Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Daniel Piotrowski

Daniel Piotrowski

Koło

Jestem 27 letnim mieszkańcem miasta Koła , a zarazem jego pasjonatem :) Kocham moje miasto i zamierzam robić wszystko co tylko w mojej mocy , aby Koło się rozwijało . Wraz z przyjaciółmi planujemy w lipcu tego roku jechać do Niemiec pod największe firmy motoryzacyjne i promować nasze miasto . Koło jednoznacznie kojarzy się z figurą geometryczną , dzięki której cała motoryzacja zawdzięcza swój żywot . Naszym cichym marzeniem jest to ze któraś z firm ( Mercedes-Benz , Audi , Opel , Porsche , BMW ) zainteresuje się zainwestowaniem w naszym regionie co bardzo zmniejszyło by stopę bezrobocia i pomogło by w rozwijaniu Koła oraz całego powiatu kolskiego :)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3014 PLN z 3000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2014.

Promocja miasta Koła pod największymi firmami

O projekcie

 

     

WITAMY :)

Nasz krótki film nie zawiera wszystkich szczegółów promocji miasta Koła w Niemczech a więc zapraszamy do poniższej lektury :)

Przede wszystkim chcielibyśmy zacząć od wyjaśnienia prośby do państwa o 3000zł . Pomimo pomocy Urzędu Miasta w Kole ( oklejenie seicento , przyczepka reklamowa , banery ) potrzebujemy tych właśnie 3000 zł wsparcia na : paliwo , noclegi , jedzenie :)

BUDŻET NASZEGO PRZEDSIĘWZIĘCIA: 

PALIWO:

Nasz 55kony przyjaciel pali niewiele bo 5.5L benzyny na 100km. Policzyć musimy jednak 7L za dodatkowe obciązenie ponieważ jedziemy w trzech a z nami przyczepka :) Na dystans 2300km potrzebujemy 161 L benzyny za kwotę około 869.40 zł . 7L x 23 (po 100km) = 161 L x 5.40zł/L= 869.40 zł

NOCLEGI:

Około 50 Euro za pokój 3-osobowy

Przy założeniu 6 noclegów : 50 E x 6 = 300 E x 4.12 = 1236zł

Przy założeniu 7 noclegów : 50 E x 7 = 350 E x 4.12 = 1442zł

Zakładamy jednak 7 noclegów w razie gdybyśmy nawiązali jakieś bliższe relacje z którąś z firm i warto by było zostać 1 dzień dłużej w którejś z nich :)

JEDZENIE: 

8 dni x około 5 Euro za obiad = 40 E x 3 osoby = 120 E x 4.12zł = około 494.40 zł 

PALIWO + NOCLEGI + JEDZENIE = 869.40 zł + 1442 zł + 494.40zł = 2805.80 zł

Do tej kwoty musimy jeszcze doliczyć  kolacje i śniadania.

W razie nieprzewidzianych kosztów będziemy posiadać ze sobą małą kwote zabezpieczenia z srodków własnych :)

OPIS PROJEKTU :

CEL?!

Wyjazd promocyjny miasta Koła w Niemczech pod największymi firmami motoryzacyjnymi ( Mercedes-Benz , Porsche , BMW , Audi , Opel )

KIEDY?!

6-13 Lipiec 2014r

DLACZEGO?!

W powiecie kolskim zarejestrowanych jest ponad 5000 osób bezrobotnych

CZYM?!

Oklejony Fiat Seicento ( F1.1 Fire ) z dwa razy dłuższą i wyższą od niego przyczepką reklamową ( wszystko naturalnie zgodnie z przepisami ruchu drogowego ) :)

KTO?!

Pozytywnie rozkręceni mieszkańcy miasta Koła : Milena Czajkowska , Mateusz Piotrowski i Daniel Piotrowski (oczywiście wszyscy nieodpłatnie )

DLACZEGO FIRMY MOTORYZACYJNE?!

Nazwa miasta "Koło" jednoznacznie kojarzy się z motoryzacją , dlatego chcemy zaprosić niemieckie firmy motoryzacyjne do inwestycji w Kole co wpłynełoby na rozwój Koła oraz całego powiatu kolskiego.

TRASA PROMOCYJNA, FIRMY, MIASTA?!

Koło -> Opel, Russelheim -> Porsche, Mercedes-Benz, Stuttgart -> BMW, Monachium -> Audi, Inglostadt -> Koło

DŁUGOŚĆ TRASY?!

2300 km

JAK?!

Pod każdą z firm mamy zamiar spędzić jeden dzień robiąc happening Koła. Do każdej z firm chcemy wejść, powiedzieć parę słów o Kole i zostawić graficzne zaproszenie do zwiedzenia Koła. Jeśli starczy czasu to chcemy zwiedzić muzea tych właśnie firm :)

WSPARCIE URZĘDU MIASTA W KOLE?!

Całkowite oklejenie Fiata Seicento w najbliższym czasie, wypożyczenie przyczepki reklamowej na tydzień promocji oraz 3 banery reklamowe które zakładane będą bezpośrednio pod firmami (CV Koła w j. niemieckim , flaga Koła oraz baner z plusami inwestycji w Kole) wszystko oczywiście pół żartem pół serio :)

CO JEŚLI NIE OSIĄGNIEMY PROGU 3000zł?!

