Dołącz do naszej społeczności!

Zróbmy razem 'Polanę'

Kategoria - Muzyka

105%

Postęp

3155 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

V Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana”

odbędzie się 24-25 lipca 2015 przy schronisku „Szwajcarka” http://schronisko-szwajcarka.pl/ w paśmie Rudaw Janowickich - w Górach Sokolich.

Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'„Polana” jest kameralną dwudniową muzyczną imprezą plenerową, odbywającą się dzięki grupie pasjonatów skupionych w Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości. Uczestnikom przeglądu proponujemy kilkanaście godzin koncertów pieśniarzy i zespołów.  Po występach będzie czas na wielogodzinne, nocne ogniskowe muzykowanie.

W tym roku na naszej scenie wystapią m.in. Zbyszek Stefański, duet  Piotr Pieńkowski i Wojtek Lachowski, zespoły Bądź Ciszą, Bieguni, Calcjumfolii, Celtic Tree, Huncwot, Zagrali i Poszli. Lista wykonawców nie jest jeszcze zamknięta, trwają rozmowy. "Nasi" wykonawcy rzadko odjeżdżają od razu po koncertach, większość z nich zostaje z nami przez wiele godzin przy ognisku. 

Niewielka scena, skromne nagłośnienie i prawdziwie turystyczne warunki nie zniechęcają miłośników gór i muzyki. Staramy się pewne niedogodności czy niedoskonałości rekompensować naszym gościom dobrą atmosferą oraz gościnnością, bowiem najważniejszym celem "Polany" jest spotkanie ludzi gór w przyjaznym kręgu łagodnej muzyki w jednym z przepięknych plenerów Rudaw Janowickich. Chcemy w ten sposób pielęgnować stare, dobre tradycje wypracowane przez takie przeglądy jak pierwsze edycje "Gitarą i Piórem" w Borowicach, Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki  Studenkiej w Szklarskiej Porębie,  czy "Bazunę", a także promować piękne tereny, w których działa nasze Stowarzyszenie.

Trochę historii

"Polana" ma swoje źródła w 2010 roku, kiedy z grupą młodzieży ze świetlicy wiejskiej "Rudawy", w której pracuję od kilkunastu lat https://www.facebook.com/poszukiwacze.optymizmu?ref=hl zorganizowaliśmy na zamku Bolczów Przegląd Piosenki Turystycznej "Rudawy Dobrych Myśli" .

Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'Od 2011 roku zmieniliśmy nazwę na Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana" i formułę - dwa dni koncertów i wspólnego muzykowania. Kolejne cztery edycje "Polany" potwierdziły sens przygotowywania kameralnej imprezy dla miłośników "Krainy     Łagodności" w stosunkowo mało uczęszczanym paśmie Rudaw Janowickich. Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'
Każdego roku gościmy na polanowej scenie kilkunastu wykonawców - twórców piosenki autorskiej, a po koncertach zapraszamy wszystkich do wspólnego, całonocnego muzykowania przy ognisku. 

 

Więcej zdjęć można obejrzeć na stronie www.polana.art.pl

Na Polanę przyjeżdżają ludzie z całej Polski, mamy już wielu stałych bywalców, a do nich dołączają kolejne osoby, zachęcone m.in. takimi  opiniami uczestników naszej imprezy:

Projekt Zróbmy razem 'Polanę'

 • "Cokolwiek nie napiszę zabrzmi co najmniej banalnie.. Było magicznie.. gwiazdy nad głową, blask ogniska.. i Muzyka.. taka prosta i zrozumiała i piękna.. i obecność tych Wszystkich Ludzi, połączonych tą Magią.. Dziękuję i do zobaczenia.." (Krzysztof)

"Drodzy Polanowicze, wszyscy których spotkaliśmy w ten niesamowity weekend - Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'Dziękujemy.... za niezwykłe przyjęcie, atmosferę, opiekę, Wasze nieskończone uśmiechy i ten niesłychany zapał! Przegląd osiadł w niezwykłym miejscu, widoki zapamiętamy na bardzo długo! Ogromne dla Was gratulacje! W takich okolicznościach przyrody i ludzi grało się znakomicie... Ale co najważniejsze - SPOTKANIE! Do zobaczenia!" (Tomek - jeden z wykonawców)

Te i podobne opinie są dla nas niezwykle ważne, ponieważ utwierdzają nas w przekonaniu, że jest dla kogo walczyć o "Polanę" !

