Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Małgorzata Siemianowska

Małgorzata Siemianowska

Solec Kujawski

Jestem kobietą treściująca, która żadnej wizji się nie boi.
Piszę emocjami - to sposób na wyrażanie mojego wnętrza. Poczytaj na www.malgorzatasiemianowska.pl.
Jestem inicjatorką projektów o emocjach, sercu i pisaniu, które realizuję we współpracy z psycholożką i innymi piszącymi.
Prowadzę działalność pn. „FABRYKA TREŚCI”. Pomagam przedsiębiorcom znaleźć i zrealizować pomysł na treść. Strzelam nią kreatywnie, autentycznie i z sercem.
Wierzę, że każdy spotkany człowiek i każde zdarzenie w życiu pojawiają się w konkretnym celu.
Uwielbiam dobre książki, być w nieustannym rozwoju i strzelać z pistoletu.
Cenię w ludziach: szczerość, inteligencję, wrażliwość i konsekwencję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2094 PLN z 1500 PLN

24 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

139%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.08.2021.

'Dziewczyna z Północy' - wesprzyj wydanie tomiku!

O projekcie

Moim marzeniem jest wydanie tomiku poezji "Dziewczyna z Północy". Zbiór 40 wierszy, napisanych w latach 2000-2020, jest odzwierciedleniem trudnego, pełnego emocji, a także braku świadomości okresu mojego życia oraz podsumowaniem dwudziestu lat twórczości.

Piszę, od kiedy pamiętam, choć do szuflady - wiersze, opowiadania, pamiętniki. Przez 7 lat prowadziłam kroniki i strony internetowe stowarzyszeń w ruchu kurkowych bractw strzeleckich. Pisanie użytkowe było ze mną prawie na każdym stanowisku pracy, chociaż tego nie widziałam. Dopiero w 2018 roku, po najbardziej bolesnym kryzysie w życiu, z którego wyszłam dzięki pisaniu ekspresywnemu, zrozumiałam, że pisanie i dzielenie się tym, to cel mojej duszy.

Samodzielnie założyłam stronę internetową, na której publikuję część mojej twórczości: www.malgorzatasiemianowska.pl. Zawodowo zajmuję się tworzeniem treści sprzedażowych.

Środki ze zbiórki zostaną przeznaczone na zakup usług związanych z przygotowaniem treści do druku (korekta, skład, projekt okładki - mam wizję "roboczą"), sam druk oraz wykonanie projektu plakatu promocyjnego (forma elektroniczna). Od dwóch lat obracam się w środowisku pisarskim, od ponad dekady w kulturalnym. Mam zapewnione spotkania stacjonarne i online.

Moją intencją jest odważać się każdego dnia. Pokazywać Kobietom, które mają niskie poczucie własnej wartości, że jeśli nasze "chcenie" i działanie jest z serca - wszystko staje się możliwe i manifestuje tak, jak tego oczekujemy lub piękniej!

 Mam nadzieję, że dołączysz się do tego odważania i wesprzesz mój projekt!

Treściuję, Małgorzata

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.08.2021 18:06