Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Grupa Stonewall

Grupa Stonewall

Poznań, Polska

Grupa Stonewall jest organizatorem Poznań Pride Week oraz Marszu Równości i zrzesza osoby, które zgodnie popierają postulaty równouprawnienia par osób tej samej płci oraz walczą z dyskryminacją i przemocą. Nasze postulaty są wyrazem głębokiego przekonania, że osoby homoseksualne, biseksualne i transpłciowe nie są co do zasady gorsze od osób heteroseksualnych i zasługują na takie same prawa i szacunek. Chcemy integrować i aktywnie wspierać osoby LGBT+ oraz sojuszniczki i sojuszników, bo walka o równość to nie tylko demonstracje, ale przede wszystkim codzienny wysiłek tysięcy osób, dających przykład w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy. Tylko połączone siły różnych środowisk i form działania, mogą w Polsce dokonać rzeczywistych zmian. Naszym celem jest również edukacja, rzetelną wiedzę przeciwstawiamy uprzedzeniom i mitom, z korzyścią dla wszystkich!

#TylkoRownosc

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30745 PLN z 10000 PLN

447 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

307%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2016.

Poznań Pride Week 2016

RSS

Start zbiórki na Poznań Pride Week 2017! Dodano 11.08.2017, godz. 11:02

Cześć!

Z przyjemnością ogłaszamy start kampanii crowdfundingowej na Poznań Pride Week 2017! W zeszłym roku dzięki Waszej hojności zebraliśmy ponad 30 000 zł. Mamy nadzieję, że w tym roku uda się osiągnąć podobny wynik :)

Tegoroczna edycja Poznań Pride Week odbędzie się w dniach 17-24 września. Przygotowujemy dla Was harmonogram pełen różnorodnych i ciekawych wydarzeń – jesteśmy pewni, że każdy i każda znajdzie w nim coś dla siebie.

Na ulicach Poznania znów zawisną tęczowe flagi – będzie ich dużo więcej, niż rok temu! Sobotni Marsz Równości ponownie rozpocznie się od wielkiego pikniku w Parku Marcinkowskiego, który będzie jeszcze bardziej bogaty w atrakcje.

Oprócz tego wiele nowości, a wśród nich najważniejsza: tęczowa impreza w stylu londyńskiego SOHO na jednej z ulic Starego Rynku!

Więcej informacji na stronie tegorocznego projektu: http://prideweek.pl/

Pozdrawiamy!

 

Grupa Stonewall 

Odbiór nagród - dyżur 25.11 odwołany! Dodano 24.11.2016, godz. 17:01

Hej,

wszystkie osoby, które chciały zjawić się w naszym biurze jutro w celu odbioru nagrody informujemy, że dyżur został odwołany. Mamy jednak ważny powód - o 9:20 pojawimy się w programie Dzień Dobry TVN, gdzie opowiemy o "Projekt Q" - naszym kalendarzu na 2017 rok :)

Kolejny dyżur odbędzie się w poniedziałek.

Pozdrawiamy,
Grupa Stonewall

Polak Potrafi - odbiór nagród i niespodzianka! Dodano 21.11.2016, godz. 19:02

Cześć!

Przesyłamy Wam garść informacji związanych z odbiorem nagród za wsparcie naszej akcji na platformie Polak Potrafi :) Ale zaczniemy od niespodzianki! Jak być może już wiecie, wydaliśmy specjalny kalendarz ścienny na 2017 r. Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup TęczoBusa, którym będziemy objeżdżać mniejsze miejscowości by organizować tam jednodniowe akcje edukacyjne, warsztaty, debaty i inne wydarzenia. Więcej informacji o projekcie znajdziecie tutaj: http://projektq.grupa-stonewall.pl/

Osoby, które wsparły nas na Polak Potrafi mogą kupić kalendarz w specjalnej, promocyjnej cenie 35 zł! Wystarczy, że w trakcie dokonywania zamówienia wpiszecie specjalny kod promocyjny: pp35 :)

W temacie odbioru nagród:

1) Rozesłaliśmy już wiadomości do wszystkich wspierających. Niestety, od ok. 2/3 z Was wciąż nie uzyskaliśmy odpowiedzi. Możliwe, że maile utknęły w folderze SPAM. Sprawdźcie proszę! :)

2) Jeśli mimo wszystko nie widzicie od nas żadnego maila, napiszcie proszę wiadomość na adres mateusz.sulwinski@grupa-stonewall.pl - wyjaśnimy sytuację!

3) Informacja dla osób, które mogą odebrać nagrody osobiście - w najbliższym czasie odbędzie się w Centrum Stonewall kilka dyżurów, w czasie których będzie można nas odwiedzić. Zapraszamy na ul. Jackowskiego 17/6 w godz. 12:00-18:00 w następujących dniach:

23 - 25 listopada
28 - 30 listopada

4) Te osoby, które odpowiedziały już na naszą wiadomość i podały adres do wysyłki nagrody prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości - wysyłamy wszystkie paczki na bieżąco, ale z racji ich sporej liczby proces się wydłuża. Wyślemy wszystkie paczki tak szybko, jak to możliwe :)

5) Osobom, które już cieszą się swoimi nagrodami jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i cierpliwość! :)

Pozdrawiamy
Grupa Stonewall

Pełen sukces! Dodano 08.09.2016, godz. 11:35

Udało się! Ponad 300% normy! :) Trudno opisać, jak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za wsparcie. Teraz czas zrobić z tych pieniędzy dobry użytek, a po zakończeniu Poznań Pride Week 2016 zajmiemy się pakowaniem i wysyłaniem do Was zasłużonych nagród :)

Z tymi osobami, których nagrody wymagają wcześniejszego kontaktu (prywatne warsztaty, bilety do Teatru Polskiego itp.) skontaktujemy się z odpowiednim wyprzedzeniem.

Dziękujemy!
Grupa Stonewall
Dodano: 11.10.2016, 13:45
  Marcin Król
Marcin Król
A nagrody miały być... Ja jeszcze swojej nie dostałem i nikt się ze mną nie kontaktował w tej sprawie
Dodano: 11.09.2016, 10:43
  barcelonski
barcelonski
No właśnie, ja też nie dodawałam nigdzie adresu, więc jak to będzie z odbiorem nagród. Portal przekazuje wam dane przypisane do kont bankowych? Chyba nie tak to powinno się odbywać...
Dodano: 09.09.2016, 12:06
  mondym
mondym
Kochani, takie pytanko - skąd macie adresy? Bo ja właśnie nie przypominam sobie, bym wpisywała swój na portalu Polak Potrafi i nie widzę nawet opcji, by wpisać gdzieś. Cholerka, może zapomniałam, że gdzieś wpisywałam. A nie ukrywam, że chętnie ponoszę torbę! :)

Ostatnie godziny akcji! Dodano 07.09.2016, godz. 22:20

Kochana osobo!

Zostało już tylko kilka godzin na to, by wesprzeć nasz projekt! Do osiągnięcia ostatniego progu brakuje już bardzo niewiele. Udostępnij akcję wśród swoich znajomych - podejmijmy razem ten jeden, ostatni wysiłek :)

Dziękujemy!
Grupa Stonewall

Koncert w Teatrze Polskim - przedsprzedaż biletów Dodano 26.08.2016, godz. 14:15

Kochani i kochane!

22.09 w Teatrze Polskim w Poznaniu odbędzie się pierwszy w Polsce spektakl muzyczny o miłości osób LGBT+.

- Spektakl będzie się składał z czterech aktów mówiących o równych aspektach, obliczach miłości - od szczęścia i namiętności, po miłość samotną, rozstanie i smutek. Pomiędzy poszczególnymi częściami pojawią się także kolaże baletowo-wizualne. Będzie to forma muzycznej integracji, rozmowy ze wszystkimi - zarówno wewnątrz środowiska, jak i z ludźmi z zewnątrz, którzy ten spektakl przyjdą zobaczyć. - mówi reżyser koncertu, Andrzej Nowakowski.

Mamy dla Was 12 specjalnych biletów na koncert z zaproszeniem na bankiet, który odbędzie się po premierze! Szukajcie ich na liście nagród naszego projektu.

Spieszcie się, bo liczba biletów w przedsprzedaży jest ograniczona :)

Dziękujemy!
Grupa Stonewall

Mamy 20 000 zł! Dodano 11.08.2016, godz. 12:45

Nie możemy wyjść z podziwu dla Waszej hojności! Mamy już 20 000 zł na organizację Poznań Pride Week 2016!

Tegoroczny Marsz Równości w Poznaniu będzie czymś więcej, niż zwykłym pochodem ulicami miasta. Chcemy zrobić coś, czego do tej pory nie zrobił nikt inny. Zależy nam na tym, aby była to otwarta, kolorowa, rodzinna i przyjazna wszystkim impreza, w której wezmą udział także te osoby, które dotąd nawet nie myślały o udziale w marszu. Chcemy zebrać się w Parku Marcinkowskiego i wspólnie świętować miłość, szczęście i różnorodność!

Dlatego w przypadku zebrania 30 000 złotych zorganizujemy wyjątkowy piknik na rozpoczęcie Marszu Równości 2016! Co będzie się działo?

- Scena z DJem i występami najlepszych drag queens w Polsce
- Stefa dziecięca tęczowych rodzin z ogromnym dmuchanym zamkiem dla dzieci (i nie tylko)
- Foodtrucki z przepysznym jedzeniem i napojami
- Strefa chill out
- Kącik „Zrób to sam” – sami zaprojektujecie transparenty i banery, które będziemy nieść w marszu!

Pomóż nam uczynić ten dzień wyjątkowym! Liczymy na Twoje wsparcie :) Przygotowaliśmy zupełnie nowe nagrody, jak choćby bilety do Teatru Polskiego, kolację z Mister Gay 2016 i wiele innych!

Dziękujemy!
Grupa Stonewall

Mamy 10 000 zł! Dodano 28.07.2016, godz. 11:37

W ciągu zaledwie 4 dni udało się osiągnąć nasz podstawowy cel! Dziękujemy wszystkim osobom, które zdecydowały się nas wspomóc! Jesteście wspaniali!

Teraz stawiamy sobie nowy cel: 15 000 zł. Za te pieniądze zapewnimy profesjonalne nagłośnienie Marszu Równości 2016, przygotujemy tęczową oprawę ulic Poznania i wynajmiemy drona do nakręcenia efektownego spotu promocyjnego marszu!

Przygotowujemy dla Was nowe nagrody i niespodzianki, dlatego śledźcie nas uważnie :)

Dziękujemy!
Grupa Stonewall

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2016 11:11