Tegoroczna „Polana” jest szczególna

"Polana" nie ma stałego źródła finansowania, ale do tej pory udawało nam się otrzymywać niewielkie dotacje. W tym roku po  raz  pierwszy  musimy ją sfinansować sami. W poszukiwaniu środków na realizację naszych zamierzeń Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'wspólnie z Polanowymi Przyjaciółmi wymyśliliśmy i ogłosiliśmy akcję, „Zróbmy razem Polanę”,w której każdy na tyle, na ile może, wspiera naszą inicjatywę https://www.facebook.com/events/1578435552443565/.  Zdobywamy pieniądze w rozmaity sposób, przyjmując poza darowiznami finansowymi również darowizny rzeczowe, do wykorzystania na bazarkach i loterii. Zebraliśmy już połowę niezbędnej sumy. Potrzebujemy jeszcze ok. 5 tys.

Wierzymy, że większość tej kwoty uda się zdobyć dzięki portalowi „Polak Potrafi” - to idealny sposób wsparcia tego typu imprezy, zgodny z naszym założeniem, że każdy może wesprzeć "Polanę" na miarę swoich możliwości. 

 Organizatorzy

Połączyła nas przede wszystkim miłość do gór.
Część polanowej ekipy to osoby, które   tworzą  Wędrowny  Przegląd   Piosenki "Polana" od  początku. W  grudniu 
2012 r. organizatorzy wcześniejszych edycji tej imprezy założyli Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości, które od 2013 roku przygotowuje "Polanę" https://www.facebook.com/GorySzalonychMozliwosci.

Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

Początkowo trzon grupy stanowiła młodzież, z którą jeździłam przez kilka lat na wolontariat  na  imprezach w klimacie "Krainy Łagodności", m.in. na Rozsypaniec, Kropkę, Muzyczną Zohylinę.    
Od stycznia 2015 r. do Stowarzyszenia przystąpiło  30 Polanowych Przyjaciół, których w większości poznaliśmy na poprzednich edycjach imprezy. Z rozmów wynikało, że chętnie wesprą nasze działania związane z "Polaną", więc połączyliśmy siły :) Z czasem zaczęli bywać na Rudawskich Śpiewankach, organizowanych przez nas cyklicznie, kilka razy do roku.  Od  późnej wiosny do  jesieni spotykamy   się   w   plenerach gminy Janowice Wielkie, natomiast zimą ciepło ogniska zastępuje nam blask świec w wiejskich świetlicach https://www.facebook.com/pages/Rudawskie%C5%9Apiewanki/121143831323213?ref=hl
Wszyscy pracują dla "Polany" społecznie.

Aktualnie największą odpowiedzialność za Polanę ponoszą:

Krystyna Pisarska "Leśna Mama"Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'
prezes Stowarzyszenia
Miłośniczka ciekawych wyzwań, społecznych działań, wędrówek po górskich drogach
i bezdrożach. Wierzy, że członkowie stowarzyszenia jeszcze niejeden raz pokażą swoje szalone możliwości.
Na co dzień prowadzi świetlicę wiejską "Rudawy"  w Janowicach Wielkich.

  

Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'

Joanna Di Strąk
wiceprezes Stowarzyszenia,
miłośniczka psów, gór i fotografii.
Mało mówi, dużo robi.
Można polegać na Niej jak na Zawiszy.
"Polana" jest dla Di spotkaniem Przyjaciół.
Zawodowo menager w rodzinnej firmie.

 

Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'Ryszard "Rondel" Rodewald
członek zarządu Stowarzyszenia
Szczególnie chętnie wędruje po Sudetach. Wielokrotny uczestnik Przejścia Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej. Z przyjemnością
co roku uczestniczy w wielu przeglądach
muzyki z "Krainy Łagodności". 
Polanowy konferansjer.

 

Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'  Beata "Becia" Gąsior
członek zarządu Stowarzyszenia
Na co dzień studentka studiów magisterskich na Akademii Ekonomicznej w Jeleniej Górze.

Pozytywnie zakręcona, działanie jest Jej żywiołem, chętnie pomaga innym.
Zapalona turystka.
 
 

 

Co sfinasujemy dzięki tej zbiórce?

100% sumy - zdobyte dzięki Wam fundusze zostaną przeznaczone na niezbędne opłaty: za prąd, wynajem Toi-Toi, zabezpieczenie medyczne i p-poż., paliwo, art. spożywcze, z których będziemy przygotowywać wyżywienie dla wolontariuszy i wykonawców, art. biurowe.

