Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

jonasz.serial

jonasz.serial

Warszawa

„Jonasz z 2b” to 9-odcinkowy serial produkowany przez Stowarzyszenie Działań Twórczych Republika Warszawa dla Langusty na Palmie. Produkcja jest odpowiedzią na zapowiadany rok temu przez o. Adama Szustaka „katolicki Netflix”.
Premiera serialu odbyła się 26.02.2020 na kanale Langusta na Palmie. Kolejne odcinki będzie można oglądać co środę w Wielkim Poście.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16399 PLN z 13060 PLN

82 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

125%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.03.2020.

Postprodukcja serialu "Jonasz z 2b"

O projekcie

Jesteśmy młodą ekipą filmowców, zgromadzonych wokół Stowarzyszenia Działań Twórczych "Republika Warszawa". W tym momencie spełnia się nasze marzenie i realizujemy pierwszy w Polsce, profesjonalny serial na kanale "Langusta na palmie", prowadzonego przez znanego kaznodzieję - o.A. Szustaka.

Naszym głównym założeniem było wytworzenie wysokiej jakość serialu zarówno pod względem realizatorskim, jak i aktorskim. Dlatego wybraliśmy formę "mini-serialu", każdy odcinek ma średnio 10min.,ale w całości tworzymy około 90 minut dobrego kina. Efekty naszej pracy możecie już teraz śledzić na Languście: https://youtu.be/_fKKjU3Rg28

Autorką scenariusza jest aktorka - Angelika Olszewska (znana również jako podcasterka "mamangelika", a także współautorka topowego, teatralnego monodramu "O co biega kobietom"

 

Reżyserem jest absolwent PWSFTViT w Łodzi oraz AT w Warszawie - Mateusz Olszewski.

Autor zdjęć to doceniony już za film "Rykoszety" - Marcin Lesisz

Mistrz oświetlenia to znany już dla grona z "Polak potrafi" z filmu "Wiedźmin Fan Film" - Ireneusz Chojnacki


Reżyserem dźwięku jest Iga Kałduńska - posiadająca ogromne doświadczenie zarówno w serialach, jak i filmach kinowych, jest ona również wykładowcą na UMFC w Warszawie


W główną rolę wciela się Piotr Bondyra - znany szerszej widowni z serialu "Komisarz Aleks", obok niego zobaczymy m.in.:

Piotra Cyrwusa,

Julię Biesiadę,

Kamilę Kamińską,

Krzysztofa Godlewskiego,

a także współtwórcę popularnego kanału na YT "Jelenie jaja" - Michała Floriańczyka.


Mamy za sobą już 8 dni zdjęciowych, przed nami jeszcze 3 dni zdjęciowe oraz dalszy etap postprodukcji pozostałych odcinków (montaż, udźwiękowienie i kolor-korekcja)
Korzystamy z kamery o bardzo wysokiej jakości - RED EPIC. (Na zdjęciu poniżej Marcin Lesisz razem z Marcinem Jończykiem - operatorem od lat współpracującym z o.Adamem Szustakiem przy kanale "Langusta na palmie")

 

Zachowanie tak dobrej jakości zdjęć i pracy postprodukcyjnej jak przy pierwszym odcinku jest możliwe dzięki Waszemu wsparciu. Będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą "cegiełkę" albo "cegłę" ;)

Media o Twoim projekcie:

Pierwszy pełnometrażowy serial na Languście

misyjne.pl | 2020-03-08

Poznajcie Jonasza, jego kumpli i… prześliczną Magdę, w której zakochuje się nasz bohater i zupełnie przypadkowo trafia… na spotkanie wspólnoty” – piszą twórcy serialu internetowego pt. „Jonasz z 2B”. Na kanale YouTube Langusty na Palmie są już dostępne dwa pierwsze odcinki!

Pierwszy serial na katolickim netflixie

stacja7.pl | 2020-03-04

Z pomysłem zrobienia takiego serialu zgłosiło się do o. Adama Szustaka małżeństwo aktorsko-reżyserskie, zainspirowane jego pomysłem na stworzenie \"katolickiego netflixa\". Tak powstał \"Jonasz z 2B\" - profesjonalny serial dla młodzieży, który od Środy Popielcowej emituje Langusta na palmie.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 24.03.2020 22:10