Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Will Bear

Will Bear

Bydgoszcz, Poland

Hey ho!

Jestem osobą, w której łatwo zaszczepić bakcyla,interesuje mnie wszystko co kreatywne lub kreatywnie zrobione. Kocham podróżować i nie znoszę ludzi, którzy mówią, że nie powinienem bo choruje na epilepsję.

W chwili obecnej przygotowuje inicjatywę "Project Love" czyli półtorej roku w Azji.

Chcesz wiedzieć więcej? Pisz śmiało ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17243 PLN z 17000 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018.

Project Love

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

HEY HO!

Widzieliście wideo? Czujecie to? A więc lećmy dalej!!!

 

Jak wiecie wraz z Paulą mamy wielkie marzenie, które chcemy zrealizować. Ba! Chcemy to zrobić razem z Wami i dla Was :) PROJECT LOVE czeka na wykonanie!!! 

 

Znamy się już z widzenia, teraz czas na garść informacji o nas!

 

Czym jest miłość? Podobno dla każdego jest czymś innym. Matki powiedzą, że to troska, opieka. Dla dzieci to tulenie ich psiaka, dla nastolatka - „motyle w brzuchu”, dla najstarszych to zrozumienie i wzajemne wsparcie. Są i tacy, którzy twierdzą, że to tylko reakcja chemiczna. A czym jest dla nas? Najpiękniejszym uczuciem na świecie, wspólną podróżą w głąb siebie, przez życie i świat. Dzięki niej stworzyliśmy podróżniczy duet The Drifters, który przygotowuje się do wspólnej podróży w celu realizacji projektu „Setki odwiedzonych ludzi, dwa punkty widzenia, jedno uczucie – Project Love”. W półtorarocznej podróży będziemy realizować serię mini dokumentów. Na przykładzie uczucia jakim jest miłość i zachowań z nią związanych, chcemy wykazać, iż niezależnie od płci, rasy, koloru skóry, wyznawanej religii czy przynależności etniczno-kulturowej, jesteśmy do siebie bardzo podobni. Pokażemy, że każdy ma potrzebę kochania i bycia kochanym. Chcemy pobudzić odbiorcę do refleksji, do zadawania sobie pytań o różnice i podobieństwa ludzi w skali świata. Marzymy, by doszedł do wniosku, że skoro tak wiele nas łączy w jednej z najważniejszych sfer życia – miłości - to może tym co nas naprawdę dzieli jest brak zrozumienia, lęk przed innością i stereotypy. Uważamy, że temat ten w dobie kryzysu imigracyjnego, nietolerancji i częstego łamania praw człowieka jest bardzo aktualny. Podróżując zamierzamy rozmawiać z ludźmi w różnym wieku, z różnych klas społecznych o ich stosunku do miłości. Czym według nich jest, w czym i w jaki sposób się przejawia. W przypadku par będziemy pytać o to jak długo są ze sobą, jaki był najtrudniejszy moment w ich relacji i jak przez to przebrnęli. Jakie tradycje i obrzędy towarzyszą zawieraniu małżeństw. Zebrany i zmontowany materiał zamierzamy publikować podczas podróży, na naszym kanale w serwisie youtube w formie wideo oraz facebooku w formie postów.

 

  Dodatkowo chcemy przełamywać bariery - pokazać, że nawet z ciężką chorobą jaką jest epilepsja można podróżować i dawać coś od siebie, świetnie się przy tym bawiąc! Pragniemy, aby nasz projekt otworzył ludzi na to co ich otacza w szerszej perspektywie.

 

 

 

 Aby projekt złapał wiatr w żagle potrzebujemy wsparcia w kwocie:

 

W czym nam to pomoże???

 

Dzięki Waszej pomocy zebrane pieniądze przeznaczymy na opłacenie niezbędnych przelotów, wiz, wykupienie bardzo wysokiego w przypadku Willa (z racji epilepsji) ubezpieczenia oraz uzupełnienie sprzętu fotograficznego. Jak wspomnieliśmy w filmiku, projekt chcemy realizować poprzez serie minidokumentów zamieszczanych na naszym kanale na YouTube oraz poprzez fotorelacje na Facebooku. Aby tego dokonać w jak najlepszej jakości, niezbędny bedzie zakup Gimbal DJI Osmo Mobile 2 oraz mikrofon Rode VideoMicro z przejściówką Rode SC4/TSSR. Sprzęt ten pozwoli nam na jak najlepsze oddanie klimatu odwiedzanych miejsc i uwydatni odczucia naszych rozmówców. 

 

 

 150 % - zakupimy lepszy sprzęt fotograficzy -  nowy obiektyw do naszego aparatu oraz kilka kart, które pozwolą na zrobienie większej ilości zdjęć, a także na oplacenie abonamentu na Amazon Drive. Ponadto będziemy mogli nocować w hostelach zamiast w namiocie (widzicie tą dziecięcą radość Will'a? :) ).

 

 220 % - wydłużymy projekt o Wietnam! W tej socjalistycznej republice naszymi głównymi celami będą: Hanoi, Ho Chi Minh, w których sprawdzimy jak brzmią i z czym wiążą się słowa: tình yêu. Dodatkowo śpedzimy kilka dni w rezerwacie orangutanów na Borneo - by zrozumieć jak delikatne są to stworzenia i jak wielkie zagrożenie niesie dla nich człowiek, a nuż może i jakiś aspekt miłości też się tam znajdzie?

 

 280 % - wydłużymy projekt o Kambodżę i Laos, w których odwiedzimy m.in. Phnom Penh - gdzie wypytamy Khmerów o ich stosunek do miłości,  zawitamy do kompleksu świątyń Angkor Wat. W kraju Laotańczyków skupimy się na Wientian oraz przeprawie przez Mekong. Wszystkie te miejsca, a także wiele więcej przygód będziecie mogli obejrzeć na naszym kanale!

Coś na co wszyscy czekali! Sprawdżcie jakie upominki dla Was przygotowaliśmy! 

 

 

 *NAGRODY ZOSTANĄ WYSŁANE PRZED I W TRAKCIE TRWANIA  PROJEKTU!

LICZYMY NA WAS!!!

DZIĘKUJEMY ZA WASZ CZAS I WSPARCIE!!!

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 10.04.2018 22:10