Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Pstryk Myk Kwartalnik

Pstryk Myk Kwartalnik

Brussels, Belgium

Kwartalnik PSTRYK MYK powstał z myślą o polskich dzieciach mieszkających poza Polską. Po latach pracy z polskimi dziećmi w Belgii zauważyłyśmy, że istnieje zapotrzebowanie na tego typu publikację wśród coraz większej liczby dzieci polskich emigrantów rodzących się i wychowujących za granicą, pochodzących ze związków mieszanych, dzieci znających słabo język polski lub wcale go nieznających.

PSTRYK MYK to kwartalnik zachęcający do odkrywania Polski i całego świata!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

34490 PLN z 98500 PLN

186 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

35%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.01.2018.

PSTRYK MYK - kwartalnik dla polskich dzieci za granicą

odliczamy!

Dodano 11.01.2018, godz. 11:44

Wasze wsparcie jest dla nas niezmiernie ważne, bo tylko dzięki niemu będziemy mogły wydać kolejne numery pisma w marcu i czerwcu 2018 r. i wysłać wszystkim Darczyńcom te wspaniałe nagrody i niespodzianki, które dla Was przygotowałyśmy. 
 
Do końca kampanii zostało tylko 8 dni, a nam brakuje jeszcze 69% wymaganej sumy. To dużo!! Ajajaj!! Czy do zebrania?!
Jesteśmy optymistkami, wierzymy więc, że jeszcze wszystko może się zdarzyć w ciągu tych 8 dni i zbierzemy potrzebną nam sumę.
 
Kampania działa według zasady WSZYSTKO ALBO NIC, co oznacza, że jeśli nie zbierzemy całości,  nie dostaniemy tego, co zebrałyśmy, a pieniądze wrócą na Twoje konto.  Dlatego prosimy Was jeszcze o jedną przysługę, powiedz o projekcie swoim znajomym, puście informację o nim w świat, zachęć do wsparcia go, niech świat dowie się o nas:) A jeśli znacie Świętego Mikołaja albo Zajączka, albo Wujka Sama z Ameryki, którzy mają fundusze, które chcieliby zainwestować w edukację polskich dzieci, koniecznie daciej im o nas znać i wyślijcie im linka do kampanii. 
Jeszcze raz dziękujemy, że jesteście z nami!!
Dobro wraca, wiemy to!
Zróbmy MYK, by powstał PSTRYK!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 19.01.2018 23:11