Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krystyna Pulsson

Krystyna Pulsson

Warszawa, Polska

Część z Was może mnie kojarzyć z moim poprzednim nazwiskiem - Gottman i z 15 lat pracy na rynku kapitałowym. Zajmowałam się wówczas doradztwem przy transakcjach kapitałowych i finansowaniem. Moje życie było poukładane i przewidywalne, wypełnione zadaniami i projektami. Aż zostawiłam pracę na etacie. Zmieniła mnie jednak nie korporacja, tylko człowiek - mój obecny mąż, Zygmunt Pulsson. Teraz wspólnie realizujemy nasze marzenia pomagania ludziom w osiąganiu lepszej jakości życia i odnajdowaniu swojej prawdziwej mocy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15431 PLN z 15000 PLN

63 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.09.2016.

Pulsson City Reset - Twoje miejsce na reset w mieście

O projekcie

Pulsson City Reset  jest rewolucyjnym konceptem miejsc resetu od miejskiego zgiełku położonych w najbardziej ruchliwych częściach największych miast, dokładnie tam gdzie jest najbliżej potrzeby szybkiej regeneracji dla ludzi zmęczonych i zestresowanych, wracających w pośpiechu z pracy do domu, zabieganych między spotkaniami i obowiązkami. Wystarczy 15 minut, w ubraniu na ruchomym łóżku PULSSONA, żeby zaznać odświeżenia, spokoju i powrotu do pełni swoich sił.

Projekt, na który zbieramy fundusze dotyczy uruchomienia pierwszego punktu Pulsson City Reset w Warszawie w samym centrum miasta. Po miesiącach starań wynajęliśmy korzystnie mały lokal za nieduże pieniądze. Potrzebujemy 15 tys. zł na materiały i przeprowadzenie adaptacji tego miejsca. Wszystkie swoje oszczędności zainwestowaliśmy w stworzenie automatycznej wersji PULSSONA i jego obecnej komercyjnej odsłony. Sami osobiście będziemy remontować lokal i przygotowywać otwarcie. Planujemy ruszyć od września z przyjmowaniem zapisów na sesje. W tym celu zapraszamy do korzystania z formularza kontaktowego.

 U samych podstaw pomysłu na Pulsson City Reset leży głęboka potrzeba harmonii i wewnętrznego spokoju, potrzeba odnalezienia równowagi pomiędzy życiem w ruchu i zatrzymaniu, potrzeba odnalezienia siebie i swojej prawdy oraz akceptacji siebie w swoim otoczeniu, takim jakim jest. Miasta są pełne zgiełku i gwaru i za to je kochamy, za tętniące życiem ulice, za różnorodność , za intensywność biznesu i bliskość rozrywek. Jednak pod wpływem mnogości bodźców nasze wewnętrzne zasoby energii szybko się w mieście wyczerpują. Chodzimy spięci i rozdrażnieni, do domu wracamy myśląc o pracy, a w pracy nie mamy czasu pomyśleć o sobie.

Chcemy dać wam możliwość złapania dystansu, odpuszczenia napięcia i naładowania swoich baterii bez konieczności opuszczania miasta, nie czekając aż nadejdzie upragniony weekend albo znajdzie się wolne dwie godziny na wizytę w saunie czy na basenie. W Pulsson City Reset możecie się zregenerować w drodze do pracy, w czasie przerwy na lunch, pomiędzy spotkaniami, czy wracając z biura do domu.

Żyjcie aktywnie, pracujcie ile potrzebujecie, bądźcie sobą i róbcie to, co kochacie najbardziej, w sposób, który jest dla was najlepszy. Pulsson City Reset jest po to, żeby was potem zregenerować. I wiemy jak to zrobić. Wystarczy wygospodarować przynajmniej 15 minut - to tyle co wypicie jednej kawy.

Pulsson City Reset nie istniałby bez PULSSONA, urządzenia do głębokiej i błyskawicznej regeneracji, które 17 lat temu wynalazł i skonstruował Zygmunt Pulsson. To właśnie dzięki wielopłaszczyznowym ruchom, które generuje PULSSON, możliwe jest tak szybkie odzyskanie sił i powrót do siebie. Tu działa wyłącznie magia ruchu – najstarszego źródła uzdrowienia.

