Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

pozytywnadyscyplina

pozytywnadyscyplina

Warszawa

Wszystkie trzy: Ania, Asia i Thuy, jesteśmy i mamami i coachami i mamy misję dania rodzicom w Polsce skutecznych i etycznych metod wychowywania dzieci. Zanim poznałyśmy POZYTYWNĄ DYSCYPLINĘ, każda z nas na własną rękę poszukiwała odpowiedzi na poniższe pytania:
• Co mam robić, gdy nie mogę się dogadać z dzieckiem?
• Jak stworzyć warunki do współpracy z dzieckiem? współpracę dziecka?
• Jak wspierać je bez rozpieszczania?
• Jak wyznaczać granice, egzekwować umowy i dzielić się obowiązkami z dzieckiem?
• Jak budować w dziecku poczucie własnej wartości i zaufanie do siebie i własnych ocen?

Napisz wiadomość do Projektodawcy

32492 PLN z 19800 PLN

326 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

164%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.07.2015.

POZYTYWNA DYSCYPLINA - być dobrym i skutecznym rodzicem

O projekcie
 1. Wydamy Książkę dla rodziców "POZYTYWNA DYSCYPLINA" - potrzebujemy 19 800
 2. Wydamy Karty 52 Technik Pozytywnej Dyscypliny - potrzebujemy dodatkowe 13 000
 3. Stworzymy Stronę Internetową z filmami, szkoleniami on-line, artykułami i wskazówkami wychowawczymi dla rodziców i nauczycieli

 

Książka (cała metoda) istnieje w języku angielskim (POSITIVE DISCIPLINE link) i jest uznawana za klasyczny podręcznik (metodę) wychowania dzieci uaktualniony o nową wiedzę w 2013 r.. Nie ma w tym momencie polskiej wersji, która jest bardzo potrzebna. Właśnie na nią zbieramy pieniądze. Z projektu pokryjemy koszty: licencji - 8000, tłumaczenia, korekty, składu, druku, projektu graficznego :)

DLACZEGO POZYTYWNA DYSCYPLINA?

Zanim poznałyśmy POZYTYWNĄ DYSCYPLINĘ, czyli skuteczną i prostą w swych założeniach metodę wychowawczą, każda z nas usiłowała znaleźć odpowiedzi na pytania:

 • Co mam robić, gdy nie mogę się dogadać z dzieckiem?
 • Jak mam mówić, żeby dziecko mnie słyszało i częściej słuchało?
 • Jak stworzyć warunki do współpracy z dzieckiem?
 • Jak wspierać dziecko bez rozpieszczania?
 • Jak wyznaczać granice, ustalać i egzekwować umowy i dzielić się z dzieckiem obowiązkami?
 • Jak budować w dziecku zdrowe poczucie własnej wartości?
 • Jak wzmacniać jego zaufanie do siebie?
 • Jak sprawić, żeby bycie mamą było łatwiejsze?

POZYTYWNA DYSCYPLINA okazała się strzałem w dziesiątkę. Jest oparta na miłości i szacunku oraz dyscyplinie (o tym w sekcji Czym Jest Pozytywna Dyscyplina). Dzięki niej nasze życie rodzinne stało się prostsze, skuteczniejsze i radośniejsze.

 

To samo dzieje się w życiu setek uczestników naszych szkoleń, które już od dwóch lat prowadzimy w Warszawie. TERAZ chcemy, żeby każdy rodzic mógł mieć tyle frajdy, łatwości i skuteczności ile chce, zamiast codziennej walki i szarpaniny i poczucia winy, że nie jest wystarczająco dobrym rodzicem.

 

 

Żeby dzielić się nią na większą skalę tlumaczymy i wydajemy książkę, tworzymy stronę www oraz wydajemy karty technik POZYTYWNEJ DYSCYPLINY.

TA METODA DZIAŁA, CO POTWIERDZAJĄ WSZYSCY, KTÓRZY SIĘ Z NIĄ STYKAJĄ:

„Pozytywna Dyscyplina to obowiązkowy punkt dla każdego rodzica w drodze do poprawienia jakości rodzicielstwa.”

„Jeśli czujesz narastającą frustrację z powodu tego, ze nie potrafisz porozumieć się z własnym dzieckiem, brakuje Ci pomysłu na nawiązanie z nim współpracy, a jedyne rzeczy na jakie Cię stać to kary lub pobłażanie, to tu znajdziesz rozwiązanie”

„Każdy rodzic powinien je przejść”

„Zdefiniowałam mój styl wychowywania dzieci i wiem co robić, aby go wprowadzić w życie”

„Zrozumiałam, że dzieci zachowują się źle, bo czują się źle.... Teraz wiem jak mogę zmienić moje zachowanie, aby budować zdrowe relacje z moimi dziećmi.” 

