwagę wsparcie mojego projektu.

Dziękuję PravuS ProjecT.

Plan / Harmonogram 

Kwotę 8000 zł chciałbym przeznaczyć na:

- nagranie

-  nagranie mix i mastering materiału do końca 2019 r

- druk, tłoczenie płyty (500 egzemplaży) do stycznia 2020 r

- w sumie potrzebuję 8000 zł. 

Wszystie dodatkowe środki zebrane tutaj przeznaczę na:

wytłoczenie wiekszej ilości płyt i na dalszy rozwój 

Kontakt:

504 276 460 - w razie pytań dzwonić śmiało.

https://www.facebook.com/profile.php?id=1026970396

https://soundcloud.com/rafa-bohatyrewicz

https://www.facebook.com/rafalbohatyrewicz/?modal=admin_todo_tour

https://www.youtube.com/channel/UCiJk8te442ciYvO7bGzHX-g?view_as=subscriber

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 26.09.2019 22:10