Zasada działania PULSSONA sprowadza się do trzech powiązanych ze sobą reguł:

  1. po pierwsze fizjologia: wszystko co żyje znajduje się w ciągłym ruchu, a PULSSON wprowadza ruch na bardzo głębokie poziomy ciała, niedostępne w inny sposób np. poprzez masaż czy terapię pracy z ciałem. Podczas kiedy napęd PULSSONA wprawia urządzenie w złożone sekwencje ruchów, całe ciało rozluźnia się i swobodnie poddaje się tym ruchom. Dochodzi do poruszenia wszystkich płynów w organizmie, w układzie krwionośnym, limfatycznym, ale też na poziomie komórki, gdzie w ten sposób nasila się dotlenienie, inicjowane są procesy energetyczne i odradzania się komórek;
  2. po drugie psychika: nasze myślenie znajduje odzwierciedlenie w naszym ciele, a PULSSON poprzez relaksujące oddziaływanie na psychikę, pozwala uwolnić myśli od przywiązań do trudnych doświadczeń. Ciało na PULSSONIE jest cały czas stymulowane do rozluźnienia i nie jest w stanie napiąć się kiedy przywoływane jest nieprzyjemne wspomnienie. W ten sposób wykształcają się nowe połączenia neuronowe i nowe ścieżki skojarzeń w ciele;
  3. po trzecie duch: istnieje niezbadana siła uzdrowienia, do której często odnosimy się jako do „cudu”, z którą kontakt możliwy jest poza zmysłową świadomością. PULSSON stwarza warunki do połączenia się ze swoją istotą duchową i, bez potrzeby terapeutycznego analizowania, umożliwia głębsze poznanie siebie samego, odkrycie swojej prawdy i, idące za tym, samouzdrowienie bezpośrednio na poziomie fizycznym.

 

PULSSON jest urządzeniem zautomatyzowanym, wymagającym jednak obsługi do ustawienia parametrów sesji. Przychodząc do Pulsson City Reset będziesz mieć do wyboru sześć sesji:

  • PULSSON extreme energy – podnosi poziom energii życiowej,
  • PULSSON airbody – poprawia ruchomość stawów, dodaje elastyczności i lekkości,
  • PULSSON express metabolic – oczyszcza organizm z toksyn i przyspiesza przemianę materii,
  • PULSSON cardio – usprawnia układ krążenia i dotlenia organizm,
  • PULSSON total relax – pogłębiony relaks i odprężenie,
  • PULSSON age combat – poprawia ukrwienie i odmładza na poziomie komórkowym

Chcemy stworzyć wiele takich punktów w Polsce, żeby więcej osób mogło w mieście szybko się zregenerować i żeby Pulsson City Reset było blisko was, potrzebujących takiego resetu. Jednak ten pierwszy jest najważniejszy, bo jest pierwszy.

Życie jest naszą inspiracją. Codzienność, w której zmagamy się ze zmęczeniem, stresem, presją czasu i nawałem obowiązków.

I jeszcze to, że lubimy patrzeć jak schodzicie z PULSSONA odmienieni, z wygładzonymi twarzami, uśmiechnięci, jak pozwalacie zniknąć gdzieś napięciu, jak nagle odbieracie rzeczywistość wszystkimi zmysłami i wraca do was niewinna radość życia.

Nasze osobiste historie nauczyły nas jak zgubne potrafi być uleganie iluzji, że projekty i zadania są ważniejsze niż ludzie. Zygmunt przypłacił to zawałem serca i doświadczeniem śmierci klinicznej. Krystyna w kilka miesięcy straciła mamę, małżeństwo i dobrze płatną pracę. I kiedy stanęliśmy sobie na drodze, zakochaliśmy się w sobie, a każde z nas wzmocnione życiowymi doświadczeniami dba o to, żebyśmy nie zapomnieli jak jesteśmy dla siebie nawzajem ważni i jak cenna jest każda chwila przeżyta razem.

Wybraliśmy Warszawę, bo tu jest najwięcej osób potrzebujących szybkiej regeneracji i tu też mieszkamy. Długo szukaliśmy miejsca, gdzie będziecie mieli blisko i po drodze. Aż znaleźliśmy lokal przy ul. Twardej 16a, w samym centrum miasta, wśród biurowców, hoteli i apartamentowców, 10 min drogi od Dworca Centralnego, na szlaku komunikacyjnym do wielu restauracji i miejsc z dobrym jedzeniem. Jesteśmy schowani za Spektrum Tower (Twarda Tower lub dawniej biurowiec TPSA) w niskim piętrowym budynku, więc może nie tak łatwo nas znaleźć, za to jest bardziej dyskretnie. Wejście do Pulsson City Reset jest po schodkach od strony ul. Mariańskiej lub od strony wschodniej, jak kto woli.