„To działa, jest proste, metody można dostosować do dziecka i do siebie. PD troszczy się o dobro wszystkich. Metod jest tyle, że każdy coś dla siebie wybierze.”

„ Buduje zdrowe relacje w rodzinie”

WSPIERAJĄ NAS W PROJEKCIE

 

 1. Wydamy Książkę dla rodziców "POZYTYWNA DYSCYPLINA" - potrzebujemy 19 800
 2. Wydamy Karty 52 Technik Pozytywnej Dyscypliny - potrzebujemy dodatkowe 13 000
 3. Stworzymy Stronę Internetową z filmami, szkoleniami on-line, artykułami i wskazówkami wychowawczymi dla rodziców i nauczycieli

 

Książka amerykańskiej autorki Jane Nelsen zawiera opis metody, podstawowe założenia, sporo teorii, mówiącej o tym, dlaczego metoda działa oraz mnóstwo technik! Polska wersja będzie dużo bardziej graficzna, pełna wytłuszczeń, tabelek, pogrubień, być może ilustracji.  Będzie jasna i przejrzysta, praktyczna i pomocna w codziennym życiu.

 

Jane Nelsen – matka siedmiorga dzieci – pisze, że Pozytywną Dyscyplinę można porównać do układanki puzzle, składającej się z elementów takich jak:

 • Cztery błędne cele zachowania, czyli powody, które sprawiają, że dzieci zachowują się niegrzecznie
 • Bycie dobrym i wymagającym rodzicem – Pozytywna Dyscyplina to droga środka, ani nie jest autorytarna, ani pobłażliwa
 • Wzajemny szacunek
 • Skoncentrowanie na rozwiązaniach - jak tego nauczyć dzieci
 • Błędy jako świetna okazja do nauki
 • Odpowiedzialność społeczna 
 • Angażowanie dzieci w rozwiązywanie problemów
 • Stosowanie zachęt, zamiast pochwał
 • Budowanie relacji, przed korygowaniem zachowania

Przy realizacji 100% wszystkie pieniądze pójdą na wyprodukowanie książki, tj.: zakup licencji, korektę, skład, łamanie, druk 2000 egzemplarzy, dystrybucję. 

 

52 Karty Technik Pozytywnej Dyscypliny

Każda zawiera ilustrację i opis techniki POZYTYWNEJ DYSCYPLINY. Są poręczne, można z nich szybko korzystać, są świetnym prezentem dla zmęczonych i zdesperowanych rodziców! Polska wersja kart zawierać będzie cudowną grafikę stworzoną przez studio Mazaki – również na podstawie nadesłanych przez Was zdjęć. 

Opcja zakupu kart i inne nagrody pojawią się gdy przekroczymy próg 19 800 zł.

Przykładowe tematy kart:

 • Działaj bez słów - jako rodzice za dużo gadamy i dzieci się w tym gubią
 • Plan działania - dzieci potrzebują planu i są dumne gdy to ich plan. 
 • Skoncentruj się na wspólnym poszukiwaniu rozwiązania
 • Daj ograniczony wybór

tu Amerykańska i nowa Polska wersja 

 

 

Strona internetowa - źródłinformacji i inspiracji.  Z filmami, szkoleniami on-line, artykułami i wskazówkami wychowawczymi dla rodziców i nauczycieli. Będzie zrzeszała wszystkich fanów PD. W przyszłości, stanie się przestrzenią współpracy siatki trenerów Pozytywnej Dysycpliny w Polsce.
Będzie miała kalendarz wszystkich dostępnych w naszym kraju szkoleniach POZYTYWNEJ DYSCYPLINY i płatnych i bezpłatnych.

Tylko przy Twoim wsparciu uda się nam zebrać tyle pieniędzy, by móc zrealizować wszystkie trzy zamierzenia.

Marzy się nam, żeby Pozytywna Dyscyplina była obecna w domach, przedszkolach, szkołach, czyli wszędzie, gdzie dorosły człowiek spotyka się z małym człowiekiem.

