Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Rok dyplomowy 2017/2018

Rok dyplomowy 2017/2018

Gdynia, Polska

Rok dyplomowy Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego imienia Danuty Baduszkowej w Gdyni - dwunastka przyszłych aktorów scen muzycznych.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

agnieszka.kwiecienn

agnieszka.kwiecienn


5179 PLN z 5000 PLN

37 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.12.2017.

Zrób z nami dyplom! Wspomóż rok dyplomowy PPSWA 2018

O projekcie

Jesteśmy dyplomantami Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni - dwunastką pretendentów do tytułu Aktora scen muzycznych. Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie nas przy realizacji spektaklu dyplomowego.

Dyplom w naszej szkole składa się z trzech etapów - spektaklu dyplomowego, koncertu piosenki aktorskiej oraz recitalu na Dużej Scenie z orkiestrą. Największego wsparcia finansowego potrzebujemy przy pierwszym etapie, którym jest spektakl.

Wybrany przez nas reżyser - Adam Nalepa - zgodził się wyreżyserować nasz spektakl dyplomowy. Potrzebujemy jednak funduszy by stworzyć kostiumy, scenografię, opłacić choreografa (Wioletę Fiuk), ekipę techniczną... Premiera "Krwawych godów" odbędzie się 3 grudnia 2017 roku na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego.

Jeśli chodzi o koncert piosenki aktorskiej to na kanwie twórczości zespołu Lao Che wyreżyseruje go Grzegorz Wolf, nasz pedagog. Tutaj również potrzebujemy wsparcia finansowego by opłacić orkiestrę, kostiumografa, kompozytora. Premiera "Rzuciłem palenie... Kocham Cię..." odbędzie się 12 stycznia 2018 roku na Scenie Kameralnej Teatru Muzycznego. 

Nie mamy zbytniego wsparcia w postaci sponsorów dlatego pomyśleliśmy o znalezieniu ich poprzez PolakPotrafi. Jesteśmy chętni do działania, promujemy się poprzez Facebooka i stronę naszej szkoły, ogłaszamy się jako oprawa muzyczna do eventów firmowych i koncertów. Mamy przygotowane programy muzyczne które możemy wykonać w podziękowaniu za wsparcie finansowe sponsorów (m.in. autorskie koncerty musicalowe czy z muzyką Prince'a/polską muzyką rozrywkową w jazzowych aranżacjach Patrycji Gola i Krzysztofa Wojciechowskiego).

Jeśli uda nam się zebrać kwotę większą niż zakładane 5000 zł resztę środków przeznaczymy na realizację Koncertu dyplomowego na Dużej Scenie Teatru Muzycznego, który odbędzie się 13 marca 2018 roku.

 

Wierzymy, że swoimi chęciami do działania możemy zachęcić do przyjścia na nasze dyplomy nie tylko mieszkańców Trójmiasta, ale i wszystkich chętnych do wsparcia nas na finiszu wyścigu po tytuł Aktora.

PS Jeśli chcecie wiedzieć co się u nas dzieje i co działo się zanim trafiliśmy na IV rok zaglądajcie na nasz fanpage:  https://www.facebook.com/ppswadyplomanci2018 :)

 KONTAKT: dyplomowyrok.swa@gmail.com

Zdjęcia z prób do spektaklu "Krwawe gody" - fot. Michał  Trojanowski 

Media o Twoim projekcie:

Studenci SWA zbierają na spektakl dyplomowy

kultura.trojmiasto.pl | 2017-11-20

Ambitni dyplomanci Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zaprosili do współpracy twórców, którzy pomogą im zaprezentować się z jak najlepszej strony podczas spektaklu dyplomowego.

Zbiórka funduszy na dyplom IV roku

swagdynia.pl | 2017-11-20

\"Krwawe Gody\", czołowy dramat autorstwa andaluzyjskiego poety, dramaturga i kompozytora Federica Garcii Lorki to \"kwintesencja hiszpańskości\".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.12.2017 22:10