Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szymon Otwinowski

Szymon Otwinowski

Tarnowskie Góry

Napisz wiadomość do Projektodawcy

410 PLN z 10000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.05.2021.

Pomoc w wydaniu książki ,,Pierwszy anty-cud świata''

O projekcie

Cześć! :)

 Nazywam się Szymon! 

 

 

Jestem na etapie ukończenia drugiej autorskiej książki pt. ,,Pierwszy anty-cud świata". Będzie to opowieść o dziecku, które poznaje świat i widzi go zupełnie inaczej niż my. Historia pełna miłości, przygód oraz magii. Książka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych, wciągająca i pełna humoru.

 

 

 

Mam 20 lat i wielkie marzenia. Do tej pory udało mi się spełnić jedno z nich, jakim było wydanie pierwszej książki pt. ,,Abstraktor". 

 

Teraz moim marzeniem jest wydanie następnej książki pt. ,,Pierwszy anty-cud świata". Niewiele brakuje do jego realizacji. Przy wydaniu pierwszej książki bardzo pomogła mi rodzina, szczególnie finansowo i to dzięki niej ,,Abstraktor" ujrzał światło dzienne. Tym razem chce być bardziej niezależny, dlatego właśnie powstał ten projekt.

 

 

(A to mała zajawka tego co kryje nowa książka :))

 

Poznajcie Marcela! Ten młody przystojniak jest głównym (ale nie jedynym) bohaterem książki i to z jego perspektywy jest opowiadana opowieść. 

P.S. Figura z plasteliny nie do końca oddaje wygląd postaci w książce, choć kolor włosów się zgadza :D

 

,,Pierwszy anty-cud świata" bedzie liczyć ok. 400 stron 

 

Jeśli sytuacja w kraju na to pozwoli, chciałbym zorganizować serię spotkań autorskich, gdzie chętnie spotkam się z Tobą (jeśli tylko przyjdziesz ;)). Po premierze mojej debiutanckiej książki planowałem zorganiozwać takie spotkania, jednak we wszytskim przeszkodziła pandemia...  Dlatego mam ogromną nadzieję, że tym razem będzie inaczej i szybko uda nam się spotkać!

 

Chcę, aby jakość nowej pozycji była jak najlepsza. Doświadczenie nauczyło mnie, że jakość ma znaczenie i zdecydowanie warto jest w nią zainwestować. Moim celem jest dotarcie do czytelników, chciałbym, aby o książce usłyszało jak najwięcej osób. 

 

Właśnie dlatego zebrane pieniądze chciałbym przeznaczyć na proces wydawniczy oraz na reklamę, którą będę prowadzić we własnym zakresie. Reklama będzie głównie prowadzona poprzez Instagrama i Facebooka, są to podstawowe miejsca mojego działania i na ten moment tylko tam możesz mnie znaleźć. W ramach reklamy planuję zrobić animację poklatkową zapowiadającą nową powieść, serię postów promujących, sesję zdjęciową książki, film promujący i współpracę z recenzentami. 

 

Będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc. Nie chcę jednak zostawić Cię z niczym, więc przygotowałem nagrody w różnych kategoriach - wszytsko znajdziesz opisane po prawej stronie ekranu. 

 

DZIĘKUJĘ!!!

 

Chcesz poznać bliżej mnie i to co robię? Zapraszam Cię na moje portale społecznościowe:

 

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 26.05.2021 18:06