 

Jako miejsce odpoczynku od miejskiego zgiełku, Pulsson City Reset będzie wolne od wszelkich bodźców, tak typowych dla miejskiego życia, których na co dzień mamy w nadmiarze. Nie będzie reklam, telewizji, radia, prasy, ani wi-fi. Nie będziemy robić konkursów, promocji, rozdawać bonów ani punktów lojalnościowych.

Tworzymy oazę dla znużonych miejską wędrówką. Będzie więc u nas miejsce, gdzie można przysiąść w oczekiwaniu na sesję. Sam PULSSON stał będzie w specjalnie zaprojektowanej kabinie, żeby zapewnić kameralność i prywatność w trakcie sesji oraz zwiększyć komfort odbioru. Po sesji będzie można pobyć sam na sam ze sobą w części przeznaczonej do relaksu.

 

 

Przede wszystkim mamy PULSSONA i 17 lat doświadczeń w pracy z PULSSONEM. Mamy patent na urządzenie i przeprowadzone badania. Mamy stronę internetową www.pulsson.com, gdzie możecie poczytać o PULSSONIE i funpage Pulsson City Reset na Facebooku. Mamy też wynajęty lokal, własnoręcznie przygotowany projekt zabudowy wnętrza i poczynione przygotowania do remontu i adaptacji.

Mamy dużo zapału i napędza nas perspektywa realizacji naszego marzenia. Mamy cudownych przyjaciół, którzy pomagają nam w pracach przygotowawczych i gotowi są dalej wspierać nasze poczynania. Liczymy na was, że i wy dołączycie do tego grona.

Miejsce, które wynajęliśmy na Pulsson City Reset wymaga remontu, malowania ścian wewnątrz i elewacji, malowania krat, okien i drzwi, wymiany hydrauliki, porządnych drzwi wejściowych, remontu schodów przy wejściu i przeprowadzenia prac adaptacyjnych takich jak postawienie ścianek działowych. Plan prac i kosztów wygląda następująco:

Jeżeli przekroczymy próg 15.000 zł o 20% to dodatkowo zebrane fundusze przeznaczymy na postawienie kabiny dla PULSSONA, co podniesie poziom komfortu, zwiększy wasze poczucie prywatności i kameralności w tej przestrzeni.

Jeżeli po przekroczeniu 120% zdecydujecie się wesprzeć nas kolejnymi funduszami, stworzymy dla was stronę internetową Pulsson City Reset, gdzie dalej będziecie mogli uczestniczyć w budowaniu konceptu Pulsson City Reset, dzielić się pomysłami, gdzie byście chcieli zobaczyć kolejne takie miejsca, opowiedzieć swoje historie i doświadczenia po PULSSONIE, a wiemy że potrafią one być niezwykle barwne i inspirujące.

Wspierając nasz projekt Pulsson City Reset, tworzysz miejsce dla siebie, swoich bliskich i osób, na których ci zależy, na takie sytuacje, kiedy szukasz wytchnienia od codziennej gonitwy, kiedy masz ochotę schronić się gdzieś przed miejskim zgiełkiem, pobyć sam na sam ze sobą, albo masz potrzebę szybko postawić się na nogi. Tworzysz swoje miejsce na reset w mieście. My wstawiamy tam PULSSONA, na którym reset możliwy jest już w 15 minut. Mamy lokal w centrum Warszawy, ale potrzebujemy funduszy na przeprowadzenie remontu i prac adaptacyjnych oraz podstawowe wyposażenie. Potrzebujemy Ciebie i Twojego wsparcia, żeby postawić pierwszy taki punkt w Polsce.

 

 

Zygmunt Pulsson – mam 58 lat, jestem terapeutą, wynalazcą i konstruktorem urządzenia PULSSON, szczęśliwym człowiekiem. Nie zawsze tak było. Jeszcze 20 lat temu prowadziłem bardzo dobrze prosperującą firmę cateringową i bardzo obciążający tryb życia. Przeszedłem zawał serca. Przeżyłem śmierć kliniczną. Po czym kompletnie zmieniłem swoje życie. Od tamtej pory pomagam ludziom w dążeniu do zdrowia i realizacji osobistego potencjału, dzielę się swoimi doświadczeniami i wiedzą gromadzoną od nauczycieli z całego świata oraz zdobytą przez 18 lat pracy terapeutycznej. I niezmiennie towarzyszy mi w tym PULSSON. Od kiedy tylko powstał, zawsze wierzyłem, że nadejdzie taki czas, że PULSSON stanie w metropoliach, na lotniskach, żeby służyć ludziom w usuwaniu zmęczenia i odstresowaniu, żeby podnosić poczucie zadowolenia i pomagać w odnalezieniu siebie.

