Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Jarek Mikulski

Jarek Mikulski

Knurów

Piszę, komponuję, śpiewam, rysuję, ogólnie artystyczna dusza.

Jestem między innymi współautorem kilku książek o tematyce samorozwoju.

Od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojętym rozwojem duchowym - pracą nad sobą, oraz pomaganiem ludziom za pomocą nowatorskich metod uzdrawiania, poznawania siebie i tego co się w sobie "nosi".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

288 PLN z 23628 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 10.05.2019.

Książka: 'Fascynujące Przypadki Karmiczne'

O projekcie

AUTOR KSIĄŻKI, REDAKTOR, POMYSŁODAWCA, PROJEKTANT KSIĄŻKI, itp.._____________________

 

JAREK MIKULSKI 

Jasnowidz, Doradca Życiowy i Duchowy, Autor i współautor książek o tematyce rozwoju duchowego,

Terapeuta Regresingu, itp

 

     Nazywam  się Jarek Mikulski.

     Od wielu, wielu lat zajmuję się szeroko pojętym rozwojem duchowym i samodoskonaleniem. Jestem doświadczonym praktykiem, a nie teoretykiem. Pracuję od zawsze ze swoją podświadomością i z podświadomościami innych ludzi (Regresing), więc poznałem wszelakie mechanizmy jakie rządzą ludzkimi zachowaniami, decyzjami, a nawet zdarzeniami życiowymi – szczegóły w książce którą za waszym pośrednictwem chcę wydać.

     Ogólnie rzecz biorąc, jest we mnie także bardzo dużo artysty, ponieważ zdarzało mi się rysować, pisać wiersze, coś skomponować, a także śpiewać z zespołem muzycznym.

     Jestem już współautorem jednej książki pt „NARODZIĆ SIĘ NA NOWO” (90% moich tekstów), która została wydana ponad 10 lat temu. Jak na warunki Polskiego rynku wydawniczego, książka (wersja papierowa) ta odniosła sukces – sprzedało się 5.000 egzemplarzy.

     Nie ja byłem wydawcą. Nakład tej książki został wyprzedany całkowicie. Do tej pory ludzie odkupują sobie tę książkę od siebie nawzajem - na allegro, w antykwariatach, itp. Wypowiedzi czytelników, to np. "Czytałam z zapartym tchem. Kilka razy", itp. 

     Niestety, warunki wydawania książek w jakimkolwiek wydawnictwie w Polsce są bandyckie, więc mi pozostała tylko satysfakcja z bycia autorem (szczegóły na tej stronie poniżej).

 

 

WSPÓŁAUTORZY________________________________

  

IWONA RITTER

 Jasnowidz, Doradca Życiowy i Biznesowy, Religioznawca, Filolog, Terapeuta Regresingu

 

LESZEK ŻĄDŁO

* Usługi edukacyjne w zakresie zdrowia (w tym zdrowia psychicznego) 

* radiestezja, Regresing®, psychotronika, psychometria 

* spotkania autorskie 

* Twórca skutecznej i opatentowanej metody samouzdrawiania o nazwie REGRESING 

* Posiada wieloletnie doświadczenie w poradnictwie pedagogiczno - psychologicznym, doradztwie biznesowym oraz duchowym

 

 

TOMMY HAREVIS

Jest pasjonatem, który stara się wykorzystać muzykę do wyrażenia przeżywanych uczuć oraz fascynacji życiem, światem i ludźmi.

Swoją twórczość koncentruje na muzyce instrumentalnej, relaksacyjnej, terapeutycznej, etnicznej i filmowej

Jego specjalnością są etniczne flety z wielu krain świata, które kolekcjonuje i wykorzystuje w trakcie nagrań i koncertów.

Tomek dba o to, aby każdy utwór, bez względu na to, czy jest to podkład dla animacji, czy dźwiękowe logo firmy - zawierał w sobie odrobinę "magii". 

W podejściu do muzyki korzysta z doświadczenia w pracy z ludźmi jako terapeuta metody Regresingu.

Znane mu są techniki pracy z umysłem, oddechem, podświadomością i stanem regresywnym. Duża część jego muzyki może być i już jest z powodzeniem wykorzystywana przez naturoterapeutów i masażystów w gabinetach.

 

 

______________KORZYSTAM Z TAKIEJ FORMY WYDANIA KSIĄŻKI PONIEWAŻ....

 

     …..kiedy ponad 10 lat temu napisałem swoją pierwszą książkę pt. „NARODZIĆ SIĘ NA NOWO”, to wydawca wypłacił mi tylko 10% z całości zysków. W sumie wtedy i tak się cieszyłem, że moja książka w ogóle została wydana. I na tym właśnie bazują wydawcy – wiedzą, że naiwny pisarz bez nazwiska, chce tak bardzo wydania swojej książki, że jeszcze chętnie by pewnie dopłacił, gdyby go było na to stać....

     Moją obecną, nową książkę, pod tytułem „FASCYNUJĄCE PRZYPADKI KARMICZNE” rozesłałem jakiś rok temu do wszystkich największych (i do wielu pomniejszych) wydawnictw w Polsce z pytaniem, czy mi tę książkę wydadzą. Owszem, wydadzą, ale ja jako autor dostanę.... całe 10% ze sprzedaży książki!!!!

