Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

mediawnet

mediawnet

Warszawa

Media Wnet to Spółdzielcze Media Wnet, Radio Wnet, Kurier Wnet Gazeta Niecodzienna i portal społecznościowy www.radiownet.pl zrzeszający "republikanów" Radia Wnet i twórców Wolnej Anteny Radia Wnet.

To ludzie na czele z Krzysztofem Skowrońskim, którzy codziennie tworzą niezależne media.

Od 5 lat z sukcesami realizują ogólnopolskie projekty dziennikarskie: radiowe audycje, niecodzienną gazetę, wydawnictwo, klubo-księgarnie i wiele innych.

Można nas posłuchać na falach Radia Warszawa (106,2) oraz Radia Nadzieja (103,6) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:07 - 9:00 oraz przez cało dobę 7 dni w tygodniu na www.radiownet.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

53929 PLN z 30000 PLN

509 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

179%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.01.2015.

Poranek Wnet w Radiu Wnet. Podaruj nam miesiąc

O projekcie

PORANEK WNET W RADIU WNET

PODARUJ NAM MIESIĄC

Radio Wnet kosztuje 60.000 tysięcy złotych miesięcznieDzięki tej kwocie mamy Poranek Wnet i wszystko inne.

Aby nas wesprzeć kliknij w nagrodę po prawej i w zielony kwadrat.
Każdy wspierający dostaje swój unikalny tytuł przelewu, do którego przypisywana jest nagroda!

Nie możemy podać numeru konta do wpłat.

Poranek Wnet to najważniejszy produkt Mediów Wnet. W styczniu Poranek obchodzi swoje piąte urodziny. Zapisz się w historii Radia Wnet i podaruj nam miesiąc. Dzięki Twojemu wsparciu pozostałe przychody będziemy mogli przeznaczyć na inwestycje i redukcję zadłużenia.

Poranek Wnet to nasza sztandarowa audycja informacyjno-publicystyczna nadawana codziennie od poniedziałku do piątku. Od 7:07 można nas słuchać w internetowym Radiu Wnet i na falach UKF współpracujących rozgłośni (106,2 FM – Radio Warszawa, 103,6 FM – Radio Nadzieja z Łomży).

Dzięki kwocie 60.000 zł realizujemy ponad 20 audycji miesięcznie – to blisko 2500 minut programu, troje prowadzących, wydawcy, realizatorzy dźwięku, wydawcy techniczni, a do tego marketing, sprzedaż i administracja. Fragmenty Poranka są publikowane w formie multimedialnych artykułów w specjalnym „eterze” na stronie www.radiownet.pl/radio_wnet (w archiwum mamy już blisko 7.000 artykułów).

Poranek Wnet (bez muzyki) można odsłuchać w dowolnym czasie korzystając ze specjalnego artykułu multimedialnego, który powstaje już w czasie trwania audycji na żywo. W specjalnym archiwum zgromadziliśmy zapis już blisko 900 audycji porannych.

Będziemy dalej zwiększać zasięg Poranka Wnet. Chcemy, żeby całą audycję (wraz z muzyką) można było odsłuchać w serwisie Mixcloud.com, a wersję bez muzyki również w serwisie Youtube.com

Podaruj nam miesiąc i zapisz się w historii Radia Wnet. Przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody.

Poranek Wnet można również zobaczyć. Zdjęcia z audycji gromadzimy tutaj: www.flickr.com/photos/mediawnet/

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.01.2015 18:06