Ania: Jestem, miedzy innymi, mamą Maksa (9l) i Janka (9 miesięcy), w teamie z partnerem Krissem i kotem Killerem jestem jedyną kobietą w domu! Lubię siebie jako mamę, bo lubię siebie jako człowieka. Rodzicielstwo to przygoda i wspólna podróż, a tym co sprawia, że jesteśmy w tej podróży fajną drużyną jest miłość, szacunek, umiejętność komunikacji i stawiania i respektowania granic. Podczas takiej podróży przydają się umiejętności, które pozwolą przebyć ją sprawnie i z radością i tym właśnie jest dla mnie Pozytywna Dyscyplina. Jestem też coachem i tłumaczem – to ja zajmę się tłumaczeniem książki na język polski.

Ania o AsiAsia jest wulkanem energii. Ma mnóstwo wizji i pomysłów, jak je realizować. Jest zdecydowana i szybka. To nasz Front Office i PR officer w jednym!

Ania o Thuy: Od Thuy się wszystko zaczęło. To ona pierwsza zetknęła się z Pozytywną Dyscypliną, a potem zaraziła nią nas. Thuy jest rozjemcą, który lubi wszystko przemyśleć i poczuć. Wnosi do naszej trójki spokój.

Thuy: Jestem mamą czteroletniej Aimee. Moim hobby jest wymyślanie/zbieranie rozmaitych ciekawych projektów interdyscyplinarnych. Pozytywna Dyscyplina jest właśnie jednym z projektów, które kiedyś schowałam do szafy czekając na stosowną chwilę do zaprezentowania światu. Ponieważ wychodzę z założenia, że polecam innym tylko to co sama wypróbowałam, od trzech lat razem z córką testujemy na sobie tę metodę wychowawczą. Póki co, nie mamy żadnych zastrzeżeń.

Thuy o Ani: Ania jest naszą załogową tłumaczką. Niesamowicie intuicyjna, Ania potrafi obiektywnie spojrzeć na różne sytuacje. Wnosi do naszej trójki poczucie spokoju i zdrowej równowagi.

Thuy o Asi: To spotkanie z Asią zainspirowało mnie do wyjęcia Pozytywnej Dyscypliny z szafy. Asia z jej ciepłym, otwartym i praktycznym podejściem do świata codziennie daje świadectwo tego, że jest najlepszą osobą do nauczania i promowania tej metody w Polsce.

Asia: Jestem mamą pięcioletniego Antka i trzyletniej Zuzi i od czterech lat wspieram mamy w równoważeniu różnych ról w życiu. Pozytywna Dyscyplina przyszła do mnie dwa lata temu i okazała się super narzędziem. Dla mnie ważna jest skuteczność, a PD pomaga mi szybciej, dzielić się domowymi zadaniami i jest tym zimnym wiadrem wody, które nie pozwala mi zagalopować się. Pomaga mieć więcej z życia w rodzinie: mniej kłótni, więcej frajdy i skuteczności i też więcej czasu na to co dla nas ważne. Pomaga łatwiej i bez poczucia winy żonglować różnymi życiowymi rolami i nie mogę przestać o niej opowiadać wszystkim naokoło.

Asia o Ani: Ania jest naszą bezpieczną bazą. Według niej rzeczy dzieją się dokładnie tak jak powinny i to bardzo wspierające, szczególnie wtedy, kiedy ja myślę zupełnie inaczej J i spodziewam się katastrofy.

Asia o Thuy: Thuy jest naszym sercem i duchem. Potrafi wyważyć różne kwestie i ma ogromne wyczucie sprawiedliwości i dbania o to, aby działać w zgodzie ze sobą i aby inni też byli w zgodzie ze sobą.

Jesteśmy zdeterminowane, żeby udostępnić Wam POZYTYWNĄ DYSCYPLINĘ. Im większe będzie Wasze wsparcie, tym więcej i lepiej uda nam się zrobić. Na razie widoczne są tylko cztery progi, ale wraz ze wzrostem licznika, będziemy ujawniać kolejne cele i niespodzianki dla Was! Zobacz poniżej:  

 

100% - 19 800   

DRUKUJEMY KSIĄŻKĘ POZYTYWNA DYSCYPLINA

  

147% - 29 200   

DRUKUJEMY ORYGINALNE KARTY PD 

 korzystając z amerykańskiej grafiki i ilustracji,

gdy osiągniemy ten pułap pojawi się nowa specjalna nagroda

(koszty to 9400)

 

 170% - 33 700  

KARTY DOSTAJĄ NOWE WSPANIAŁE RYSUNKI

TO JEST NASZ CEL, TU ZACZYNA SIĘ ZABAWA 

 każdy może zostać bohaterem kart!!!  

