Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA

PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA

Poznań

PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA to prestiżowy przewodnik oparty o wiedzę i doświadczenie firm, który będzie swoistą inspiracją na kolejne lata budowania świadomości biznesowej w naszym regionie i kraju.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20 PLN z 9999 PLN

1 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 16.10.2019 22:10

Przewodnik PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA

O projekcie

 

 

SZANOWNI PAŃSTWO,
tworzymy PRZEDSIĘBIORCZĄ WIELKOPOLSKĘ i chcielibyśmy poprosić o wsparcie oraz zachęcić Państwa do udziału w tym autorskim projekcie. Naszym wspólnym CELEM jest jak najpiękniejsze wydanie Przewodnika w nakładzie 5000 sztuk, a przy przekroczeniu zakładanego budżetu zwiększenie nakładu, jego ulepszenie i dystrybucja.  

 

PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA

to prestiżowy przewodnik oparty o wiedzę i doświadczenie firm, który będzie swoistą inspiracją na kolejne lata budowania świadomości biznesowej w naszym regionie i kraju. Przewodnik będzie nie tylko skarbnicą wiedzy o historii naszego regionu, ale też cennym źródłem wiedzy dla kolejnych pokoleń przedsiębiorców i innowatorów, którzy będą chcieli czerpać ze spuścizny wielkopolskiej przedsiębiorczości.

 

PIĘKNA FORMA

Piękna graficznie forma, bogata merytoryka i ponadnarodowość to nasz główny cel. Przewodnik będzie prezentować się w formacie A4 rozkładanym poziomo, wydrukowany w najlepszej jakości z uszlachetnianiem, a każda ze stron będzie polsko-angielska!

 

EDUKACYJNA TREŚĆ

PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA będzie nie tylko ekskluzywnym kompendium wiedzy o przedsiębiorstwach, które odegrały największy wpływ na kształtowanie biznesu i rynku pracy w Wielkopolsce, ale także opowieścią o mniejszych firmach, które wyróżniły się w danej branży. Całość oparta jest o esencjonalne wywiady.

 

MISJA

Naszą misją jest przedstawienie innowacyjnych firm, które wywarły największy wpływ na rynek, jego rozwój oraz pojmowanie biznesu i przedsiębiorczości, ale przede wszystkim inspiracja ich doświadczeniem.

 

PODSUMOWANIE

PRZEDSIĘBIORCZA WIELKOPOLSKA ukaże się pod koniec października 2019 roku. Wysyłkę, zarówno wersji drukwanych jak i PDF, zamkniemy do 14 listopada. Mamy nadzieję, że zechcą Państwo dołączyć do budowania tej opowieści!

 

 


Bartosz Paczkowski
Jestem autorem pomysłu, dziękuję za wsparcie!
Zachęcam do kontaktu: kontakt@przedsiebiorczawielkopolska.pl

A na koniec kilka słów o mnie, świadczących o tym, że temat nie jest przypadkowy.


Wieloletni praktyk marketingu, doświadczony inicjator projektów biznesowych, innowator społeczny, mentor fundacji. Zarządza m.in. Agencją Kreatywną QA i CARE-ER.pl, organizuje Konwent Rozwoju i koordynuje Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, wyróżniony za istotny wkład w rozwijanie przedsiębiorczego ekosystemu w Polsce. Pomysłodawca innowacji społecznych (np. Box Rekrutacyjny, Pudełko Rozwoju) oraz wielu startupów, jak np. aplikacja FEEDBACK UP do zbierania informacji zwrotnej, która pomaga w ulepszaniu, komunikacji i sprzedaży.