Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Emilia Liwocha i Anna Jakubczak

Emilia Liwocha i Anna Jakubczak

Kozienice,Łódź

Cześć! jesteśmy studentkami IV roku weterynarii na SGGW, obie mamy 23 lata i nie potrafimy usiedzieć w miejscu;) W te wakacje chciałybyśmy zrealizować nasz "african dream" pomagając jako wolontariuszki w lecznicy dla zwierząt w Tanzanii. Let's do this!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1101 PLN z 1100 PLN

25 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

100%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2012.

Projekt Zanzibar - wolontariat i podróż po Tanzanii

O projekcie

Czym jest Projekt Zanzibar? Projekt Zanzibar to wyprawa dwóch studentek weterynarii na wolontariat i praktyki kliniczne do ośrodka Zanzibar Animals Affection Society. Po 4 latach wkuwania teorii na uczelni chciałybyśmy wykorzystać w praktyce swoją wiedzę, a przy tym pomóc zaniedbanym i porzucanym zwierzętom tanzańskiej wyspy. Będzie to dla nas również spełnienie marzeń o podróży do tego kraju i pomocy zwierzętom Czarnego Lądu. Jak będzie wyglądała nasza podróż? Naszą podróż planujemy rozpocząć w lipcu tego roku. Pierwsze kilka tygodni spędzimy w schronisku i lecznicy dla zwierząt ZAASO (www.zaaso.org), które pomaga czworonogom na Zanzibarze już od 2009 roku, wciąż potrzebują tam chętnych do pracy rąk wolontariuszy. Pobyt w ZAASO będzie dla nas również okazją do nabycia praktyki w pracy z wieloma gatunkami zwierząt, w warunkach, które odbiegają od tych w Polsce. Mamy nadzieję, że zdobyte w ZAASO doświadczenie zaowocuje w naszej przyszłej pracy lekarza weterynarii. Korzystając z pobytu w małej wiosce Kianga nieopodal Stone Town, chciałybyśmy zasmakować życia mieszkańców Zanzibaru, a następnie, po skończonej pracy, odbyć krótką, lecz intensywną podróż po lądowej Tanzanii odwiedzając zakątki wciąż żywej dzikiej afrykańskiej przyrody. Kim jesteśmy? Ania - ma 23 lata, pochodzi z Łodzi, kocha fotografować przyrodę i zdobywać góry. Emka - 23 lata, dumna Kozieniczanka, choć nie lubi siedzieć w czterech ścianach pokoju, pasjonuje ją ratownictwo. Spotkałyśmy się na studiach w Warszawie i obie szalejemy na myśl o podróży do Afryki :) Dlaczego potrzebujemy kasy? W związku z tym, że żadna z nas nie pracuje nigdzie na stałe, potrzebujemy pomocy w zebraniu środków na wyjazd. Przez ostatnie miesiące udało nam się część z nich zebrać, jednak wciąż potrzebujemy pieniędzy na takie rzeczy, jak: - sprzęt turystyczny, taki jak namiot, odpowiednia odzież i moskitiery, - wyposażenie apteczki podróżnej, w tym leki, materiały opatrunkowe i repelenty przeciwko owadom. Dlaczego warto nas wspomóc? - dla ciekawych nagród! - niepowtarzalna okazja pomocy zwierzętom Czarnego Lądu! - stała reklama firmy poprzez logo, linki i opis firmy na naszej stronie internetowej oraz fanpage'u na Facebook'u, - reklama poprzez nasze zdjęcia z wyprawy z logotypem bądź nazwą przedsiębiorstwa umieszczonymi na koszulkach, - podziękowanie za udział w projekcie w formie dyplomu. Śledź nas w Internecie Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej - www.projektzanzibar.pl oraz profilu na Facebook'u: www.facebook.pl/ProjektZanzibar. Wrzucamy tam nowości z przygotowań do wyprawy, a w lipcu będziemy zamieszczać relacje prosto z Tanzanii. Pokażmy wspólnie, że... Polak (POLKI!) potrafią! :)

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 27.06.2012 00:12