Pieniądze wracają na konta osób które nas wsparły a My nie otrzymujemy nawet złotówki .

CO JEŚLI OSIĄGNIEMY PRÓG 3000zł?!

Pieniądze wpływają na nasze konto i jedziemy promować nasz region :)

CO JEŚLI OSIĄGNIEMY PRÓG 200% CZYLI 6000 ZŁ?!

jeśli kwota osiągnie poziom około 6000 zł to już pojawiają się 3000zł nadwyżki za które możemy wspólnie zrobić kolejną promocje Koła i całego regionu (tym razem pomysłodawcami będą nasi wspierający:) a my dołożymy wszelkich starań aby zorganizować najfajniejszy pomysł.... jaki i gdzie?! to pytanie zostawiamy do was....WASZE POMYSŁY, NASZA WSPÓLNA REALIZACJA :)

CO JEŚLI OSIĄGNIEMY PRÓG 300% CZYLI 9000 ZŁ?!

W tym przypadku jak i poprzednim to wy decydujecie na co przeznaczymy zebraną kwotę sposoby są dwa albo zrobimy jeden projekt za kwotę 6000 zł albo dwa fajne projekty za kwotę 3000zł za każdy projekt. Zarówno podczas osiągnięcia progu 200%
jak i 300% wszyscy nasi wspierający otrzymują od nas zapytanie "na co chcieliby przeznaczyć ewentualną kwotę?"
oraz zaproszenie do czynnego udziału w wybranym najfajniejszym pomyśle :)

DLACZEGO ZDECYDOWALIŚMY SIĘ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROJEKCIE POLEGAJĄCYM NA FINANSOWANIU SPOŁECZNYM, A NIE SZUKAMY SPONSORINGU?! Chcemy aby każda osoba wspierająca poczuła sie częścią naszej akcji promocyjnej :) Miasto Koło oraz cały powiat kolski bez społeczności w niej mieszkającej to tylko budynki, drogi, szkoły, kilka innych elementów budowlanych i elementów infrastruktury. To co nadaje charakter miastu i całemu powiatowi to energia społeczności która w niej żyje. Wiemy dobrze, że mieszkańcy dość sceptycznie podchodzą do rozwoju naszego miasta i regionu ale w głębi duszy chcieliby gwałtownego rozwoju Koła, aby nasze miasto zaczeło tętnić życiem jak choćby w latach 70-tych :) Z stąd nasza gorąca zachęta do przyłączenia się do naszej akcji WSPÓLNEGO ROZKRĘCENIA NASZEGO MIASTA KOŁA :)

CZY POSIADAMY DOŚWIADCZENIE w tego typu pozytywnych akcjach I JESTEŚMY WYSTARCZAJĄCO WYTRWALI ABY DOPIĄĆ CAŁY PROJEKT NA OSTATNI GUZIK?! :)

Na te pytania odpowiemy poprzez dwa artykuły miejscowej prasy :)

Pozytywne doświadczenie: http://e-kolo.pl/news.php?id=5469

Wytrwałość w innych działaniach:  http://www.e-kolo.pl/news.php?id=5878

WSZYSTKIE NAGRODY CHCIELIBYŚMY ROZDAĆ DO DNIA 15 SIERPNIA 2014 R.

Data zrealizowania wycieczki może ulec zmianie jeśli nasz wspierający ma takie życzenie, lub warunki pogodowe nie będą sprzyjające zwiedzaniu.

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ZDJĘCIA NAGRÓD ZA WSPARCIE :)

 

Image titleImage title  

Image titleImage title  

Image titleImage title

JAKIE KWOTY MOŻNA WPŁACAĆ ABY NAS WESPRZEĆ?!

Minimalna kwota to 1zł , maksymalnej brak :)

Cała akcja wsparcia na portalu polakpotrafi.pl polega na obdarowywaniu prezentami osób wspierających projekty co bardzo nas cieszy :) Poniżej przedstawiamy nagrody przygotowane przez nas dla wspierających naszą promocje i wysiłki aby rozkręcić nasze miasto :)

NASI PATRONI :

Portal informacyjny kolonaszemiast.pl: http://kolo.naszemiasto.pl/

Radio Merkury Poznań :

 

PORTAL WIELKOPOLSKI WSCHODNIEJ :

CO JEST NASZĄ WISIENKĄ NA TORCIE :) ?! NATURALNIE ZAISTNIENIE JEDNEJ Z DUŻYCH FIRM MOTORYZACYJNYCH W KOLE, DLATEGO NIKOGO PEWNIE PRZEKONYWAĆ NIE MUSIMY, ŻE WARTO PRZYŁOŻYĆ SIĘ DO PROJEKTU :)

Na wszelkie pytania i wątpliwości odpowiemy wam pod adresami e-mail: kolus1@vp.pl  i  czajkowska1100@onet.pl

UWAGA : ZAPRASZAMY NA STRONE NASZEGO WYDARZENIA NA KTÓREJ MOŻNA ŚLEDZIĆ NA BIEŻĄCO NASZE POSTĘPY W PROMOCJI KOŁA :)

https://www.facebook.com/events/664002093682680/?fref=ts

Pozdrawiamy: Milena, Mateusz i Daniel :)

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 23.06.2014 18:06