Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

szymon.duda

szymon.duda

Poznan, Poland

Hej,
Mam na imię Szymon mam 30 lat. Skończyłem studia magisterskie z Logistyki. Interesuję się również psychologią. Od ponad 10 lat natomiast interesuję się bilardem. W ciągu tych kilku lat udało mi się poznać sporą grupę osób związanych z tym sportem. Dowiedziałem się również że bilard należy raczej do sportów niszowych w Polsce a mamy na prawdę niesamowitych zawodników. Chciałbym pomóc na ile tylko potrafię osobom które najbardziej na to zasługują w tym sporcie. Umożliwić najlepszym wyjazd na konkretny międzynarodowy turniej lub po prostu nagrodzić najlepszych czym się tylko da:) (wszystko zależy od tego co uda mi się dzięki polakpotrafi osiągnąć).

Dziękuję i pozdrawiam,
Szymon Duda

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5151 PLN z 5000 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.04.2016.

Poznańska Liga Bilardowa

RSS

Podziękowania i wezwania do działania:) Dodano 17.03.2016, godz. 8:44

Witam serdecznie:)

Dzisiaj chciałem podziękować osobom które nas wspierają oraz zachęcić was do dalszego wysiłku. Nowy filmik jest dostępny na stronie projektu zachęcam do oglądania:) to nic że cały czas się trzęsę bo ruszam nogą ale przynajmniej się nie zaciąłem przy mówieniu :P UDOSTĘPNIAJCIE WALCZYMY DALEJ JESZCZE 30 DNI!!!

MIESZKO FORTUŃSKI W FINALE EUROTOURU. Dodano 27.02.2016, godz. 15:52

Proszę Państwa coś niesamowitego. Jednemu z Polaków udało się dotrzeć do finału zawodów EuroTour które odbywają się właśnie w tej chwili w Treviso we Włoszech. Mieszko Fortuński bo to o nim mowa oczekuje jeszcze na przeciwnika z drugiego półfinału. TRZYMAMY KCIUKI!!!

http://eurotouronline.com/draw-results/

Dziś w menu: ręcznik Dodano 22.02.2016, godz. 9:57

Dziś prezentuję wam ręcznik z mikrofibry dostępny w jednej z nagród. (Wszystkie zdjęcia nagród na samym dole w projekcie).

Aktualizacja: Nagrody Dodano 19.02.2016, godz. 12:22

AKTUALIZACJA

Witam serdecznie,
Chciałem wam przedstawić kilka z nagród które możecie otrzymać przez wspieranie naszego projektu :) na początek czapeczka i brelok metalowy.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.04.2016 10:10