     Jest to normalne złodziejstwo i każdy przyzwoity człowiek to rozumie. Nie było ANI JEDNEGO (!!!) wydawnictwa, które zaproponowałoby jakąś uczciwszą, bardziej ludzką ofertę!!!! ANI JEDNEGO... Zero.

     Żadne wydawnictwo (!!!) nie zaproponowało choćby 30%, ba, ani 20%, ani nawet 15%!!!!

     (Dlatego wspierajcie wszelkie wartościowe projekty wydawnicze i ich autorów na www.polakpotrafi.pl!!!)

 

     Więc jeśli wydasz w jakimś polskim wydawnictwie książkę, a wydawnictwo zarobi na niej 20.000zł, to ty jako autor dostaniesz.... całe 2.000zł! Oczywiście minus podatki!!! A książka (cały nakład) często sprzedaje się przecież przez wiele miesięc, więc jeśli książka sprzeda się np. w ciągu 2 lat, to normalnie szczęka opada kiedy myśli się o zarobkach autorów – w opisanym tutaj przypadku jest to CAŁE 83zł na miesiąc dla autora. I to jeszcze przed opłaceniem podatku....

     Szał, czyż nie?

     Jest oczywiście szansa nawet na zaliczkę w wysokości miliona euro (jeszcze przed wydaniem twojej książki), ale... musisz się nazywać J. K. Rowling.....

 

 

Kasa, kasa, kasa - pomyślisz. Jednak żeby wydawać kolejne książki którymi autor sprawi przyjemność swoim czytelnikom, pisarz musi mieć sensowny dochód żeby móc się skupić na pracy, a i jest to jakaś forma docenienia. Oczywiście pisarz może na co dzień pracować w Biedronce i wieczorami pisać książki, ale kiedy pomyśli o tym, że za miesiące pisania otrzyma od wydawcy 83zł na miesiąc to.... Jest to po prostu śmieszne.

 

 

O KSIĄŻCE___________________________________________

     Książka "FASCYNUJĄCE PRZYPADKI KARMICZNE" jest już całkowicie i kompletnie skończona, gotowa żeby ją tylko wrzucić do drukarni!!!

     Materiały do książki powstały na bazie moich doświadczeń z wielu lat pracy z ludźmi, ale też z obserwacji siebie i świata - od ponad 20 lat zajmuję się metodą zwaną Regresingiem, tzn pracą z podświadomością swoją i wielu innych ludzi, oczywiście nie dla zabawy, ale by pozbyć się lęków, urazów, silnych emocji itp z przeszłości. Z bliższej i dalszej przeszłości. Po to, żeby życie TU I TERAZ BYŁO LEPSZE.

     W książce wykorzystałem także teksty innych autorów (za ich wiedzą i zgodą oczywiście), ponieważ doskonale pasują do całości (do mojej wizji tej książki), oraz do tego co chciałem przekazać i czym chciałem się podzielić z innymi.

     Sam napisałem tę książkę (oprócz wybranych przeze mnie kilkunastu tekstów innych autorów), sam zredagowałem, sam zaprojektowałem okładkę, itp

 

Wielką wartością książki "FASCYNUJĄCE PRZYPADKI KARMICZNE" są także teksty autora wielu świetnych książek z dziedziny samodoskonalenia LESZKA ŻĄDŁO - większość z tych tekstów nie była nigdzie do tej pory publikowana, ani w książkach, ani w internecie!!!!!

 

     Książka ta porusza mega poważne sprawy i tematy, jednakże jest pisana lekko i z humorem, więc dlatego także czyta się lepiej. Okładka także posiada elementy humorystyczne - przecież życie jest ciekawsze, kiedy nie jest śmiertelnie poważne, czyż nie?

     W Indiach nawet małe dziecko wie, że żyło w poprzednich wcieleniach, a w krajach zachodu? Tutaj ze samoświadomością ludzi jest już o wiele gorzej, dlatego zrzucają winę na fatum, szatana, przypadek, zewnętrzne siły...

     A jak jest w rzeczywistości....?

       A TY kim byłeś wcześniej wiele razy?!

       A TY co prezentowałeś i prezentujesz sobą obecnie??!

       A TY jak się przejawiasz - jakie życie prowadzisz, co cię spotyka??! Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej obecnej egzystencji, to może warto poznać swoją przeszłość, bo być może TAM znajdują się rozwiązania twoich problemów???!!

       Zmieniłeś już swoje intencje, czy może nadal trzymasz się swoich skisłych i zatęchłych intencji od tysięcy lat, ciągle przez nie dostając w dupę „od życia” i „świata”???!!!

 

      Jeśli chcesz się dowiedzieć o tym, czym jest:

           - Miłość i cierpienie

           - niebo i piekło

           - Bóg i szatan

           - wolność i zniewolenie

           - Prawda i zakłamanie

       To wszystko znajdziesz w tej książce......