 (koszty nowej grafiki to 4500)

 

182% - 36 000 

 KARTY DOSTAJĄ TWARDE PUDEŁKA 

  (koszt +2300)

 

202% - 40 000 

 POWSTAJE STRONA INTERNETOWA

DLA RODZICÓW I WYCHOWAWCÓW  

 (koszt +4000)

 

 212% - 42 000 

 TWORZYMY 3 SZKOLENIA VIDEO 

 Wszyscy wcześniejsi darczyńcy dostaną dostęp do specjalnego zamkniętego na hasło działu ze szkoleniami video:

Bunt dwulatka – to da się opanować!

Jak zrozumieć nastolatka? i się z nim dogadać?

Jak uczyć dzieci odpowiedzialności?  

 (koszt +2000)

 

237%  - 47 000 

LIMITOWANA SERIA OKŁADKI KSIĄŻKI 
TYLKO DLA FUNDATORÓW Z POLAK POTRAFI      

 313% - 62 000 

przeprowadzimy

11 DARMOWYCH SZKOLEŃ 

WPROWADZENIE DO POZYTYWNEJ DYSCPLINY

w Warszawie w wybranych przez Was

szkołach lub przedszkolach! 

czyli lecimy w kosmos i promujemy POZYTYWNĄ DYSCYPLINĘ 

na innych planetach…   

Pozytywna Dyscyplina jest klasyczną metodą wychowawczą rozwijaną od 30 lat. Jej korzenie sięgają psychologii indywidualnej austriackiego psychoterapeuty Alfreda Adlera, który jako jeden z pierwszych zainteresował się jednostką w szerszym kontekście społecznym i uważał, że wszyscy ludzie mają jedno podstawowe pragnienie: chcą czuć, że przynależą i że są ważni.

Jest  niezwykle skuteczna, oparta na wzajemnym szacunku i miłości.  

Pomaga rodzicom:

 • zrozumieć swoje dzieci
 • wspierać ich naturalny potencjał
 • wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych
 • SKUTECZNIE radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów i tym podobne.

Do tej pory przeszkoliłyśmy już ponad 300 rodziców, same na co dzień korzystamy z tej metody i widzimy masę korzyści, które przynosi.

Pozytywna Dyscyplina opiera się na pięciu fundamentalnych zasadach

 1. Pomaga dzieciom poczuć łączność i przynależność, pomaga im poczuć, że są ważne w rodzinie i społeczności.
 2. Jest jednocześnie pełna szacunku i wymagająca: miękka i zdecydowana w tym samym czasie, czyli twarda dla problemu i miękka dla osoby.
 3. Jest skuteczna długofalowo: bierze pod uwagę to, co dziecko myśli, czuje, czego się uczy i jakie podejmuje decyzje o sobie samym i o swoim świecie i jak decyduje się postępować w przyszłości, aby przetrwać i odnosić sukcesy.
 4. Uczy ważnych umiejętności społecznych i życiowych: szacunku, dbania o innych, rozwiązywania problemów, współpracy oraz umiejętności wnoszenia wkładu i bycia pożytecznym w domu, przedszkolu, szkole i większej społeczności.
 5. Zaprasza dzieci do odkrywania, jak bardzo są zdolne i kompetentne. Zachęca je do konstruktywnego używania swojej osobistej siły i autonomii.

Pozytywna Dyscyplina dostarcza rodzicom gotowych narzędzi i technik do pracy nad sobą i do pracy z dzieckiem.

 

Żeby:

 • rodziny były szczęśliwsze i miały więcej frajdy z bycia razem
 • rodzice  czuli, że mogą być autorytetem, ale nie muszą być autorytarni
 • dzieci czuły się kochane i zyskiwały odpowiednią do wieku przestrzeń na własne wybory – i nie za dużą, i nie za małą
 • rodzice i dzieci potrafili się porozumieć, dogadać i współpracować w miłości i szacunku
 • nauczyciele mieli łatwiejsze życie i sprawdzone, łatwe do wdrożenia metody wychowawcze
 • kolejne pokolenie umiało wziąć odpowiedzialność za miejsce, w którym żyje

Naszym marzeniem jest udostępnienie tej metody wszystkim, którzy na co dzień mają kontakt z dziećmi: rodzicom, wychowawcom, nauczycielom.

Dzięki teoretycznej i praktycznej wiedzy ich życie stanie się lżejsze i przyjemniejsze.

Będą pomagać dzieciom nabyć życiowe kompetencje jak: samodzielność, empatia, asertywność, współpraca, odwaga, wrażliwość na innych, inicjatywa i świetne kompetencje komunikacyjne.