130 % - dodatkowe 900 zł przeznaczymy na wyższe wynagrodzenie dla wykonawców

150% - kolejne 600 zł wykorzystamy  na na lepsze warunki sanitarne na "Polanie" - więcej Toi-Toi, dodatkowe czyszczenie, pojemniki na wodę

180 % - za nastepne 900 zł przygotujemy lepszą promocję Polany, nowe gadżety Polanowe oraz kupimy więcej koszulek z logo Polany. 

Każda kolejna dodatkowa kwota będzie procentować podczas przygotowań oraz na samej "Polanie" wiekszą ilością Polanowych pamiątek.

Nagrody dla Was

Postaraliśmy się, abyście mieli duży wybór nagród. Lista nie jest zamknięta, każdy może dołączyć jeszcze swoją propozycję.

Do naszej akcji "Zróbmy razem Polanę" dołączyło już wielu fundatorów nagród. Ogromnie Im dziękujemy! Z niektórymi Darczyńcami będziecie się mogli spotkać osobiście wybierając ufundowane przez Nich nagrody, wśród których są m.in.:

1. RÓŻNEGO RODZAJU PODZIĘKOWANIA 

Do wyboru: podziękowanie na naszej stronie www.polana.art.pl , certyfikat "Przyjaciel Polany" do wydrukowania lub wysłany pocztą, a także limitowana wersja certyfikatu z dedykacją i autografami Polanowych Wykonawców 

2. ROZMAITE PAMIĄTKI Z "POLANY" m.in.:

Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'

 

 

pamiątkowa okrągła
naklejka z logo Polany

 

 

Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę' 

 

kostki do gitary z logo Polany

 

 

Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'

 kolczyki z kostek do gitary z logo Polany


 

Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

 


Plakat Polany - na razie mamy plakat z zapowiedzią Polany, z wykonawcami bedzie w odpowiednim czasie :) - do osobistego odbioru lub wysłany pocztą
  

 

 • niepowtarzalny kubek Polanowy ręcznie malowany, może być imienny - na zdjęciu po lewej kubki z 2012 r. To własnie przy schronisku Szwajcarka pierwszy raz pojawiły się na Polanie ręcznie polanowe kubki ; po praewej kubki z ub. roku

Projekt Zróbmy razem 'Polanę'

Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

 • nagrody związane z Polanowymi wykonawcami np: zdjęcie z Polanowym Wykonawcą w wersji elektronicznej, piosenka Polanowego Wykonacy dedykowana wybranej osobie
 • poprowadzenie fragmentu koncertu na Polanie wspólnie z naszymi Polanowymi Konferansjerami: Paulą, Rondlem i Tomkiem
 • podkoszulka z logo Polany, do wyboru rozmiar,  kolor,  może też być dodatkowo wydrukowane imię lub napis: Przyjaciel Polany z imieniem

Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

 • pojedyncze, "archiwalne" egzemplarze podkoszulki z dwóch pierwszych Polan z datą i miejscem przeglądu - jedyna, męska L jaka została z pierwszej Polany w Radomierzu oraz męska L z Polany przy Szwajcarce (taka, jaką ma na zdjęciu Zbyszek Stefański),  obie czarne
 • kilka mniejszych lub większych zestawów Polanowych a w nich np. podkoszulka z logo Polany (bez daty), w dowolnym rozmiarze oraz kolorze, damska lub męska, datowany, ręcznie malowany kubek, certyfikat "Przyjaciel "Polany", naklejka z logo, kostki i kolczyki

3. SMAKOWITE NAGRODY

 • nagrody z naszej polanowej kuchni, m.in.

- herbata lub kawa na Polanie serwowana przez sympatycznego członka naszej Polanowej Ekipy :)

sobotnie śniadanie na Polanie dla dwóch osób przygotowane przez Ryśka „Rondla” Rodewald - naszego konferansjera, członka zarządu Stowarzyszenia Góry Szalonych Możliwości

- wyżywienie na Polanie – zestaw jednodniowy lub dwudniowy, a w zestawie śniadanie i obiadokolacja. Menu autorskie szefa polanowej kuchni - Mistrza Wojtka :D

Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

Smaczne podarunki od okolicznych producentów i gościnnych miejsc: 

 • 4 rodzaje produktów z zaprzyjaźnionego gospodarstwa ekologicznego „Mandala” z Mniszkowa koło Janowic Wielkich - herbaty oraz oryginalne      w smaku i zdrowe konfitury
 • miód z zaprzyjaźnionej rudawskiej pasieki z Mniszkowa   
 • degustacja piwa w nowo powstałym, lokalnym Browarze Miedzianka  https://www.facebook.com/browar.miedzianka?fref=ts (ok 6 km od miejsca, w którym odbędzie się Polana)
 • pyszny obiad w klimatycznej restauracji "Pod Jesionami" w Karpaczu http://www.pod-jesionami.pl/
 • pyszny obiad  z kuflem piwa w gościnnej Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie http://www.chataizerska.pl/index.php?k_d=5&  
 • domowy obiad u Pani Marysi w barze "Mamarosa" w Janowicach Wielkich - raz tu zjesz i na pewno powrócisz!

