Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

szymon.duda

szymon.duda

Poznan, Poland

Hej,
Mam na imię Szymon mam 30 lat. Skończyłem studia magisterskie z Logistyki. Interesuję się również psychologią. Od ponad 10 lat natomiast interesuję się bilardem. W ciągu tych kilku lat udało mi się poznać sporą grupę osób związanych z tym sportem. Dowiedziałem się również że bilard należy raczej do sportów niszowych w Polsce a mamy na prawdę niesamowitych zawodników. Chciałbym pomóc na ile tylko potrafię osobom które najbardziej na to zasługują w tym sporcie. Umożliwić najlepszym wyjazd na konkretny międzynarodowy turniej lub po prostu nagrodzić najlepszych czym się tylko da:) (wszystko zależy od tego co uda mi się dzięki polakpotrafi osiągnąć).

Dziękuję i pozdrawiam,
Szymon Duda

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5151 PLN z 5000 PLN

23 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

103%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.04.2016.

Poznańska Liga Bilardowa

O projekcie

 

 Cel:

Naszym celem jest sfinansowanie najlepszym zawodnikom Poznańskiej Ligi Bilardowej udziału w prestiżowym międzynarodowym turnieju EuroTour.

Polacy są jednymi z najlepszych graczy w Europie i na Świecie.Mam dla was jeszcze jedną niespodziankę. Mianowicie Poznańska Liga Bilardowa jest znów online. Możecie oglądać na żywo pojedynki z klubu przed własnym monitorem. Te mecze o których wiem wrzucam aktywnie na fanpage. Zapraszam serdecznie:)
LIVE STREAM ZAKRĘCONA BILA

 

 Na co chcemy przeznaczyć pieniądze?

Jako że bilard jest w Polsce sportem niszowym zawodnicy nie są w stanie finansować sobie niektórych wyjazdów zagranicznych. Po prostu nagrody zdobywane w turniejach nie są wystarczające na opłacenie kolejnych. Prawda jest taka że jeśli chłopaki chcą się dalej rozwijać muszą grać przeciwko coraz lepszym zawodnikom. W Polsce osiągneli już mistrzostwo i szukają kolejnych wyzwań. Głównym celem w tej akcji jest zdobycie środków na ufundowanie najlepszemu zawodnikowi Poznańskiej Ligi Bilardowej wyjazdu na międzynarodowe zawody EuroTour. Mateuszowi Śniegockiemu udało się już kiedyś wygrać takie zawody. Lecz aby zdobyć wejście na kolejne ważne turnieje trzeba grać we wszystkich EuroTourach w roku aby zająć wysokie miejsca w rankingu Europejskim.

Naszą ligę tworzą przede wszystkim niesamowici ludzie:

Na zdjęciach chciałbym wam przede wszystkim pokazać jak dużo serca i czasu poświęcili Ci ludzie aby osiągnąć sukces w tym co kochają. Są to zawodnicy którzy mają duże szanse na wygranie zawodów na które zbieramy fundusze.

Myślę że największym sukcesem może pochwalić się Marek Kudlik. Został on w roku 2011 Mistrzem Świata Juniorów.

 

Kolejnym niesamowitym Poznańskim Bilardzistą jest Piotr Kudlik
Został On Mistrzem Polski w roku 2011.
Piotr jest również nauczycielem gry w bilard. Wszystkich zainteresowanych zapraszam serdecznie na jego stronę Piotr Kudlik Szkolenia Bilardowe. Z resztą jedna z nagród w naszym projekcie jest godzina nauki gry z Piotrem tak że tym bardziej polecamy :)

 

Następny zawodnik z ogromnymi sukcesami to Mateusz Śniegocki.
Mistrz Europy z roku 2013.

 

Jeszcze jedna postać którą chciałem wam przedstawić to Jakub Kościelniak zawodnik grający w Polskiej Ekstraklasie Bilardowej w barwach klubu Hades Poznań. W roku 2014 Kuba był brązowym medalistą Mistrzostw Polski.

 

Poza nimi w pierwszej Poznańskiej Lidze Bilardowej grają jeszcze:
Wojciech Sroczyński - 2krotny złoty medalista Mistrzostw Polski,
Adrian Borowiec - 3krotny srebrny medalista Mistrzostw Europy Juniorów,
Krystian Ćwikła - brązowy medalista Mistrzostw Świata Juniorów,
Mateusz Robiński - zawodnik Bilardowej Ekstraklasy 2015/2016,
Adam Mścisz - zawodnik Bilardowej Ekstraklasy 2015,
Łukasz Sienkiewicz - Zwycięzca 2 Poznańskiej Ligi Bilardowej sezonu 2015. 


 

 Co gdy zbierzemy więcej?