 

Witam, nazywam się Krystyna Pulsson. Mam 45 lat. Część z Was może mnie kojarzyć pod moim poprzednim nazwiskiem - Gottman, pod którym funkcjonowałam na rynku kapitałowym przez ponad 15 lat. Zajmowałam się wówczas doradztwem przy transakcjach kapitałowych i finansowaniem. Moje życie było bardzo poukładane i przewidywalne, wypełnione zadaniami i projektami. Aż zostawiłam pracę na etacie. Zmieniła mnie jednak nie korporacja, tylko człowiek. Najważniejszy człowiek w moim życiu - mój obecny mąż, Zygmunt Pulsson. Poznaliśmy się 3 lata temu, zakochaliśmy się w sobie bezgranicznie wielką, prawdziwą miłością, taką na którą się czeka całe życie. Półtora roku temu urodziła nam się córeczka a teraz przyszedł czas na wspólne realizowanie naszych marzeń.

 

 

Grażyna Dobroń, dziennikarka radiowej Trójki. Autorka książek: Na okrągło zdrowym być. Wellness po polsku i Instrukcja samo(obsługi) człowieka, trzecia książka w drodze. Od kilkunastu lat na antenie przekonuje do zdrowego stylu życia. Zmieniła siebie, inspiruje do zmiany innych. Wspiera projekt Pulsson City Reset.

 

 

Wpłacając 10 zł otrzymasz od nas podziękowanie na naszym funpage'u

Za 20 zł dostaniesz niepublikowany jeszcze utwór "Ścieżka duszy" w wykonaniu Zygmunta Pulssona w wersji audio

Jeżeli zdecydujesz się wpłacić 40 zł, otrzymasz własnoręcznie wykonany przez Krystynę Pulsson naszyjnik z kamieniem Guidance Stone na żyłce i ze srebrnym zapięciem (20 nagród)

Dla chętnych na wpłatę 50 zł przygotowaliśmy pamiątkowe gliniane płytki z płaskorzeźbą Pulssona wypalane w pracowni Vichtovski

Wpłacając 60 zł dostaniesz 15-minutową sesję na PULSSONIE

Wpłać 90 zł a czeka Cię 30-minutowa sesja na PULSSONIE

Jeżeli wpłacisz 120 zł będziesz mieć okazję do wypróbowania PULSSONA przez 45 minut

Każdą wpłatę w wysokości 150 zł nagrodzimy 60-minutową sesją na PULSSONIE

Jeżeli wpłacisz 180 zł otrzymasz od nas karnet na 3 sesje 15-minutowe na PULSSONIE

Za 270 zł dostaniesz od nas karnet na 3 sesje 30-minutowe na PULSSONIE

Wpłata kwoty 500 zł zostanie przez nas nagrodzona pamiątkową glinianą płytką z płaskorzeźbą Pulssona i karnetem na 5 półgodzinnych sesji na PULSSONIE

Jeżeli zdecydujesz się wpłacić  1.000 zł, przygotujemy tabliczkę z Twoim nazwiskiem i umieścimy ją w Pulsson City Reset a Ty otrzymasz od nas karnet na 5 godzinnych sesji na PULSSONIE

W podziękowaniu za wpłatę 1.500 zł, przygotujemy tabliczkę z nazwiskiem fundatora w Pulsson City Reset oraz karnet na 10 półgodzinnych sesji na PULSSONIE

W nagrodę za wpłatę 2.000 zł umieścimy tabliczkę z Twoim nazwiskiem w Pulsson City Reset, otrzymasz od nas rzeźbę Pulssona i godzinną sesję specjalną na PULSSONIE z Zygmuntem Pulssonem

Pamiętajcie, że możecie zdecydować o wyborze więcej niż jednej nagrody. Możecie też przeznaczyć nagrody na prezent dla bliskiej sercu osoby. Wystarczy, że uprzedzicie nas o tym, a my przygotujemy imienną dedykację.

W swojej doskonałości jako ludzie jesteśmy bardzo niedoskonali. Jeżeli cokolwiek z tego, co opisaliśmy wymaga wyjaśnienia, napisz do nas. Jeżeli masz uwagi, skontaktuj się z nami przez formularz obok, przez Facebook, YouTube lub naszą stronę internetową:

https://www.facebook.com/PulssonCityReset/

https://www.youtube.com/channel/UCT8GlBpgDO54Z0da5w64kBw?spfreload=5

http://pulsson.com/

Tworzymy Pulsson City Reset z myślą o Tobie i chcielibyśmy doskonalić je pod kątem Twoich potrzeb. Proszę zostaw nam kilka informacji o sobie:

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.09.2016 16:04