 

Aby tego dokonać, chcemy w przyszłości:

 • Tłumaczyć kolejne pozycje POZYTYWNEJ DYSCYPLINY
 • Stworzyć w całej Polsce sieć trenerów, których będziemy wspierać profesjonalnymi materiałami - zapraszamy do współpracy, jeśli chcesz być trenerem
 • Marzymy o tym, żeby szkolić nauczycieli i w ten sposób wspierać dialog i współpracę w szkołach – jeśli chcesz nas wesprzeć, zapraszamy :) -  jednak książka i karty są podstawą.
 • Będziemy mogli, na przykład, szkolić nauczycieli przedszkolnych i udzielać certyfikatu POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

Jest mnóstwo możliwości !
Jednak bez książki, strony i kart, czyli bez

TWOJEJ POMOCY  W TYM PROJEKCIE

nic się nie zadzieje.

 

W ramach projektów, które chcemy sfinansować z funduszy pozyskanych z Polak Potrafi zrobiłyśmy już bardzo dużo.

 • Uzyskałyśmy od wydawnictwa Random House, posiadającego prawa do książki Pozytywna Dyscyplina, licencję na jej wydanie w Polsce. Proces był długotrwały i wymagał jak to zwykle mnóstwa wysłanych maili i przedstawienia się w lepszym świetle niż konkurencja, ale się udało. Umowa dotarła współpracującego z nami wydawnictwa i po podpisaniu wyruszy w drogę powrotną do USA.
 • Pozyskałyśmy wydawnictwo CoJaNaTo http://www.cojanato.pl/ i jego właścicielkę Blankę Łyszkowską do naszego projektu wydawniczego. 
 • Mamy w swoim składzie tłumaczkę (Anię), która przetłumaczy książkę.
 • Znalazłyśmy fantastyczną graficzkę, która zaprojektuje okładkę książki oraz wykona wszelkie ilustracje. Chcemy jej również powierzyć zadanie, jakim jest wykonanie rysunków do Kart Technik Pozytywnej Dyscypliny, na których również możecie się znaleźć (więcej o tym w sekcji Jakie Mamy Dla Was Nagrody).
 • Wykupiłyśmy domenę www.pozytywnadyscyplina.pl, na której powstanie strona www.
 • Osobiście rozmawiałyśmy z Jane Nelsen, czyli jedną z autorek metody, w kwestii licencji na wydanie Kart Technik Pozytywnej Dyscypliny. Mamy ustalone warunki i czekamy tylko na możliwość ich sfinansowania i wydania w Polsce.

Promujemy Pozytywną Dyscyplinę dosłownie wszędzie gdzie się da. Nieustannie prowadzimy dwa rodzaje warsztatów.

 • Warsztaty wprowadzające – JAK BYĆ DOBRYM I SKUTECZNYM RODZICEM, czyli wprowadzenie do Pozytywnej Dyscypliny. Przeprowadziłyśmy już ich w całej Warszawie kilkadziesiąt. Za część z nich płaci Miasto Stołeczne Warszawa, więc rodzice uczestniczą bezpłatnie.
 • Cykl 7 mini warsztatów – I WILK SYTY I OWCA CAŁA. Jak być dobrym rodzicem i skutecznie radzić sobie z codziennymi trudnościami, jest zanurzeniem się w metodę i sposobem na to, by prawdziwie poczuć i zacząć wykorzystywać jej założenia w praktyce i odnosić sukcesy w codziennych relacjach z dzieckiem. 

Więcej o wszystkich naszych warsztatach na naszej stronie na Facebooku.

Książka „POZYTYWNA DYSCYPLINA”

Jeśli potrzebujesz konkretnych informacji i wskazówek wychowawczych i chcesz je mieć na wyciągnięcie ręki – książka jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Zastanów się tylko, czy wystarczy Ci jeden egzemplarz. Możesz wybrać pakiet kilku sztuk i obdarować dziadków, sąsiadkę, koleżankę/kolegę z pracy, nauczycielkę Twojego dziecka i całe przedszkole. 

Otrzymasz nagrodę płacąc - 39,00 zł / wartość nagrody 39,00 zł + przesyłka w cenie – oszczędzasz 11 zł

Książka „POZYTYWNA DYSCYPLINA” oraz KARTKA, na której nasze podobizny w kreskówkowym wydaniu dziękują Ci za wsparcie projektu!