Naturalnie jeśli uda się zebrać więcej środków chciałbym nagrodzić nie jedną a dwie najlepsze osoby w Poznańskiej Lidze Bilardowej.
Część środków zostanie również przeznaczona na funkcje związane z ligą takie jak zakup nowych koszulek dla zawodników. Co roku do 1 ligi dochodzą nowi zawodnicy z niższych lig i trzeba tworzyć dla nich koszulki (tylko pierwszoligowcy otrzymują koszulkę ligową).
Tak wyglądają obecnie nasze koszulki:

W tym miejscu należą się serdeczne podziękowania dla firmy WERNER która wspomogła nas w tym przedsięwzięciu. Przewidziałem również, że jedną z nagród dla was czyli dla ludzi którzy chcą wesprzeć naszą sprawę będzie specjalna biała koszulka ligowa z waszym nazwiskiem lub logiem firmy.

 


 Dlaczego to właśnie WAS wybrałem w drodze do próby zrealizowania tego celu?

Bilard mimo iż jest sportem niszowym ma ogromną liczbę fanów na całym świecie. Myślę że wspólnie możemy coś osiągnąć w tej materii podczas gdy jednostka nie może za wiele zdziałać. Większa liczba ludzi może po prostu postawić na tego jednego czy dwóch obdarzonych niesamowitymi umiejętnościami w tej właśnie materii jaką wam tutaj prezentuje. Poświęcając całe swoje życie na doskonalenie umiejętności gry w bilard i starając się osiągnąć coraz większy sukces wiem że, zawodnicy Poznańskiej Ligi Bilardowej mogą liczyć na moją a może i również waszą pomoc :) Jeśli uda się osiągnąć nasz cel obiecuje wam pokazać tutaj jak to wyglądało :)

 

 O co tutaj tak na prawdę chodzi?

Poznańska Liga Bilardowa odbywa się raz w roku. Startuje zawsze w okolicach marca w klubie bilardowym Zakręcona Bila mieszczącym się przy ulicy Franciszka Ratajczaka 20 w Poznaniu. W lidze może zagrać każdy kto chce spróbować zmierzyć się z innymi na bilardowym stole. Informacje o zapisach i zawodnikach można zobaczyć zawsze na facebookowym fanpagu:
FANPAGE
W tym roku zapisy trwają do 25 lutego 2016.

Cała Liga dzieli się na 3 sekcje odpowiednio:
a) 1 liga gdzie grają najlepsi zawodnicy,
b) 2 liga dla zawodników średnio zaawansowanych którzy cały sezon starają się aby przejść do wyższej ligi,
c) 3 liga dla Amatorów którzy po prostu szukają ducha rywalizacji w tym sporcie.

Założenia są dość proste najlepiej będzie zobrazować działanie na przykładzie:

Jeśli liga posiada 12 zawodników to całość trwa około 11 tygodni gdyż czas potrzebny do umówienia się na spotkanie z danym zawodnikiem to 1 tydzień. Każdy zawodnik przed rozpoczęciem zawodów otrzymuje terminarz oraz kontakty do wszystkich przeciwników. Jeśli wypisany jest jako gospodarz to do niego należy obowiązek zarezerwowania stołu w klubie oraz kontakt z przeciwnikiem w celu ustalenia spotkania. Przykładowy terminarz z sezonu:

Ostatnia kolejka jest na czerwono gdyż jest rozgrywana w jeden dzień. Wszyscy zawodnicy z danej ligi spotykają się tego samego dnia aby zmierzyć się w wielkim finale.

 

 Zdjęcia Poznańskiej Ligi Bilardowej

Zakończenie pierwszej Poznańskiej Ligi Bilardowej w historii:

Obecna 1 Liga:Obecna 2 liga:

Obecna 3 liga:

 

 Na koniec coś o mnie

Jeśli chcielibyście ze mną porozmawiać, poznać ligę czy zawodników zapraszam serdecznie do kontaktu w jakiejkolwiek tylko chcecie formie. Jestem często w klubie Zakręcona Bila w Poznaniu jeśli wolicie spotkać się w 4 oczy. Polecam obserwować profil Poznańskiej Ligi Bilardowej na Facebooku. Będę tam umieszał np daty i godziny poszczególnych meczów które jeśli macie tylko czas możecie przyjść i obejrzeć na żywo. W miarę moich możliwości będę wam również w ramach aktualizacji udostępniał te informacje tutaj. Co do czasu związanego z realizacją nagród dla was zajmę się tym od razu po zakończeniu projektu. Jeśli ktoś chciałby przekazać na ligę nagrodę rzeczową lub ewentualnie jakieś ciekawe firmowe gadżety również proszę o kontakt na pewno się jakoś dogadamy :)

Dziękuję wam serdecznie i pozdrawiam,


Szymon Duda
szymon.duda@o2.pl
534 967 232

Chciałbym w tym miejscu jeszcze podziękować osobom oraz firmom które nas wspierały i wciąż wspierają w bilardowych zmaganiach.

Wystarczy kliknąć w logo aby przejść do strony.


 

 

 

Nagrody:


Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.04.2016 10:10