4. NAGRODY Z BLIŻSZYCH I DALSZYCH OKOLIC:

5. NAGRODY Z SERC NASZYCH PRZYJACIÓŁ:

 • lubisz śpiewać i masz swój ulubiony utwór w klimacie z Krainy Łagodności? Możesz zaśpiewać wybrany utwór na "Polanie" ze Zbyszkiem Stefańskim - liderem grupy "Bez Jacka". Zbyszek  wspólnie z Tobą opracuje go, przećwiczy (wszystko podczas Polany) i zaprezentujecie się razem na Polanowej scenie                            
 • sesja fotograficzna z Przyjaciółką Polany Agą „Ziutą” Białecką w Łodzi lub okolicy http://www.flickriver.com/photos/ziucisko/sets/ - zdjęcia w wersji elektronicznej, termin do uzgodnienia
 • sesja fotograficzna z Joanną Di Strąk  w Jeleniej Górze lub okolicy https://picasaweb.google.com/strak.joanna/Inne?authkey=Gv1sRgCKTc49Hx6qrdVg - zdjęcia w wersji elektronicznej, termin do uzgodnienia
 • impreza urodzinowa dla dziecka we Wrocławiu lub w promieniu 50 km od Wrocławia poprowadzona przez firmę Katarzyny Ciróg JOJO http://www.jojo.com.pl/children.html– do 12 uczestniczących dzieci    
 • wycieczka w Karkonosze ze świetnym przewodnikiem - Alpim; grupa do 15 osób
 • fotoobrazy wykonane ze wskazanych przez Ciebie zdjęć na grubym płótnie bawełnianym o wyraźnej strukturze, wykonane z najlepszej jakości materiałów, zapewniających wieloletnią trwałość wydruków. Obrazy są naciągane na drewniane krosna o grubości 2 cm.  Proponujemy dwa formaty: 30x40 cm i 40x60, ale wykupując dwa zdjęcia w formatach 40x60 cm, możesz zamówić jedno w formacie 60x90 cm http://www.fotografia-wielkoformatowa.pl/
 • bilety do teatru Nowego w Poznaniu na spektakl grany po wakacjach - wybór spektaklu po uzgodnieniu z darczyńcą Olą
 • gitara akustyczna CLARISSA wokalisty zespołu Calcjumfolii Mariusza „Dziadzi”

Projekt Zróbmy razem 'Polanę'gitara ta widziała sporo gór i szczytów no i gdyby potrafiła mówić to...... na niej Dziadzia wystąpił pierwszy raz w życiu na scenie... zdobienie wykonane na zamówienie, a więc jedyna taka! Dodatkowo na życzenie mogą być autografy zespołu.            • Prywatny koncert zespołu Calcjumfolii - zaproś wybrane osoby i spędźcie przemiły wieczór z muzyką – na terenie całej Polski   https://www.youtube.com/watch?v=vorfdi16g3M 
 • Prywatny koncert zespołu "Bądź Ciszą" - niezapomniany wieczór w klimatach z "Krainy Łagodności" na zorganizowanym specjalnie dla Ciebie i zaproszonych przez Ciebie gości spotkaniu muzycznym - tylko w Jeleniej Górze lub okolicach
                     
        

6. PŁYTA DO WYBORU:

Aby dowiedzieć się więcej o wybranej płycie, kliknij w zdjęcie.
Po wybraniu płyty niezwłocznie napisz do nas wiadomość na potralu "Polak Potrafi" z tytułem płyty, za jaką wpłacasz - zarezerwujemy ją dla Ciebie. Mamy po kilka płyt Zespołu Reprezentacyjnego, Bądź Ciszą, H'Ernest, Huncwot, po dwie: Karola Płudowskiego, Waldemara Chylińskiego (oba tytuły), Piosenki rosyjskie, pozostałe płyty po jednym egzemplarzu.

        Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'       Projekt Zróbmy razem 'Polanę'

Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'          Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'            

Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'  Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

      Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'

      Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'     Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'  Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'

     

Projekt Zróbmy razem 'Polanę'     Zbiórka Zróbmy razem 'Polanę'

    Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'Kampania crowdfundingowa Zróbmy razem 'Polanę'Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'

     Kampania finansowania społecznościowego Zróbmy razem 'Polanę'

6. OFERTY DLA PARTNERÓW "POLANY"

 • jesteśmy otwarci na propozycje współpracy, zapraszamy do kontaktu e-mailowego: stowarzyszenie.gsm@gmail.com 

ZAPRASZAMY 24-25 LIPCA NA POLANOWE SPOTKANIE PRZY SCHRONISKU     "SZWAJCARKA", W KRĘGU GÓR, MUZYKI,       PRZYJAZNYCH LUDZI I PIĘKNEJ PRZYRODY ! :)

Media o Twoim projekcie:

Przegląd Piosenki „Polana” – wesprzyj i wygraj

www.jelonka.com | 2015-06-09


Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości z Janowic Wielkich organizuje 24–25 lipca już piąty Wędrowny Przegląd Piosenki "Polana". Impreza jest finansowana w dużym stopniu przez darczyńców. Część potrzebnej kwoty organizatorzy zamierzają zdobyć poprzez coraz częściej spotykany crowfunding czyli finansowanie projektu dzięki drobnym darowiznom od społeczności. Projekt zbiórki na Polanę ruszył na portalu "Polak Potrafi" https://polakpotrafi.pl/projekt/przeglad–piosenki–polana

43

Wspierający

3155 zł

Z całkowitej kwoty 3000 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 28.06.2015

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 4 zł lub więcej!

Sympatyczny Polanowicz poda Ci herbatę lub kawę na "Polanie"

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 8 zł lub więcej!

Dostaniesz opakowanie orzeźwiającej herbaty z rudawskich ziół (mięta, kwiat czarnego bzu, dziurawiec) lub z pokrzywy z zaprzyjaźnionego gospodarstwa ekologicznego „Mandala” z Mniszkowa k/Janowic Wielkich

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Wyślemy Ci na e-maila certyfikat „Przyjaciel Polany” w PDFie, do wydrukowania

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Dostaniesz opakowanie Yogi Tea - rozgrzewającej herbaty indyjskiej o korzennym smaku z zaprzyjaźnionego gospodarstwa ekologicznego „Mandala” z Mniszkowa k/Janowic Wielkich (do odbioru na imprezie lub wpłać więcej, aby pokryć koszty przesyłki)

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Staniesz się właścicielem pary niepowtarzalnych kolczyków z kostek do gitary z logo Polany

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Będziesz się delektował miodem z czystych rudawskich łąk z pasieki z Mniszkowa słoik 0,33 l - do odbioru osobistego

4 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Otrzymasz kostki do gitary z logo Polany 3 szt.

2 Wspierających
Pozostało: 5 z 10

Nagroda za 12 zł lub więcej!

Otrzymasz bilet wstępu do niedawno otwartego Parku Miniatur Świata w Mysłakowicach http://www.budowleswiata.com/ - ok.10 km od miejsca, w którym odbędzie się „Polana”.

3 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Twoje dziecko spędzi kilka godzin z atrakcjami w Western City w Ścięgnach koło Karpacza. Opis miejsca obok, przy opisie nagród. Możesz wykupić też nagrodę: bilet dla dorosłej osoby z atrakcjami - znajdziesz ją w nagrodach za wpłaty 20 zł. W ramach biletu wstępu dziecko czekają następujące przyjemności: jazda konna - spacer, przejazd kolejką,strzelnica indiańska, rzut nożem, rzut włócznią, wejście na "Pal Męczarni".

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 15 zł lub więcej!

Otrzymasz zestaw 2 opakowań konfitur (po 200 gram) z zaprzyjaźnionego gospodarstwa ekologicznego „Mandala” z Mniszkowa k/Janowic Wielkich - do wyboru: konfitura z dyni z marchewką i jabłkiem, konfitura z dyni z przyprawami korzennymi, konfitura z pigwy oraz konfitura z cukinii - do odbioru osobistego

3 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zrobimy Ci zdjęcie z Polanowym Wykonawcą, które otrzymasz w wersji elektronicznej na e-maila

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 4

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Dostaniesz bilet do Teatru Nowego w Poznaniu na przedstawienie grane po wakacjach, wybór spektaklu po uzgodnieniu z darczyńcą Olą

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Dostaniesz plakat, certyfikat "Przyjaciel Polany" oraz pamiątkową naklejkę z logo Polany