Otrzymasz nagrodę płacąc - 49,00 zł / wartość nagrody 55,00 zł + przesyłka w cenie – oszczędzasz 17 zł

Książka „POZYTYWNA DYSCYPLINA” oraz KARTKA, na której nasze podobizny w kreskówkowym wydaniu dziękują Ci za wsparcie projektu oraz ŚCIĄGAWKA NA LODÓWKĘ "Co nie działa/ Co działa"

Dwie książki zamiast jednej, a dodatkowo ściągawka, którą możesz przyczepić wszędzie, które będzie Ci przypominać, coo na pewno nie działa w realcji z dzieckiem i jakich skutecznych metod PD możesz używać zamiast tego.

Otrzymasz nagrodę płacąc - 75,00 zł + przesyłka w cenie

 

Książka „POZYTYWNA DYSCYPLINA” oraz KARTKA, na której nasze podobizny w kreskówkowym wydaniu dziękują Ci za wsparcie projektu oraz KSIĄŻKA NIESPODZIANKA wydawnictwa CoJaNaTo, naszego wydawcy, oraz ŚCIĄGAWKA NA LODÓWKĘ "Co nie działa/ Co działa"

Dwie książki zamiast jednej, a dodatkowo ściągawka, którą możesz przyczepić wszędzie, które będzie Ci przypominać, co na pewno nie działa w relacji z dzieckiem i jakich skutecznych metod PD możesz używać zamiast tego.

Otrzymasz nagrodę płacąc - 120,00 zł + przesyłka w cenie

 

Książka "Dogadać się z dzieckiem" lub "Przyjaciele żyrafy. Bajki o empatii" lub "Tęskniący Zenon i żyrafa, która spadła z krzesła" wydawnictwa CoJaNaTo, naszego wydawcy

 

Otrzymasz nagrodę płacąc - 28,00 zł lub 32,00 zł / wartość nagrody 34,00 zł lub 39,00 zł + przesyłka w cenie – oszczędzasz 17 zł lub 18 zł

Techniki: „Koło złości” , „Plan dnia” i „Spotkanie rodzinne” w formie PDF

Chcesz już teraz zacząć korzystać z Pozytywnej Dyscypliny? To łatwe: pobierz jedno lub więcej ćwiczeń, stwórz wasze rodzinne koło wyborów zachowań w chwilach złości, lub wykorzystaj je w jakimkolwiek innym kontekście. Otrzymasz piękny wzór do wielokrotnego wydruku wraz ze szczegółową instrukcję wykonania.

Na własnej skórze przekonaj się, że wprowadzanie PD jest łatwe!

Otrzymasz nagrodę płacąc - 5,00 zł za każdą z wersji

 

Smycze z logo Pozytywnej Dyscypliny

Piękna smycz na klucze ze wzorem serduszek lub logiem PD przyda się na pewno!!

Otrzymasz nagrodę płacąc - 12,00 zł / + przesyłka w cenie – oszczędzasz 5 zł

 

Ekologiczne torby płócienne z logo Pozytywnej Dyscypliny

 • Podoba Ci się ta torba i idea POZYTYWNEJ DYSCYPLINY?
 • Stosujesz POZYTYWNĄ DYSCYPLINĘ  w domu i chcesz się tym pochwalić?
 • Po prostu uważasz że to fajne kolorowe logo pasuje Ci do kurtki?
 • A może myślisz, że płóciennych toreb w domu nigdy dość

Każdy z tych powodów jest wystarczająco dobry, żeby nosić torbę z logo PD

 

Otrzymasz nagrodę płacąc - 29,00 zł / wartość nagrody 39,00 zł + przesyłka w cenie – oszczędzasz 15 zł

 

Dyplom Współpromotora Pozytywnej Dyscypliny

Otrzymasz piękny dyplom, ze specjalnymi podziękowaniami, które także umieścimy na stronie www i na FB

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 15,00 zł

Zostań Super Współpromotorem + książka POZYTYWNA DYSCYPLINA

Chcesz w wyjątkowy sposób przyczynić się do rozwoju POZYTYWNEJ DYSCYPLINY  w Polsce i chcesz, żeby inni o tym wiedzieli?? Twoje nazwisko może widnieć  wśród innych współpromotorów na specjalnej stronie umieszczonej w książce wraz z podziękowaniami. Liczba tych ofert jest ograniczona do 30.

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 195,00 zł 

 

Zostań Super Partnerem Pozytywnej Dyscypliny

Chcesz dotrzeć ze swoją ofertą do rodziców w całej Polsce? Logo Twojej firmy umieścimy tylnej okładce książki, oraz na naszej stronie jedynie wśród dwóch innych partnerów.

