Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

czerwinska.malgorzata85

czerwinska.malgorzata85

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1605 PLN z 7200 PLN

20 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

22%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.03.2018.

Pomóż mi wydać moją debiutancką powieść :)

O projekcie

O autorce :)

Mam na imię Małgosia i mam 32 lata. Jestem rodowitą Warszawianką. Pochodzę z uzdolnionej artystycznie Rodziny, ale dopiero po niedawnych wydarzeniach odnalazłam kierunek w jakim chciałabym podążać. Po przebytej depresji, która została u mnie wywołana mobbingiem, jakiego doświadczyłam w jednej z warszawskich korporacji, postanowiłam zająć się czymś kompletnie innym niż kierunek w jakim się kształciłam. Zaczęłam od pisania bloga o moich przemyśleniach i doświadczeniach, znajomościach i wspomnieniach. Następnie postanowiłam napisać książkę dla dzieci, bo chyba nie miałam wystarczającej śmiałości, aby zabrać się za coś większego. Ale pewnego razu śmiałość się pojawiła i dzięki temu powstała moja debiutancka powieść pod roboczym tytułem "Odcienie miłości", bo czym by było życie bez miłości?!
A gdy ta moja śmiałość osiągnęła apogeum to postanowiłam rozesłać książkę do kilkunastu wydawnictw, zajmujących się literaturą kobiecą.
I tak po ponad 4 miesiącach otrzymałam odpowiedź od wydawnictwa, które jest zainteresowane wydaniem mojej książki, bo jak piszą: "w naszej opinii Pani propozycja jest ciekawa. Bardzo ważnym elementem reprezentowanego przez dzieło gatunku (zakwalifikowaliśmy je do tzw.literatury kobiecej) jest emocjonalne nacechowanie treści, co w nakreślonej przez Panią fabule jest wyraźnie obecne. Pozostałymi atutami Pani tekstu są płynność narracji, na co zwracamy szczególną uwagę niezależnie od gatunku literackiego oraz atrakcyjna grupa docelowa".
Ale czym by było życie bez małych przeszkód, a w moim przypadku bez przeszkody w kwocie 7200 zł, bo na tyle wycenili moją część współfinansowania. Wierzę, że i to marzenie spełnię. Póki co szukam sposobu na to, a w między czasie piszę już kolejne książki, bo odkąd odkryłam moje zamiłowanie do pisania to wyobraźnia szaleje i podrzuca co raz to nowe pomysły.
Muszę jeszcze dodać, że jestem niepoprawną romantyczką, uwielbiam czytać książki, podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi, tańczyć i śmiać się. A wiecej możecie dowiedzieć się o mnie odwiedzając mój blog pod linkiem: http://pskochamcie.blogspot.com

O projekcie

Książka nosi roboczy tytuł "Odcienie miłości". Dostałam propozycję jej współfinansowania i po szczegółowej analizie rynku, kosztów drukarni, dystrybucji i promocji, a także jej potencjału jako powieść debiutancka stwierdziłam, że to bardzo dobra propozycja i super by było, gdybym podpisała umowę z wydawnictwem i wydała ją na takich zasadach. 
Każdy kiedyś zaczynał, a wydanie debiutanckiej powieści bez znanego nazwiska łączy się z dużymi ustępstwami i kompromisami, na które jestem gotowa, aby na poważnie rozpocząć moją przygodę z pisarstwem. 

O realizacji

Realizacja projektu będzie obejmowała:
- wykonanie redakcji językowej i pierwszej korekty tekstu przez redaktora wraz z nadzorem autorskim,
- wykonanie drugiej korekty tekstu przez korektora,
- projekt okładki wykonany przez grafika komputerowego,
- opracowanie projektu typograficznego,
- komputerowy skład, łamanie tekstu (DTP) i redakcję techniczną tekstu,
- druk książek: egzemplarzy przeznaczonych do sprzedaży i promocji plus 50 egzemplarzy dla Autora,
- wprowadzenie książek do obrotu i zatowarowanie dystrybutorów,
- przygotowanie materiału do stworzenia wersji elektronicznej książki (e-booka),
- konwersja do formatów epub oraz mobi dla celów dystrybucji na platformach cyfrowych.
Dodatkowo Wydawnictwo zajmie się dystrybucją oraz promocją książki. 
Jeśli chodzi o dystrybucję to wydawnictwo współpracuje z takimi dystrybutorami jak:
OSDW Azymut, Super siódemka, Ateneum, Wikr, Edyp, Bonito, Rema, Platon, L&L). Dodatkowo oferuje swoje książki ponad 3000 odbiorcom – księgarniom tradycyjnym i internetowym, bibliotekom, supermarketom oraz sieciom księgarskim, a wydania w postaci e-booków będą dystrybuowane za pośrednictwem takich platform jak:
Woblink, Virtualo, Publio, Ebookpoint, Azymut, Legimi, Nexto.
Jeśli chodzi o promocję:
Wydawnictwo kładzie szczególny nacisk na działania promocyjne, które służą zapewnianiu księgarzom i czytelnikom dostępu do informacji o książce. Między innymi wyślą informacje prasowe wraz z propozycją recenzji do portali poświęconych kulturze i książce, magazynów prasowych, stacji radiowych oraz zamieszczą informacje w serwisach społecznościowych. Zorganizują cyklicznie konkursy we współpracy z ich partnerami. Współpracują ze 160 blogerami, którzy piszą dla nich około 750 recenzji rocznie (każda wydana przez nich książka doczekuje się kilku recenzji).
Wiadomą sprawą jest też to, że ja jako autorka tej książki dołożę wszelkich starań, aby książka oraz informacja o niej trafiła do szerokiego grona odbiorców i czytelników. Zależy mi na tym szczególnie, ponieważ mam zamiar związać z pisaniem moją przyszłość i to mi najbardziej będzie zależało na wypromowaniu tego debiutu, aby kolejne książki miały lepszy start i spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony wydawnictw i czytelników. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.03.2018 22:10