Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Beata Kamińska

Beata Kamińska

Łagiewniki Nowe

Pani Beata jest nie tylko właścicielem Impresji, ale i kucharzem, zaopatrzeniowcem, managerem, sprzątaczką i kiedy trzeba kelnerką. Dokładnie 4 lata temu sytuacja zmusiła ją do poszukiwania nowego źródła utrzymania. Nie było łatwo, więc postanowiła otworzyć „coś swojego”. Jak to się stało, że jest to naleśnikarnia w okolicach Politechniki- tego nie wie nikt. Pewnego dnia usiadła, napisała biznes plan, wzięła kredyt i otworzyła Impresje. Nie miała zielonego pojęcia o branży gastronomicznej. Początek był ciężki i nieraz myślała czy się nie poddać. Jednak to wszyscy goście są jej siłą napędową. To dla nich spędza w lokalu po 13h dziennie. Zawsze uśmiechnięta i chętna żeby z nimi porozmawiać. Nigdy nie narzeka na zmęczenie czy znudzenie. Kiedy dzielą się z nią swoimi radościami, kiedy przychodzą i wracacie do Impresji – jest zadowolona i uśmiechnięta.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Zdjęcie główne projektu

2299 PLN z 23000 PLN

28 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

9%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.04.2020.

Przetrwanie naleśnikarni Impresja

O projekcie

Od dnia ogłoszenia stanu pandemicznego nasz obrót spadł drastycznie. Konieczność zostawania w domach i izolacji spowodowała, że bardzo ciężko jest nam związać koniec z końcem. W pełni popieramy #zostań w domu – zdrowie jest najważniejsze. Jednak mieliśmy nadzieję, że obecny kryzys minie szybciej i jakoś sobie poradzimy. Niestety sprzedaż na wynos nie pozwoli nam uregulować bieżących płatności. Dodatkowo duża grupa naszych gości to studenci, którzy obecnie powracali do domów.

Ze względu na małą ilość pracowników będziemy zwolnieni z ZUSu. Mimo to, nie wiemy czy będziemy w stanie wypłacić naszym pracownikom pensje, a wiemy że oni też muszą mieć z czego żyć. Ponadto jak na razie nie udało nam się uzyskać obniżenia czynszu od prywatnego najemcy. Dodatkowo wciąż spłacamy kredyt zaciągnięty na otworzenie Impresji. Sytuacja i koszty nas przerosły, dlatego prosimy o wsparcie wszystkich, którzy chcieliby żeby Impresja istniała dalej.

Zakupione vouchery będzie można realizować na miejscu w lokalu, do końca 2020 roku.

Z góry dziękujęmy za wszelkie wsparcie i życzymy dużo zdrowia.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.04.2020 22:10