Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Kapuściak

Małgorzata Kapuściak

Barlinek, Polska

Małgorzata Kapuściak - urodzony handlowiec, z wykształcenia dziennikarka, a z powołania pisarka.

Chcąc ukazać prawdziwość życia, zdecydowała się podzielić z młodymi ludźmi tym, co zostało zapisane w jej bagażu przeżyć. W ten sposób stała się motywacją oraz inspiracją dla ludzi, którzy zatracili siebie w gonitwie codzienności.

Łącząc swoje największe pasje, jakimi są: podróże, rozwój osobisty i życie, stworzyła serię książek „Butterfly Evolution”, przedstawiającą historię wrażliwej Dziewczyny w trampkach, która rozkwitając jak motyl, odkrywa siebie i otaczający ją świat, aż wreszcie staje się kobietą.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17124 PLN z 17000 PLN

15 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.03.2017.

Przywitaj wiosnę z Dziewczyną w trampkach!

O projekcie

Życie motyla jest pełne zaskakujących przemian…

               Z często niepozornej gąsienicy, rozwija się piękny motyl,                      fruwający, barwny, pełen życia, który wzbudza nasz zachwyt.

 

Dziewczyna w trampkach już od dziecka była wędrowniczką ciekawą świata, która rozkwitała i latała jak motyl, poznając w ten sposób uroki życia.

Środowisko, w jakim dorastała, dało jej solidny fundament do zbudowania w sobie odwagi, aby po wielu latach móc zmierzyć się z wielkim światem, jaki na nią czekał.

Jej powrót do przeszłości pozwolił odkryć prawdziwy sens życia                              i przewartościować to, co wydawało się jej niezbędne do stworzenia pełni szczęścia.

Razem z nią wyruszysz w głąb siebie powracając do milionów wspomnień. Zrozumiesz, że  wartości, jakie wpajano tobie od lat, były kluczowe                         w kształtowaniu osobowości. Odkryjesz też odpowiedzi na pytania, które od dawna były dla ciebie zagadką. 

Dziewczyna w trampkach zaprasza Cię w podróż życia i tym samym rozpoczyna serię „Butterfly Evolution”. Ukazuje w niej swoją prawdziwą historię, która stała się przepustką do wszystkiego, czego pragnie…

 

Dziewczyna w trampkach” to pierwszy tom z serii Butterfly Evolution przedstawiający historię wrażliwej dziewczyny, która rozkwitając jak motyl, odkrywa siebie i otaczający ją świat, aż wreszcie staje się kobietą.

 

Pierwszy tom serii Butterfly Evolution jest już gotowy do druku!!!! 

 

Te książki tworzone są z myślą o młodych czytelnikach, w wieku 15-30 lat, a także ich rodzicach, aby mogli zrozumieć codzienność, z jaką zmaga się ich dziecko. Wyróżnia je prawdziwość opisanych historii i autentycznych problemów, z jakimi musi się borykać nasze społeczeństwo. 

Opowieści Dziewczyny w trampkach potrafią przywrócić wspomnienia, zmotywować do działania, uświadomić rzeczywisty sens życia. Czytając je można śmiać się do łez, a także wzruszyć. 

 

              Aby Dziewczyna w trampkach mogła wyruszyć w świat            i motywować innych do spełniania marzeń potrzebuje wydać książkę, aby udowodnić, że nie ma rzeczy niemożliwych!

 

„Drogi Czytelniku! Możesz śmiało potraktować tę książkę jako przewodnik po życiu. Czytaj, doświadczaj, inspiruj się, wyciągaj lekcje i  miej odwagę żyć swoim życiem, jak Dziewczyna w trampkach!”.  

(Dominika Gajewska – Coach, trener rozwoju osobistego)

 

 Dla Dziewczyny w trampkach najważniejsze jest wydanie książki w minimalnym nakładzie 1000sztuk. Jeżeli uda się zebrać odpowiednie środki, a wierzę, że z Waszą pomocą uda się i więcej!!, to chciałabym część pieniędzy przeznaczyć też na działania promocyjne, aby coraz więcej szkół i instytucji mogło usłyszeć o młodej dziewczynie, która wraz z promocją książki pragnie rozpocząć cykl wykładów motywacyjnych               i inspirować młodych ludzi do TWORZENIA WŁASNEJ HISTORII, KTÓRĄ POKAŻĄ ŚWIATU!

 

Dlaczego właśnie taka suma jest potrzebna do realizacji projektu?

- 10 000złotych to koszt wydania książki w ilości 1000 egzemplarzy,

- 1 700złotych to koszt prowizji dla Polak Potrafi, która da możliwość rozwijania portalu,        aby móc wspierać i pomagać innym kreatywnym oraz pomysłowym ludziom,

- 5 300złotych zostanie podzielone: na działania promocyjne (o których już wspominałam)   oraz upominki od Dziewczyny w trampkach dla młodych uczestników wykładów motywacyjnych, których będę odwiedzać w szkołach.

 

Przy zebraniu więcej niż 100% oczywiście możliwości są o wiele większe, czyli:

- więcej wydrukowanych książek,

- więcej nagród do rozdania dla wspierających Dziewczynę w trampkach J,

- więcej niespodzianek dla młodych czytelników rozdanych podczas spotkań w szkołach,

więcej eventów Dziewczyny w trampkach w całej Polsce (przede wszystkim                         w mniejszych miastach), 

- większa kampania promocyjna, która pozwoli dotrzeć tam, gdzie inni twierdzą, że się nie da! 

 

Dziewczyna w trampkach postanowiła wspierać akcję Pajacyk!

Z każdej sprzedanej książki zostanie zasponsorowany 1 posiłek.

Dlatego DOŁĄCZ do mnie i wydajmy razem Dziewczynę w trampkach!!

 

Pamiętaj, że: Każdy z nas jest motylem, najważniejsze, aby mieć odwagę pofrunąć i odkrywać świat. 

 

         A teraz zakładaj trampki i przywitaj wiosnę            z Dziewczyną w trampkach!

 

Jeżeli chcesz naprawdę dowiedzieć się kim jest Dziewczyna w trampkach i dlaczego właśnie MOTYL jest jej odzwierciedleniem,  zapraszam do odwiedzenia i polubienia:

www.dziewczynawtrampkach.pl

https://web.facebook.com/dziewczynawtrampkachh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 22.03.2017 21:09