Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krystyna Pulsson

Krystyna Pulsson

Warszawa, Polska

Część z Was może mnie kojarzyć z moim poprzednim nazwiskiem - Gottman i z 15 lat pracy na rynku kapitałowym. Zajmowałam się wówczas doradztwem przy transakcjach kapitałowych i finansowaniem. Moje życie było poukładane i przewidywalne, wypełnione zadaniami i projektami. Aż zostawiłam pracę na etacie. Zmieniła mnie jednak nie korporacja, tylko człowiek - mój obecny mąż, Zygmunt Pulsson. Teraz wspólnie realizujemy nasze marzenia pomagania ludziom w osiąganiu lepszej jakości życia i odnajdowaniu swojej prawdziwej mocy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15431 PLN z 15000 PLN

63 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.09.2016.

Pulsson City Reset - Twoje miejsce na reset w mieście

RSS

Udało się! Dodano 24.09.2016, godz. 12:22

Mamy przekroczone 15.000 zł!!!

To, czego dokonaliście w ostatnich godzinach przeszło nasze najśmielsze wyobrażenia. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszej mobilizacji i zaangażowania. RAZEM można zdziałać CUDA!

Płyną do Was nasze gorące podziękowania za cały ten czas, kiedy kibicowaliście naszemu przedsięwzięciu. Jesteśmy szczęśliwi, że jesteście z nami!

Zapraszamy gorąco - odwiedzajcie nas! Przybywajcie na Twardą 16a w Warszawie! Chętnie poznamy Was osobiście. Czekamy na Was.

Krystyna i Zygmunt Pulsson
Dodano: 24.09.2016, 14:15
Piotr Sierpowski
Piotr Sierpowski
Gratulacje,
Cieszę się ze dotarliscir do licznego grona serc i mogliście stworzyć City Reset #
Dodano: 24.09.2016, 13:06
  jastin_77
jastin_77
woow Cudnie Tak sie cieszę !!! ;-) Ciary mi po całym ciele lataja. Modlitwy wysłuchane alleluja !!!! ściskam Was ciepło.
Justyna

Ostatnie okrążenie Dodano 22.09.2016, godz. 14:11

Cieszą nas niezmiernie wszystkie Wasze wpłaty i każda oznaka zainteresowania naszym projektem. Jesteśmy Wam za to bardzo wdzięczni!

Dziękujemy, że jesteście z nami, za Waszą przychylność i życzliwość, z jaką dzielicie się wieściami o nas. Nie ustawajcie w tym! To dla nas źródło inspiracji i namacalny sygnał, że jesteśmy na właściwej drodze.

Mówią, że ostatnie 2-3 dni potrafią rozstrzygnąć o losie projektu. I jeżeli dać temu wiarę, to pewnie tak jest.

Nasza wiara w powodzenie Pulsson City Reset sprawia, że otwieramy nasze miejsce bez względu na rozstrzygnięcie losów projektu crowdfundingowego. Już dziś zapraszamy Was gorąco na Twardą 16a w Warszawie. Na Twardej też może być miękko ;-)

Otwieramy przyjmowanie zapisów na październik. Wybierzcie sesję dla siebie i zarezerwujcie termin na http://pulsson.com/wybor-sesji/ lub dzwońcie do nas na +48 22 100 41 61. To ważne, zwłaszcza dla tych z Was, którzy wybrali sesję na PULSSONIE wśród nagród.

Z radością na Was czekamy!

Stawiamy na reset - razem Dodano 12.09.2016, godz. 15:14

Witajcie,

Minęliśmy półmetek zbiórki crowdfundingowej i półmetek prac przygotowawczych do otwarcia Pulsson City Reset. Mamy 38% i 44 osoby, które nas wspierają. DZIĘKUJEMY!

Miejsce jest już odświeżone, pomalowane, drzwi do nas i schody odnowione. W środku zostało nam położenie podłóg i postawienie kabiny dla PULSSONA. Na zewnątrz - malowanie elewacji i ustawienie plafonów świetlnych. Szykujemy wszystko tak, żeby było gotowe na przyjęcie Was od pierwszych dni października.

Zdecydowaliśmy, że nie idziemy do banku po kredyt ani do urzędów po dotacje, bo chcemy to zrobić z Wami. Wkładamy w ten projekt całe serce i wszystkie nasze zasoby.
Do końca akcji zostało nam 12 dni i ponad 9.200 zł do zebrania. Namówcie proszę jedną lub dwie bliskie osoby do wsparcia nas. Wasze słowo w tym względzie ma wielką moc. Jeśli masz przyjaciół, którym ten projekt może się spodobać, porozmawiaj z nimi osobiście i zachęć ich do wypróbowania najlepszego resetu w mieście.

Jeżeli chcesz zaangażować się bardziej i dać wyraz swojemu wsparciu, przyjdź do nas na Twardą 16A w Warszawie. Zróbmy sobie zdjęcie razem. Umieścimy je na stronie projektu i na Facebooku https://www.facebook.com/PulssonCityReset/

Pokażmy, że wspólnie stawiamy na reset!

Dodajecie nam skrzydeł! Dodano 28.08.2016, godz. 13:26

Odkąd ruszyliśmy z tą zbiórką, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania. Od pierwszych dni i pierwszych wpłat, kiedy mieliście odwagę żeby być tymi pierwszymi, którzy nas wspierają, którzy przełamują niepewność i niewiadomą związaną z projektem.

Dziękujemy za wyrazy Waszego zaufania, za każdą wpłaconą złotówkę, za słowa otuchy, za dzielenie się z innymi wiadomością o nas, za udział w naszym przedsięwzięciu.

Jesteście pionierami, razem z nami! Wasza reakcja dodaje nam skrzydeł!

Wspiera nas Jacek Walkiewicz Dodano 24.08.2016, godz. 12:16

Mamy wsparcie od jednego z najbardziej rozpoznawalnych autorytetów w dziedzinie rozwoju osobistego - znanego mówcy, terapeuty i psychologa Jacka Walkiewicza.

Oto co Jacek napisał na swoim profilu na FB:
"Kochani, potrzebne Wasze wsparcie dla projektu Zygmunta Pulssona na PolakPotrafi.pl
Od Zygmunta, w 2001 roku, zaczęły się moje wielkie zmiany w życiu. Gdybym go nie spotkał, Wy nie spotkalibyście mnie. Człowiek niezwykły, zdeterminowany wizjoner, kreatyny, nietuzinkowy, pełen MOCy. Znam również jego urządzenie do "resetu". Wielokrotnie z niego korzystałem. Dlatego wesprzyjcie proszę jego projekt."

Dziękujemy Jacek! Niech MOC będzie z nami!

Więcej aktualności na naszym profilu na FB:
https://www.facebook.com/PulssonCityReset/

Pierwszy dzień kampanii i mamy 10% Dodano 23.08.2016, godz. 21:07

Pierwszy dzień naszej kampanii za nami. Pierwszą weryfikację przeszliśmy pomyślnie i mamy przebite 10%! Jesteście wspaniali! Dziękujemy Wam bardzo za tak gorące przyjęcie i odzew.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.09.2016 16:04