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 5

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Spędzisz kilka godzin z atrakcjami w Western City w Ścięgnach koło Karpacza. Opis miejsca obok, przy opisie nagród. Możesz wykupić też nagrodę: bilet dla dziecka z atrakcjami - najdziesz ją w nagrodach za wpłaty 15 zł. W ramach biletu wstępu czekają na Ciebie: jazda konna - spacer, przejazd kolejką,strzelnica indiańska, rzut nożem, rzut włócznią, wejście na "Pal Męczarni"

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zaprosimy Cię na degustację 3 rodzajów piwa w nowo powstałym, lokalnym Browarze Miedzianka (ok 6 km od miejsca, w którym odbędzie się Polana)

2 Wspierających
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Piosenka Wykonawcy Polanowego będzie dedykowana ze sceny wskazanej przez Ciebie osobie

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 25 zł lub więcej!

Skorzystasz z usługi fryzjerskiej - strzyżenie włosów z myciem i czesaniem w Studio Fryzur "Iga" w Janowicach Wielkich (6 km od miejsca imprezy)

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Skorzystasz z profesjonalnego zabiegu: pedicure lub manicure hybrydowy w Salonie Urody LOOKSUS Ewy Gałczyńskiej w Jeleniej Górze-Cieplicach ważny do 31.08.2015

0 Wspierających
Pozostało: 15 z 21

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Otrzymasz jedną z zestawu 21 różnych płyt . Zdjęcia okładek znajdziesz w opisie nagród obok.
Po zakończeniu zbiórki płyty wysyłamy wg kolejności zgłoszeń. Niektóre płyty mamy w kilku egzemplarzach. Rezerwacji tytułów płyt i prosimy dokonywać poprzez wiadomość na portalu Polak Potrafi

5 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Wybrane przez Ciebie zdjęcie otrzymasz w formie fotoobrazu na grubym płótnie bawełnianym naciągniętym na drewniane krosna o grubości 2 cm. Całość przygotuje dla Ciebie firmia Fotografia-Wielkoformatowa.pl (wiecej informacji w opisie nagród). Wielkość fotoobrazu 30x40 cm.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Otrzymasz kubek Polanowy ręcznie malowany - przykłady kubków w opisie obok

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Będziesz się delektował miodem z czystych rudawskich łąk z pasieki z Mniszkowa słoik 0,9 l - do odbioru osobistego

2 Wspierających
Pozostało: 0 z 2

Nagroda za 35 zł lub więcej!

Zjesz w towarzystwie wybranej osoby pyszny obiad z kuflem piwa w gościnnej Chacie Izerskiej w Szklarskiej Porębie

1 Wspierający
Pozostało: 12 z 14

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Będziesz miał zapewnione wyżywienie na Polanie – zestaw jednodniowy – śniadanie (szwedzki stół) i obiadokolacja. Za podwójną wpłatę będziesz miał zapewnione wyżywienie od piątku wieczora do niedzieli rano.

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Przygotujemy specjalnie dla Ciebie ręcznie malowany, imienny kubek polanowy

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Poprowadzisz fragment koncertu na Polanie wspólnie z naszymi konferansjerami: Paulą, Rondlem i Tomkiem

0 Wspierających
Pozostało: 2 z 2

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Wybrane przez Ciebie zdjęcie otrzymasz w formie fotoobrazu na grubym płótnie bawełnianym naciągniętym na drewniane krosna o grubości 2 lub 3 cm. Całość przygotuje dla Ciebie firmia Fotografia-Wielkoformatowa.pl (więcej informacji w opisie nagród). Wielkość fotoobrazu 40x60 cm.
UWAGA - jeśli chcesz mieć fotoobraz wielkości 60x90 cm, wykup obie nagrody, przy odbiorze okreslisz czy wybierasz dwa mniejsze czy jeden większy.

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zjesz przepyszny obiad dla dwóch osób z domowej kuchni baru "Mamarosa" w Janowicach Wielkich (6 km od miejsca imprezy). Kto jadł choć raz obiad przygotowany przez Panią Marysię, na pewno tu wróci !

