Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wszechstronna

Wszechstronna

Wrocław

Nazywam się Kamila Gaździcka i jak każda podróżująca osoba, cierpię na syndrom szwędacza :) Przed wyjazdem na jedną wyprawę, mam już plany na dwie następne. Chcesz jechać ze mną? Zapraszam ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

660 PLN z 3000 PLN

8 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.07.2019.

Psigoda bez granic!

O projekcie

Po przejechaniu w ubiegłe wakacje przez 5 europejskich stolic, w tym roku wyznaczamy sobie bliższy cel. Od 1 lipca, w przeciągu maksymalnie 50 dni okrążymy Polskę na rowerze.  
Polska okrążana była wielokrotnie, ale czy znacie kogoś kto zrobił to na rowerze wspólnie ze swoim psem? :) 
Mój 4-nożny kompan podróży, to Shiga - schroniskowy labrador, który jest ze mną już prawie 2 lata :) Od tego czasu, każdą wolną chwilę spędzamy razem, a poprzez wspólne wyjazdy na rower, pokazujemy, że pies w czasie wakacji nie stanowi żadnego problemu.

A ja? Nazywam się Kamila Gaździcka. Jestem studentką medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i mam szczęście posiadać najlepszego psa na Świecie ;) 

Shiga podróżuje w swoim specjalnym wózku, natomiast gdy droga na to pozwala, biegnie obok roweru. Pokonujemy dziennie około 80 km, z czego Shiga przebiega maksymalnie 20 km. W podróży śpimy pod namiotem na dziko, a wszystko czego potrzebujemy w ciągu całej naszej wyprawy, musimy zmieścić w dwóch rowerowych sakwach. 

Mając doświadczenie z ostatniej wyprawy, po której dokładnie wiem, jaka jest droga hamowania roweru przy takim obciążeniu oraz ile siły tracę przy wpychaniu roweru pod każdą górę, tym razem chcę jeszcze bardziej zredukować ilość rzeczy, które ze sobą zabieram. 
Uwierzcie, że nie mam problemu z pakowaniem tylko i wyłącznie potrzebnych rzeczy, dlatego z jedynej rzeczy, z której mogę zrezygnować na rzecz zwiększenia komfortu jazdy, to jedzenie. A co jemy?


Zarówno Shiga, jak i ja, miałyśmy dokładnie odmierzone porcje jedzenia. Jest to wygodne, a przede wszystkim wiemy ile kalorii zjadamy, co jest dość istotną sprawą podczas takiego wysiłku. 

Przy tej wyprawie, rezygnuję całkowicie z gotowego jedzenia dla siebie i zabieram tylko karmę dla Shigi.

W czasie wyprawy staram się być praktycznie samowystarczalna. Nie mam problemu, żeby spać samotnie w lesie. Mogę żyć bez łazienki dłużej niż tydzień, a wymiana większości elementów w rowerze, nie stanowi już dla mnie większego problemu, natomiast chciałabym z Waszą pomocą uzbierać 3000 zł na zwiększenie komfortu tej drogi oraz zabezpieczenie finansowe, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń, które mogą nas spotkać. Moim szczytem marzeń w tej podróży będzie możliwość skorzystania z prysznica częściej niż raz w tygodniu, zjedzenie pożądnego obiadu oraz od czasu do czasu naładowanie baterii w ciepłym łóżku :) 

Jeżeli zdaży się tak, że wasza pomoc przekroczy wartość o którą proszę, to chciałabym zainwestować w lepszy sprzęt, którym mogę dokumentować nasze zmagania w drodze. 

Idea crowdundingu jest fajną sprawą, ze względu na to, że dzięki Waszej pomocy, ja mogę być silniejsza. Pewnie tego nie czujecie, ale każda osoba, która zdecyduje się na wsparcie mojego projektu, jedzie psychicznie razem ze mną. Mogę tu przytoczyć sytuację z ostatniej podróży, z wjazdu do Tallina. Cały dzień padało. Byłam wykończona, a kiedy przejeżdżające obok mnie auto wjechało w taką kałużę, że jej zawartość wlała mi się do ucha, to miałam dość. Wiedziałam, że albo spędzę tą noc w ciepłym łóżku albo jak najszybciej wsiadam w cokolwiek i wracam do Polski. Wybrałam hostel i dzięki temu, że odpoczęłam i wysuszyłam wszystkie swoje rzeczy, mogłam ukończyć swój projekt. 

W zamian za Waszą pomoc, oprócz mega mega mega wdzięczności, proponuje Wam takie nagrody, jak:

- pocztowki z trasy,
- spotkanie ze mną i Shigą. Możecie nawet dołączyć do nas na jakikolwiek odcinek, jeżeli tylko macie ochotę! :)
- przyjedziemy do Was, aby opowiedzieć Wam i Waszym bliskim o nas i o naszych podróżach :)
- zdjęcie A4 ze specjalną dedykacją i odciskiem łapy Shigi :)
- pozdrowienia video z trasy,
- podziękowania w poście na fun page'u,
- koszulki z naszą grafiką,
- silikonowe opaski na rękę z naszą grafiką,
- bandany z naszą grafiką,
- logo sponsorskie na fun page'u,
- i coś nietypowego! :D chcesz mieć unikatowe pozdrowienia? skoczę dla Ciebie na bungee, a kilka sekund przed skokiem, nagram specjalnie dla Ciebie pozdrowienia z 90 metrów nad ziemią :D


Jeżeli masz jakieś pytania, planujesz podobną wyprawę albo po prostu zainteresował Cię temat podróżowania na rowerze z psem w wózku, to pisz śmiało; chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania ;)

e-mail: kamilagazdzicka@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/wszechstronna/
Instagram: https://www.instagram.com/taka.wszechstronna/

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 01.07.2019 22:10