Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

teatrrampa

teatrrampa

Kętrzyn

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają teatr. Wspólnie tworzymy amatorsko spektakle, które dają nam tyle radości, co doświadczenia! Rozwijamy się, przeżywamy i zmieniamy - wszystko to dzięki teatrowi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

720 PLN z 3000 PLN

17 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

24%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.04.2020.

Rampa na Arlekinadzie!

O projekcie

Udało się!
Grupa teatralna RAMPA z Kętrzyna dostała się na Arlekinadę - ogólnopolski festiwal małych form teatralnych w Inowrocławiu. Dwudniowy pobyt w mieście zakłada warsztaty teatralne, zajęcia aktorskie oraz przegląd teatralny. Ciężko wyrazić radość, jaka towarzyszyła nam, gdy wieść dotarła do naszych uszu.

 

CEL PROJEKTU

Celem projektu "Rampa na Arlekinadzie!" jest uzbieranie kwoty 3000 złotych. Jest to budżet, który zostanie przeznaczony na zorganizowanie i opłacenie transportu kilkunastoosobowej grupy do Inowrocławia na festiwal teatralny "Arlekinada" oraz sfinansowanie przewozu elementów scenografii niemożliwych do transportu komunikacją publiczną (m.in. drewniane dykty, metalowe łóżko, mównica). Projektodawcą jest kętrzyńska grupa teatralna RAMPA.

 

O NAS
Amatorska grupa teatralna "Rampa" działa przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie od 2015 roku. Jej opiekunem jest p. Jarosław Olejnik, a członkami uczniowe I LO.

 

Skład, który został wybrany przez jurorów do uczestnictwa w festiwalu to: Karolina Zagroba, Jakub Goschorski, Kacper Jurczyk, Justyna Bieniek, Damian Suchecki, Natalia Machnacz, Weronika Żołędziowska, Magda Błażewicz, Ola Draganik, Oliwia Tylutka, Dominika Graczyk, Julia Kędzia, Emilia Czumaj, Julia Rutkowska, Paulina Kościelniak, Wiktoria Tyżlik, Bartosz Kowalski, Karol Sosnowski. Wystąpią w spektaklu "Pif-Paf! Jesteś trup!" na podstawie scenariusza Williama Mastrosimone.

 

Na swoim koncie RAMPA ma m.in. występ na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie z przedstawieniem "Młodzież '44" na podstawie własnego scenariusza, nagrodę szkoły "kulturalnie zakręconej" przyznaną przez powyższą instytucję, nagrodę w kategorii "Inicjatywa Lokalna 2019 roku" przyznaną przez KCK w Kętrzynie, występy w domach kultury w Reszlu, Kętrzynie, Srokowie.

 

 

CZYM JEST ARLEKINADA?
Arlekinada to ogólnopolski festiwal małych form teatralnych odbywający się co rok w Inowrocławiu. W jego trakcie uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w warsztatach aktorskich, obejrzeć występy innych wyróżnionych oraz zaprezentować swoje spektakle w części konkursowej.

 

KONTAKT
Jeżeli masz pytania dotyczące naszego projektu lub działalności RAMPY, skontaktuj się z nami poprzez adres mailowy: teatrrampaketrzyn@gmail.com

 

TERMIN WYSYŁKI NAGRÓD
Nagrody odpowiadające kwocie przekazanej na projekt zostaną wysłane po zakończeniu zbiórki. W związku z przedłużeniem panujących obostrzeń dot. epidemii koronawirusa w Polsce, wysyłka nagród potrwać może do momentu ich zniesienia.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 29.04.2020 22:10