1 Wspierający
Pozostało: 9 z 10

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Otrzymasz certyfikat „Przyjaciel Polany” z dedykacją i autografami wykonawców

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zjesz w towarzystwie wybranej osoby pyszny obiad dla dwóch osób z przystawkami w restauracji "Pod Jesionami" w Karpaczu

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Skorzystasz z profesjonalnego zabiegu : rekonstrukcja włosa w Salonie Urody LOOKSUS Ewy Gałczyńskiej w Jeleniej Górze-Cieplicach ważny do 31.08.2015

0 Wspierających
Pozostało: 10 z 10

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Otrzymasz 5-osobowe zaproszenie do zwiedzania Huty Szkła "Julia" w Piechowicach (ok. 20 km od miejsca imprezy) - możesz wejść do Huty "Julia" z rodziną lub grupą znajomych. Zaproszenie jest ważne do listopada 2015 r.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Specjalnie dla Ciebie i towarzyszącej Ci osoby zostanie przygotowane przez Ryśka „Rondla” Rodewald ekstra sobotnie śniadanie na Polanie

0 Wspierających
Pozostało: 3 z 4

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Spędzisz niezapomniany weekend (sobota i niedziela) w Karkonoszach z Polanowym Przyjacielem, poetą i bardem Piotrem „Płaziorem” Płazą, jeden nocleg w warunkach turystycznych. Wyżywienie we własnym zakresie

1 Wspierający
Nielimitowana

Nagroda za 65 zł lub więcej!

Dostaniesz podkoszulkę z logo "Polany" oraz z nadrukiem na plecach np. Przyjaciel Polany + imię, ewentualnie samo imię, w wybranym przez Ciebie kolorze oraz rozmiarze

2 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Otrzymasz zestaw Polanowy –podkoszulkę + ręcznie malowany kubek

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Krata dobrego piwka (20 półlitrowych butelek) do odbioru na Polanie i do wypicia przy Polanowym ognisku z fundatorem nagrody - Kasią

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Zostaniesz właścicielem jednej z dwóch ostatnich podkoszulek - po jednej z pierwszej i z drugiej "Polany" z datą i miejscem - męska L czarna - wyboru prosimy dokonywać poprzez wiadomość na portalu Polak Potrafi

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Otrzymasz voucher o wartości 100 zł na nocleg dla dwóch osób w pokoju dwuosobowym nad restauracją "Przycup w Dolinie" w Radomierzu, na trasie z Wrocławia do Jeleniej Góry (15 km od Jeleniej G., 8 km od miejsca, w którym odbędzie się "Polana"). Voucher jest ważny do 30.09.2015 r.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 90 zł lub więcej!

Otrzymasz voucher o wartości 100 zł na dania z karty w restauracji "Przycup w Dolinie" w Radomierzu, na trasie z Wrocławia do Jeleniej Góry (15 km od Jeleniej G., 8 km od miejsca, w którym odbędzie się "Polana") - liczba korzystających osób dowolna. Voucher jest ważny do 30.09.2015 r.

0 Wspierających
Nielimitowana

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Dostaniesz zestaw polanowych pamiątek: podkoszulkę z logo Polany w wybranym przez Ciebie kolorze oraz rozmiarze (damską lub męską), ręcznie malowany kubek polanowy, 3 kostki do gitary z logo (lub kolczyki z kostek do gitary), plakat, naklejkę z logo, certyfikat "Przyjaciel Polany"

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Przygotujesz podczas naszego przeglądu wybrany utwór w klimacie "Krainy Łagodności" pod opieką Zbyszka Stefańskiego (lidera zespołu Bez Jacka) i wspólnie zaprezentujecie go na scenie

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w plenerowej sesji zdjęciowej z Agą Ziutą Białecką.
Czas trwania sesji : ok. 1h-1,5h
Miejsce: Łódź lub do ustalenia
Otrzymasz ok. 20 zdjęć przesłanych na e-maila

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Dwie osoby spędzą dzień w przemiłym towarzystwie zwiedzając Kamienną Górę i okolice wspólnie z Kasią i Zbyszkiem Stefańskimi - w programie Muzeum Kamiennogórskie, Ratusz, wejście do podziemi Arado, zwiedzenie Bazyliki w Krzeszowie i wspólne lody na Rynku

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Weźmiesz udział w plenerowej sesji zdjęciowej z Di (Joanna Strąk)
Czas trwania sesji : ok. 1h-1,5h
Miejsce: Jelenia Góra lub do ustalenia
Otrzymasz ok. 20 zdjęć przesłanych na e-maila

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Spędzisz z wybraną osobą cudowny weekend w Górach Izerskich (dwie noce dla dwóch osób) w Chatce Górzystów; noclegi bez wyżywienia, termin do ustalenia z gospodarzami Chatki

1 Wspierający
Pozostało: 2 z 4

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Otrzymasz nagrodę z adrenaliną - kilkugodzinną jazdę samochodem terenowym z szefem imprezy Mudparty - Andrzejem Wójcikiem-Siojo w trakcie przygotowywania tras wyścigowych w trudnym terenie. Przedsmak możesz obejrzeć na filmiku, przy opisie nagród!

