Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Power_of_Trinity

Power_of_Trinity

Warszawa

POT- Okrzyknięty jednym z najważniejszych debiutów minionego 10-lecia (“Teraz Rock”) wytworzył swój styl na łączeniu rzeczy pozornie od siebie odległych. Album \'Loccomotiv\' trafił do sklepów jesienią 2011. Singiel \'Chodź ze mną\' podbił playlisty m.in. Eski Rock, Antyradia i Trójki. Klip obejrzało ponad 3 miliony osób. POT otrzymali nagrodę publiczności Orange Warsaw Festiwal i Jarocin Festiwal. We wrześniu premierę miała płyta \'Legorock\'. Album zdobył uznanie, zarówno krytyków jak i słuchaczy, a POT wyruszył w trasę klubową odwiedzając 25 polskich miast.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3820 PLN z 3500 PLN

56 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

109%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015.

POWER OF TRINITY- teledysk do utworu "OKO"

O projekcie

Pomóż POWER OF TRINITY stworzyć teledysk do utworu "OKO" z najnowszej płyty "Legorock"! 

 

CEL PROJEKTU:

Stworzenie teledysku do utworu "Oko" z wydanej 8-mego września 2014 roku płyty "Legorock". W głowach mamy już wszystko dopięte na ostatni guzik, ale do realizacji pomysłów potrzebujemy Waszego wsparcia! :-) 
Za scenariusz i reżyserię odpowiedzialny będzie sprawdzony już duet: Krzysiek Grudziński (na co dzień basista zespołu) oraz Kajetan PlisAutorski wideoklip, podobnie jak w przypadku teledysku do "Sumy Ran", umożliwłby nam wydobycie naszego spojrzenia na tytułowe "OKO". Teledysk  z założenia ma być  filmową, brudną impresją na temat świata rządzonego przez omamionych chęcią władzy ludzi zombie. Całość zostłaby nakręcona w Łodzi oraz Warszawie przy pomocy kamery Lomokino, z wykorzystaniem fluo color

Posłuchaj utworu "Oko":

Lomokino- mała skrzyneczka, do złudzenia przypominająca prototypy pierwszych kamer, jest idealnym rozwiązaniem dla osób znudzonych zwykłą, nie zaskakującą ostatecznym efektem, technologią cyfrową. Aby nagrać film potrzebujemy jedynie odpowiedniego nośnika informacji. W tym przypadku wystarczy jedynie oldschoolowa, zapomniana klisza 35 mm. Wszystko zapamiętywane jest na błonie fotograficznej. Lomokino przystosowane jest do tworzenia filmów jedynie krótkometrażowych. 36 klatkowy film wystarczy nam tylko na 50-60 sekundowe nagrywanie. Bez wątpienia jednak efekt końcowy wynagrodzi nam wszystkie minusy kamery! Z powodu zapisu z prędkością tylko 3-5 klatek na sekundę, ruchy są bardzo „pocięte”, a jakość obrazu często "niedoskonała" (ziarno, prześwietlenia etc.). Jednak właśnie w tym tkwi cały urok i przyjemność z tworzenia krótkich impresji rzeczywistości. Tego typu efekty idealnie pasują do łódzkich i warszawskich lokacji, które zamierzamy uwiecznić w teledysku.

Łódź. Jedna z lokacji:

Technika fluo color (przykład):

             

Zastosowanie kamery Lomokino (przykład):


O NAS:

Krzysiek Grudziński- basista Power of Trinity. Odpowiedzialny za scenariusz i reżyserię klipu do utworu "Suma Ran". Reżyser kampanii społecznej przeciwko agresji wobec kobiet: "Scena za ścianą! Przerwij spektakl przemocy" z udziałem znakomitych polskich aktorek: Grażyny Wolszczak, Tamary Arciuch oraz Joanny Koroniewskiej. Student Warszawskiej Szkoły Filmowej, autor scenariuszy reklam, laureat festiwali reklamowych KTR i Golden Drum.