       Ale... ODRZUĆ SWOJE WYOBRAŻENIA, BO MOŻE SIĘ OKAZAĆ ŻE WSZYSTKO JEST CZYMS INNYM             NIŻ CI SIĘ WYDAJE!

(powyżej - okładka książki: "Fascynujące Przypadki Karmiczne")

 

 

___________________DLACZEGO WARTO MIEĆ TĘ KSIĄŻKĘ:

 

     Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o świecie, więcej niż przedstawiają to wersje oficjalne, a także jeśli chcesz wiedzieć, co w twojej podświadomości „piszczy”, tzn. czemu zachowujesz się tak, a nie inaczej, czemu spotykają cię właśnie takie, a nie inne sytuacje, czemu masz taką, a nie inną sytuację w rodzinie, czy pracy...

     Jeśli chcesz wiedzieć też, dlaczego wybrałaś/wybrałeś takiego, a nie innego partnera/partnerkę.....

     Jeśli zawsze interesowały cię zjawiska niezbadane, ukryte przed oczami ludzkimi....

     Jeśli chcesz mieć/odzyskać władzę nad swoim życiem...

     Jeśli interesuje cię to, kim jesteś i dokąd podążasz....

     Jeśli chcesz się dowiedzieć czym jest karma, jak działa, jak wpływa na ciebie i twoich bliskich, jeśli chcesz zrozumieć siebie i bliskich – a przecież zrozumienie prowadzi do przebaczenia, a także do większej miłości – to przeczytaj tę książkę.

     Jeśli chcesz się także przy okazji dowiedzieć KIM SĄ, CO SOBĄ PREZENTUJĄ, CO ROBIĄ znani z historii, to także warto przeczytać tę książkę.

     Mimo, że ta książka to nie kryminał, to wciąga bardziej niż kryminał, bo dotyczy ciebie i twojego życia!

     Ta książka to duchowy rollercoaster.

     Książka ta wciągnie cię i nie oderwiesz się od niej szybko – przetestowane na kilku osobach!!!

  

      Dla zachęty poniżej podaję spis treści książki FASCYNUJĄCE PRZYPADKI KARMICZNE.

 

 

SPIS TREŚCI KSIĄŻKI (prosto z projektu książki)_________________________

 

 

 

 

CEL JAKI CHCĘ OSIĄGNĄĆ__________________________

 

Wydanie książki i dotarcie z konkretną wiedzą do zainteresowanych ludzi.

 

 

___________________CO ZROBIĘ ZA ZEBRANĄ SUMĘ:

       

       WYDAM KSIĄŻKĘ :-))))

       Nakład: 2.500 egzemplarzy

       Ilość stron: 456 stron

       Format: 165x235mm

       Papier na wnętrze: kreda 115g

       Oprawa: Miękka PUR

       Dodatkowo: Kolorowe ilustracje (około 50 fotografii)

 

 

___________________GDY PROJEKT ZBIERZE WIĘCEJ ŚRODKÓW.....

       

         ….. wtedy wydam jeszcze więcej egzemplarzy książki, a także w miarę możliwości dodam więcej tekstów (rozdziałów) i (w zależności od zebranej sumy) dam książkę do tłumaczenia na język angielski, żeby spróbować zdobyć rynek zagraniczny!!!

 /Mam jeszcze jeden pomysł, w sumie najważniejszy i na pierwszym miejscu, ważniejszy niż tłumaczenie książki na angielski, który mogę zrealizować tylko wtedy, kiedy zbierze się więcej niż zakładana suma minimalna, a mianowicie: WYWIADY z postaciami znanymi z historii ludzkości, które to wywiady dodatkowo dorzucę do książki, co podniesie jeszcze bardziej atrakcyjność tejże, i tak już atrakcyjnej, książki. Bo jest taka możliwość (gdyż wiemy kim są obecnie znani z historii - opisano już w książce, co porabiaja obecnie i co sobą prezentują!), ale tym osobom trzeba będzie oczywiście zapłacić./

 

 

GDY NIE ZBIORĘ CAŁEJ SUMY_______________________________

 

            To i tak otrzymasz swoją książkę!!! Może będzie miała czarno-białe ilustracje zamiast kolorowych, może zmniejszy się format do bardziej kieszonkowej wersji, może wydam tylko 30 egzemplarzy, a nie wymarzone 2.500 sztuk, ale ZAPEWNIAM, ŻE JEŚLI WPŁACISZ NA CO NAJMNIEJ JEDNĄ KSIĄŻKĘ, TO JĄ OTRZYMASZ. Jeśli wpłacisz taką sumę pieniędzy, gdzie będą obiecane 4 książki, to też je otrzymasz.

Wydam książkę NIEZALEŻNIE OD ILOŚCI ZEBRANYCH FUNDUSZY. :-)

Mam pomysły na kolejne książki, więc jeśli wydam tę książkę, to pojawią się też i następne.

 

 

 _____________NAGRODY:

 

Nagrody za wsparcie projektu są dokładnie opisane w sekcji: NAGRODY

 

 

 ________________________KONTAKT ZE MNĄ:

 

e-mail: mikele@o2.pl

tel: 729615019

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 10.05.2019 22:10