Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

BUILDING ASSISTANCE  Zbigniew Lekarczyk

BUILDING ASSISTANCE Zbigniew Lekarczyk

Tarnów, Poland

Entrepreneur Publicist Reviewer

Napisz wiadomość do Projektodawcy

136 PLN z 135000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2020.

Pomóż przetrwać i wyjść z tego cało.

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

   W związku z pandemią wirusa COVID-19 mamy poważne problemy finansowe. Potrzebne są pieniądze na druk mojej książki, nowego czasopisma off line i on line, na strony www i promocję w sumie 135000 zł. zł. Wierzymy, że to ważna inwestycja z korzyścią dla Ciebie i dla mnie

Jaki tytuł? Jaka tematyka? Czy czasopismo jest lub będzie dostępne również online? Aktualnie niech to pozostanie tajemnicą, zarezerwowaną dla przyszłych współwłaścicieli i reklamodawców. Sekretem jest nieznany w Polsce model biznesu, model sprzedaży i grupa docelowa. Ważne są też informacje, kto sprzedaje, kto dystrybuuje, w jaki sposób, co mówi, do kogo mówi. Więcej o tym na szkoleniach w lipcu 2020. 

 

   Przykładowe sekcje naszego dwutygodnika: felietony, marketplace, inspiracje, co jest grane, oferty pracy, wywiad z osobą ważną lub popularną, dziennik podróży, zoom, fotoreportaż, konkurs, krzyżówka, humor i wiele innych ciekawych treści. Nowe pomysły, felietony i zdjęcia mile widzian! Jesteśmy otwarci na spółpracę.

   

   Wyobraź sobie firmę, w której każdy traktowany jest z szacunkiem, a przyjazna atmosfera sprawia, że chcesz spędzić z nami więcej czasu. Wierzymy, że każdy zasługuje na dobre i godne traktowanie. Na terminową wypłatę wynagrodzeń, potrzebnych ubezpieczeń oraz na dotrzymanie każdego innego danego słowa.

 

   Bylibyśmy bardzo wdzięczni za umożliwienie tego. Odwdzięczymy się nagrodami. Nasz projekt jest` jak najbardziej wykonalny. Pilny i ważny. Zarówno dla każdego z nas jak i całego społeczeństwa. Każdy darczyńca jest ważny, każda wpłata, każda złotówka.  Każdy z nas jest ważny i każdy z nas może pomóc. Już od jednej złotówki. Wystarczy chcieć.

 

   Drodzy czytelnicy. W Building Assistance remontujemy, budujemy, pielęgnujemy ogrody. Od nie dawna publikujemy dla Was opowiadania i wiersze, poszerzając w ten sposób działalność. Sami wiecie jak trudno znaleźć dostępnego budowlańca, montera albo ogrodnika, jak ważni są to ludzie. Wy też jeście dla nas ważni i potrzebni.

 

   Drodzy Czytelnicy. Równie ważne jest dla nas wydawanie czasopisma, książek jak i działaność budowlana. Wirus Korona, hibernacja gospodarki, problemy finansowe naszych kontrahentów sprawiły że zabrakło pieniędzy na ważne rzeczy. Pomóżcie nam rozwiązać ten problem. Pamiętejcie! Unikalne nagrody czekają. Tylko do 15 lipca.

 

                                                       Zbigniew Aleksander Lekarczyk

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 17.07.2020 13:01