Kajetan Plis- operator, absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej. Wraz z Krzyśkiem pracował nad "Sumą Ran" i kampanią "Scena za ścianą"- w obu przypadkach odpowiada za zdjęcia. Znany między innymi z reklam: Prince Polo "Gunnar",  MISBHV czy  K MAG.


Teledysk Power of Trinity- "Suma Ran". Efekt współpracy Grudziński&Plis:

 


POWER OF TRINITY/ BIO:

Łódzki zespół wytworzył swój oryginalny styl muzyczny oparty na łączeniu gatunków na pozór bardzo od siebie odległych. Mocne surowe, rockowe riffy współgrają z elementami charakterystycznymi dla muzyki dub i reggae, a całości dopełnia czasami subtelna, czasami zaś agresywna elektronika. Drugi album Power of Trinity - "Loccomotiv" stał się jedną z najbardziej popularnych polskich rockowych płyt roku 2011. Singiel "Chodź ze mną" podbił playlisty wielu stacji radiowych, a liczba jego odtworzeń na serwisie You Tube przekroczyła 3 miliony!  Album uzyskał nagrodę Płyta Roku łódzkiego wydania magazynu "Co jest Grane„ a debiutancka płyta zespołu "11" znalazła się wg. magazynu "Teraz Rock" - wśród 10 najważniejszych polskich debiutów ostatniego 10-lecia. W roku 2012 Zespół zdobył  prestiżowe Grand Prix Orange Warsaw Festiwal, na którym wystąpił min. u boku Lauren Hill, Prodigy  i Linkin Park. Kolejna była nagroda publiczności Festiwalu w Jarocinie. POT zagrał także z Red Hot Chili Peppers, Kasabian i PIL na 1. edycji warszawskiego Impact Festiwal. Na początku września 2014 roku premierę miał trzeci, doskonale przyęty przez krytyków i fanów, studyjny krążek: "Legorock". Single "Poniedziałek" i "Suma Ran" do tej pory zajmują czołowe miejsca na rockowych listach przebojów. 

Nasz oficjalny profil na facebooku. Zapraszamy!


Power of Trinity- "Chodź ze mną"
 Prawie  3,5 miliona wyświetleń na YT!

 

 

"Porywa skocznymi klimatami reggae, fajnie „gadającym” basem, znakomitym, bardzo chwytliwym numetalowym refrenem i mocnym finałem. Zresztą melodyjność to ważna cecha twórczości Power Of Trinity. Do tego dodajmy dobre teksty wykonywane przez utalentowanego, charyzmatycznego wokalistę Kubę Koźbę i recepta na sukces gotowa." 
Magazyn Teraz Rock
***
"Łódzka formacja, która podbiła polski rynek piosenką "Chodź ze mną", potrafi zagrać naprawdę ostro. "
Jedynka. Polskie Radio
***

"To obecnie jedna z najciekawszych grup w naszym kraju, która nie dość, że potrafi porazić garścią superchwytliwych kawałków, to do tego robi to bez niepotrzebnego napinania się, na totalnym luzie."
dzikabanda.pl
***


"Nieczęsto trafiam na album, który od pierwszego do ostatniego dźwięku jest po prostu rewelacyjny. Nie ma tu tzw. płytowych wypełniaczy, a każdy – dosłownie każdy – numer to potencjalny singiel, radiowy hit. "
gramuzyka.redblog.gk24.pl
***

"Bajecznie rytmiczna, charyzmatyczna, z lekką dewiacją w stronę reggae, o cudownych melodiach muzyka POT, bardzo szybko zyskała popularność."
wp.pl
***

 

 

 

 


"Lubię, kiedy płyta nieznanego (dla mnie) twórcy robi na mnie tak pozytywne wrażenie – takie niewątpliwie zrobił na mnie nowy krążek Power Of Trinity. Od razu dodam, że zespół nie urwał się nagle z choinki, nie wystrzelił na fali telewizyjnego show, tylko od 1996 roku umiejętnie robi swoje i coś mi się wydaje, że włożony przez nich trud, jak nie teraz to już za moment, zacznie przynosić profity. Cóż innego można pomyśleć, kiedy słyszy się tak udany materiał."
rockarea.eu
***

"POT  jest swoistym ewenementem na skalę kraju, gdyż nikt tak nie łączy reggae’owych klimatów z rockowymi riffami."
radioaktywne.pl
***

Zobacz POT live- "Ręce":

 


DLACZEGO CROWDFOUNDING?
 