To nagroda dla specjalnych fanów instytucjonalnych. Oferujemy tylko 3 takie nagrody.

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 3000,00 zł 

Warsztat Pozytywnej Dyscypliny dla grupy do 15 osób - 3h

Masz świadomość, że książka to może być za mało, aby wprowadzić PD w Twoje życie? Bardzo ważna jest praktyka i konkretne doświadczenia, dlatego możesz wykupić nagrodę w postaci warsztatu, który wprowadzi Ciebie i grupę Twoich znajomych w arkana PD i pozwoli Ci przećwiczyć podstawowe kwestie razem. Wybierz tę nagrodę dla siebie i rodziców innych dzieci z przedszkola Twojego dziecka, znajomych z pracy.

Otrzymasz na potrzeby Twoje i Twoich znajomych trzygodzinny warsztat Pozytywnej Dyscypliny dla grupy do 15 osób.

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 900,00 zł – jeśli mieszkasz w odległości do 50 km od Warszawy, lub 1200 zł w innym mieście Polski.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz specyficzne potrzeby lub lokalizację – stworzymy nagrodę specjalnie dla Ciebie.

Interwencyjna Sesja Coachingowa lub Niezobowiązująca Rozmowa przy Kawie

Masz konkretne pytania dotyczące Twojej rodziny i dziecka? Sesja pomoże Ci znaleźć odpowiedzi i wdrożyć nowe metody w życie.

Coachingowo-mentoringowa sesja trwa 75 minut i będzie prowadzona przez Skype, z trenerką Pozytywnej Dyscypliny.

Otrzymasz nagranie sesji, abyś mógł powtórzyć sobie materiał kiedy tylko chcesz.

Chcesz pogadać, rozwiać swoje wątpliwości dotyczące wychowania dziecka, poznać, jak do nurtującego Cię problemu podchodzi Pozytywna Dyscyplina - umów się na wirtualną kawę z trenerką Pozytywnej Dyscypliny.

Spotkanie trwa 75 minut i będzie prowadzona przez Skype, z trenerką Pozytywnej Dyscypliny.

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 200,00 zł 

Pakiet trzech sesji coachingowych w zakresie wychowywania dzieci lub samorozwoju – z doświadczonym coachem.

Rozłożysz pracę w czasie, otrzymasz potrzebne materiały i zaczniesz prawdziwą zmianę w swojej rodzinie :) Tak, każde dziecko można zrozumieć i pomóc mu współpracować!!!

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 500,00 zł

 

NAGRODY DOSTĘPNE,
GDY OSIĄGNIEMY PIERWSZY PRÓG SFINANSOWANIA KSIĄŻKI

 

Po osiągnięciu pułapu 19 800 zł uruchamiamy zbieranie funduszy na Karty Technik POZYTYWNEJ DYSCYPLINY, w których tak wiele osób się zakochało.  Z ich wydaniem są związane solidne koszty w wysokości minimum 16 200 zł więc wszystko w Waszych rękach. 

NAGRODY, KTÓRE SIĘ WTEDY POJAWIĄ TO:

Komplet 52 kart techniki POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

Karty są całkowita nowością i najlepszym wsparciem dla zagonionego rodzica. Nie mamy czasu wertować książek, nie mamy czasu uczyć się formułek na pamięć, a kolorowe przykuwające wzrok karty z sugestywnymi obrazkami same się proszą, żeby je przeglądać i… przypominają o tym, co możesz jeszcze zrobić, żeby się dogadać z dzieckiem.

Otrzymasz nagrodę płacąc - 29,00 zł / wartość nagrody 29,00 zł + przesyłka w cenie – oszczędzasz 11 zł

ZOSTAŃ BOHATEREM KART TECHNIK POZYTYWNEJ DYSCYPLINY

Przyślij nam swoje zdjęcie (na przykład z dzieckiem), a my uczynimy Cię/Was kreskówkowym bohaterem na jednej z kart – Marzyłaś/eś o nieśmiertelności – oto ona!

Tę nagrodę otrzymasz płacąc - 490,00 zł

Sama licencja na książkę to około 8 000 zł, ponadto tłumaczenie - 6 000 zł, oprawa graficzna, 1000 zł, druk 4000 zł, skład, dystrybucja...

Dlatego, aby zdziałać jak najwięcej i na pewno zrealizować założone cele podzieliłyśmy zbieranie funduszy na trzy etapy. Najpierw chcemy zebrać pieniądze na książkę, potem na karty, na które tak bardzo czekacie i wreszcie na stronę.