2 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 160 zł lub więcej!

Otrzymasz zaproszenie na weekendowy pobyt dla 2 osób ( 1 nocleg) ze śniadaniem w agroturystyce Maciejowa Chata (ok. 25 km od Poznania http://www.maciejowa-chata.com.pl/) z całodziennym wstępem na basen, saunę i jakuzzi

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 2

Nagroda za 175 zł lub więcej!

1 dniowe (6-7 godzin) zajęcia z instruktorem z podstaw wspinaczki w Górach Sokolich zafundowane przez schronisko "Szwajcarka"

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Spędzisz z wybraną osobą dwa dni u podnóża Karkonoszy, w Borowicach, gdzie bedziecie mieli zapewnione 2 noclegi plus dwie obiadokolacje (dla dwóch osób) w pensjonacie Prima Karkonosze

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 200 zł lub więcej!

Skorzystasz z profesjonalnego zabiegu usunięcia kamienia nazębnego i osadu w gabinecie Praxi-Dent w Opolu (wartość 300 zł), lub wskażesz osobę, która otrzyma tę nagrodę

0 Wspierających
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 250 zł lub więcej!

Otrzymasz karnet - 10 wejść na basen w przepięknym kompleksie pałacowym Wojanów (ok. 6 km od miejsca, w którym odbędzie się „Polana”). Link do strony Pałacu Wojanów w opisie nagród

1 Wspierający
Pozostało: 0 z 1

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Zbierz grupę (może być dziecięco-młodzieżowa) i zaproś ją na 1-dniową wycieczkę w Karkonosze z zaprzyjaźnionym z nami, świetnym przewodnikiem Alpim (młodzi turyści go uwielbiają) - maksimum 15 osób

1 Wspierający
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Skorzystasz z profesjonalnego wybielania zębów (o wartości 1000zł) w gabinecie Praxi-Dent w Opolu, lub możesz zrobić taki prezent wybranej osobie

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 350 zł lub więcej!

Chcesz, aby Twoje dziecko miało niezapomnianą imprezę urodzinową lub z innej okazji, we Wrocławiu lub w promieniu 50 km od Wrocławia? Zapewni Ci to firma Katarzyny Ciróg JOJO. Maksymalna liczba dzieci - 12.

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Możesz zostać włascicielem jedynej takiej gitary, na której jeszcze niedawno grał wokalista zespołu Calcjumfolii Mariusz „Dziadzia” - więcej informacji i zdjęcie w opisie nagród

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Spędzisz niezapomniany wieczór w klimatach z "Krainy Łagodności" na zorganizowanym specjalnie dla Ciebie i zaproszonych przez Ciebie gości koncercie zespołu "Bądź Ciszą - tylko w Jeleniej Górze lub okolicach

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 500 zł lub więcej!

Twoja Firma zostaje partnerem "Polany", umieścimy jej logo na naszej stronie internetowej www.polana.art.pl oraz na plakacie

0 Wspierających
Pozostało: 1 z 1

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Chcesz spędzić niezapomniany wieczór z fantastycznymi ludźmi? Możesz zaprosić na prywatny koncert zespół Calcjumfolii – na terenie całej Polski.

0 Wspierających
Pozostało: 5 z 5

Nagroda za 1000 zł lub więcej!

Twoja Firma zostaje partnerem "Polany", umieścimy jej logo jako partnera na stronie, na plakacie oraz na wszystkich materiałach promocyjnych, a także baner na imprezie, możliwe również inne formy współpracy

0 Wspierających

O projektodawcy

Leśna Mama

Leśna Mama

Janowice Wielkie

Stawiam na współpracę, a nie konkurencję. Ciągle wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych...
Wrocławianka z urodzenia, po okresie życia w mieście przeniosłam się w góry. Dwa lata mieszkania na odludziu, na wysokości ponad 800 m npm i to, co się wówczas wydarzyło, ukształtowało mój świat wartości.
Od 2003 r. prowadzę świetlicę wiejską w Janowicach Wielkich. We współpracy z rozmaitymi organizacjami zrealizowałam kilkadziesiąt projektów społeczno-kulturalno-edukacyjnych.
Reprezentuję Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości.
Moją miłością jest wędrowanie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: