Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Dyplomanci Studium im.D.Baduszkowej

Dyplomanci Studium im.D.Baduszkowej

Gdynia

Cześć! Jesteśmy siedemnaściorgiem ambitnych ludzi ze Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. W trakcie III roku pod okiem znakomitych pedagogów stworzyliśmy projekt muzyczny PRESS JAZZ. Po wakacjach pewnie czeka nas mnóstwo pracy związanej z realizacją egzaminów dyplomowych i zakończeniem nauki w studium, ale my wciąż konsekwentnie podnosimy sobie poprzeczkę! Dlatego pragniemy wydać płytę z NASZYM WŁASNYM materiałem!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7155 PLN z 17000 PLN

51 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

42%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.09.2019.

PRESS JAZZ - debiutancki album adeptów Baduszkowej

RSS

PIOSENKA VS. FELIETON Dodano 16.08.2019, godz. 11:16

Teraz kolej przedstawić Wam piosenkę Dominiki! Felieton macieja Stuhra "Po słowie" stał się źródłem inspiracji do napisania tego smutnego, ale niestety prawdziwego tesktu. Jeśli chcecie przeczytać felieton w całości kliknijcie link poniżej.

https://zwierciadlo.pl/lifestyle/felieton/maciej-stuhr-po-slowie

FELIETON VS. PIOSENKA Dodano 12.08.2019, godz. 7:41

Przyszedł czas na porównanie piosenki Alicji Wejer i felietonu Maciej Stuhra Książę i mała Pe z miesięcznika Zwierciadło. Całość felietonu możecie przeczytać na stronie: https://zwierciadlo.pl/lifestyle/felieton/maciej-stuhr-ksiaze-i-mala-pe.

Radio GDAŃSK patronuje PRESS JAZZ Dodano 10.08.2019, godz. 8:18

Radio GDAŃSK postanowiło objąć patronatem medialnym nasz projekt!

Radio KASZËBË patronem medialnym PRESS JAZZ Dodano 09.08.2019, godz. 14:08

Miło nam poinformować Was, że Radio KASZËBË objęło nasz projekt patronatem medialnym!

PIOSENKA VS. FELIETON Dodano 08.08.2019, godz. 9:38

Prezentujemy Wam tekst piosenki Filipa Łacha oraz fragmenty felietonu N: Nałóg Pani Katarzyny Miller z miesięcznika Zwierciadło. Udowadniamy tym samym, że utwory Press Jazz to naprawdę muzyczne felietony! 

Obserwuj (i posłuchaj) nas na Instagramie! Dodano 28.07.2019, godz. 0:55

Jeśli chcesz poznać szczegóły na temat Press Jazz, a przede wszystkim usłyszeć fragment każdego z utworów, koniecznie zajrzyj na nasz Instagram @dyplomanci.baduszkowa. Tam znajdziesz codzienne dawki informacji oraz materiałów związanych z naszym projektem!

Kawa+ciasto w Cafe Klaps = 1zł dla PRESS JAZZ Dodano 28.07.2019, godz. 0:33

Jeśli masz ochotę na kawę i najlepszy sernik (ale nie tylko!) w Gdyni przyjdź do Cafe Klaps przy ulicy Józefa Wybickiego 3 (w pobliżu Teatru Muzycznego i Gdyńskiego Centrum Filmowego).

Waldemar - dusza i siła napędowa tego miejsca obiecuje, że z każdego sprzedanego zestawu Kawa+Ciasto przeznaczy 1 zł na płytę PRESS JAZZ!

Jeśli mielibyśmy zrobić ranking, gdzie nasz rok najczęściej i najchętniej spotyka się na przysłowiowe piwo, to Cafe Klaps zdecydowanie zajmuje pierwsze miejsce! Oprócz nas, często można tam spotkać innych adeptów naszego Studium, aktórów i pracowników Teatru Muzycznego, a także przeróżne osobistości ze świata filmu i muzyki. Wieczorki Muzyczne w Cafe Klaps w piątki i soboty stały się tradycją. To okazja by usłyszeć na żywo, jak dajemy sobie radę ze śpiewem i kontaktem z publicznością!

Zapraszamy z całego serca do Cafe Klaps! Będzie ELEGANCKO jak wpadniesz!

LINK DO STRONY CAFE KLAPS: https://www.facebook.com/CafeKlaps

Znalezione obrazy dla zapytania cafe klaps gdynia

Dołącz do wydarzenia na Facebooku! Dodano 28.07.2019, godz. 0:16

Serdecznie zapraszamy Cię do kliknięcia Weź udział na naszym wydarzeniu na Facebooku o nazwie PRESS JAZZ na PolakPotrafi.pl - album adeptów Baduszkowej. Tam na bieżąco będziemy informować Cię o postępach w naszym projekcie.

LINK DO WYDARZENIA: https://www.facebook.com/events/697332450690986/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.09.2019 22:10