Nie od dziś wiadomo o kłopotach w branży muzycznej, skomplikowanej kwestii dystrybucji elektronicznej oraz zarabianiu głównie na graniu koncertów. Rozpatrywanie komercyjnej działalności jedynie przez pryzmat sprzedanych płyt czy biletów znacznie ogranicza  korzystanie z dostępnych możliwości. Nie zapomnijmy też o selekcji twórców, którzy otrzymują szansę zaprezentowania się szerszej publiczności. Istnieje jednak machina, która odwraca tradycyjny proces rynkowy: crowdfounding. Jest bezpośrednim wsparciem dla twórców. Daje możliwość oceny potencjału projektu wspierającym i umożliwia szybki efekt tych działań, z pominięciem całej machiny koncernów płytowych. Wierzymy, że dzięki osobom, które utożsamiają się z efektem naszej pracy, lubią naszą muzykę, będziemy mogli stworzyć drugi teledysk, promując najlepiej jak potrafimy naszą płytę "Legorock". 

 

NA CO POTRZEBNE JEST NAM WASZE WSPARCIE?

-wynajęcie przestrzeni
-wynajęcie sprzętu
- zakup taśmy
- scenografia
- kostiumy 


 Kilka słów od wokalisty POT, Kuby Kożby:

Projekt działa w myśl zasady: "wszystko albo nic!" Mamy tylko 40 dni na uzbieranie pełnej kwoty: 3500zł!  

Jak zagospodarujemy uzyskane środki?

 

NAGRODY:
Od podziękowań wysłanych na Twoją skrzynkę mailową, autografów, plakatów dostarczonych prosto do Twojego domu, zaproszeń na koncerty, spotkania na backstage'u z całą ekipą POT, zaproszenia na naszą próbę w Łodzi, przez płyty "Loccomotiv" i "Legorock" wysłane pocztą, imienne dedykacje koncertowe, ustalanie razem z nami koncertowej setlisty przed koncertem, aż po możliwość pojawienia się w teledysku, oficjalne podziękowania lub Twoje logo na koniec klipu!
... a  nawet damy Ci zasmakować, jak wygląda życie muzyków w trasie! Zabierzemy Cię na dowolnie wybrany przez Ciebie koncert- spędzisz z nami cały dzień- od bladego świtu: momentu wyruszenia spod salki prób, przez wspólną podróż busem (a więc załapiesz się też na zespołowe Mistrzostwa w Fife na play station!), pójdziemy razem na obiad, zabierzemy Cię na próbę, sprawdzisz jak wyglądają i ile czasu zajmują przygotowania do koncertu. Pomożesz nam ustalić koncertową setlistę, pobawisz się na naszym koncercie oraz na backstageu tuż po nim ;-) 

 

RZUĆ OKIEM, CZYLI KILKA WCZEŚNIEJSZYCH PROJEKTÓW
GRUDZIŃSKI & PLIS:

Scena za ścianą. Przerwij spektakl przemocy: "Poskromnienie złośnicy"
z udziałem Tamary Arciuch:  

Scena za ścianą. Przerwij spektakl przemocy: "Szkoła żon" 

z udziałem Grażyny Wolszczak:  

Scena za ścianą. Przerwij spektakl przemocy "Sceny z życia małżeńskiego"
z udziałem Joanny Koroniewskiej

Reklama Prince Polo "Gunar":  
oraz: http://vimeo.com/92892166

Reklama MISBHV:  oraz: http://vimeo.com/73654301 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Premiera klipu Power Of Trinity - „Oko”!

www.antyradio.pl | 2015-06-01

To właśnie w serwisie Antyradio.pl po raz pierwszy zobaczycie teledysk łódzkiego zespołu nakręcony dzięki akcji crowdfundingowej. Zobaczcie, jak wygląda wideo!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.03.2015 18:06