Jeśli chcesz wspierać Pozytywną Dyscyplinę, promować ją wśród znajomych rodziców, nauczycieli w przedszkolach lub szkołach, czy nawet prowadzić warsztaty w swojej miejscowości odezwij się do nas, bez względu na to, czy masz pomysł, jak to robić, czy nie. W kupie siła!!! Razem an pewno coś wymyślimy. Napisz na [email protected] //

Jeśli macie jakieś pytania. Piszcie na www.pozytywnadyscyplina.pl Będziemy odpowiadać, a odpowiedzi umieszczać właśnie tu, by inni też mogli z nich skorzystać. 

DLACZEGO CROWDFUNDING?

Być może nie każdy z nas jest rodzicem, ale każdy z nas jest czyimś dzieckiem. I każdy chciałby, by relacje w jego rodzinie oparte były na miłości, szacunku, respektowaniu granic, umiejętności słuchania i wszystkim tym, o czym mówi Pozytywna Dyscyplina. Pozytywna Dyscyplina jest dla nas dobrem wspólnym, czymś co chcemy szerzyć nie dla własnej korzyści, lecz po to, by świat stawał się lepszym miejscem, któż ma to robić, ja nie WSZYSCY?! Dlatego właśnie oddajemy projekt w Wasze ręce.

KIEDY BĘDZIE KSIĄŻKA?

Liczymy, że książka będzie gotowa pod koniec października i wtedy, w zależności od progu, który osiągniemy na Polak Potrafi, zaczniemy wysyłkę wszystkich nagród.

Jeśli nie osiągniemy progu 19 800 zł, otrzymasz wpłacone przez siebie pieniądze na konto i projekt nie zostanie ufundowany.

JAK MOŻNA NAM POMÓC?

 1. Umieszczając link do naszego projektu lub wydarzenia na FB na swoim FB https://www.facebook.com/events/881199581940666/
 2. Opowiadając o nim swoim znajomym.
 3. Pisząc do znajomych maila na temat Pozytywnej Dysycpliny z linkiem do projektu.

Wszelka pomoc jest na wagę złota.

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Pozytywna dyscyplina, czyli jak być dobrym rodzicem?

dziendobry.tvn.pl | 2015-06-15

Mit bezstresowego wychowania odszedł do lamusa, gdyż okazało się, że nie zdaje ono egzaminu. Czy na jego miejsce wkroczy "pozytywna dyscyplina" propagowana przez naszych dzisiejszych gości: Annę Czechowską, Joannę Baranowską i Thuy Minh Dao? Na czym polega ta metoda wychowawcza i w jaki sposób pomaga rodzicom zrozumieć swoje dzieci, wspierać ich naturalny potencjał, wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych oraz, jak skutecznie radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów itp.?

Wesprzyj akcję POZYTYWNA DYSCYPLINA na PolakPotrafi.pl

szpilkipogodzinach.pl | 2015-06-14

Informujemy, że Szpilki zostały partnerem medialnym akcji POZYTYWNA DYSCYPLINA na Polak Potrafi! Dołącz do akcji i pomóż zebrać kwotę niezbędną do realizacji projektu! Wchodzę w to! :)

Dlaczego dzieci źle się zachowują? 3 kroki do współpracy z rodzicem

www.mamopracuj.pl | 2015-06-10

Każda z nas prędzej, czy później przechodzi przez mniejszy lub większy koszmar porannego wstawania, mycia, ubierania się i wychodzenia z domu. Zwykle rano nie mamy czasu, spieszymy się do pracy albo musimy wyprawić dzieci do przedszkola lub szkoły na określoną godzinę. Czasami wszystko idzie jak po maśle, czasami doprowadzone na skraj rozpaczy, mamy ochotę udusić nasze własne potomstwo...

Pozytywna Dyscyplina - pomoc dla rodziców

www.mamopracuj.pl | 2015-06-08

Joanna i Anna, dwie mamy, psycholożki zbierają fundusze na wydanie książki, która ułatwi życie wszystkim rodzicom. Pozytywna Dyscyplina sprawdzi się w każdym domu. Z dumą patronujemy książce i projektowi!

Manager na obcasach partnerem akcji Pozytywnej Dyscypliny

www.managernaobcasach.pl | 2015-06-02

Zajrzyj na stronę Polak Potrafi i zamów swój egzemplarz książki i kart skutecznych technik wychowawczych. Tam też dowiesz się więcej o metodzie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.07.2015 10:10