Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

teatrrampa

teatrrampa

Kętrzyn

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają teatr. Wspólnie tworzymy amatorsko spektakle, które dają nam tyle radości, co doświadczenia! Rozwijamy się, przeżywamy i zmieniamy - wszystko to dzięki teatrowi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

813 PLN z 25000 PLN

21 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.06.2020.

Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala!

O projekcie

Świat zmaga się aktualnie z wieloma problemami, które wpływają na naszą codzienność. Pandemia COVID-19 jest jednym z nich. Pomocy potrzebują nie tylko indywidua, ale również instytucje zdrowia, dlatego postanowiliśmy stworzyć projekt, który umożliwi wsparcie pieniężne Szpitala Powiatowego w Kętrzynie w celu zakupu odpowiednich środków bezpieczeństwa i ochrony pacjentów oraz personelu lekarskiego takich jak:

 • maseczki
 • kombinezony
 • rękawiczki, itp.


  Wierzymy, że każda taka inicjatywa robi różnicę, a najmniejszy datek zbliży nas choć trochę do polepszenia stanu pacjenta oraz ułatwienia, zwiększenia bezpieczeństwa pracy lekarza. Zbiórka powiązana jest z koncertem charytatywnym na rzecz Szpitala, przygotowanym przez młodzież z I LO Ogólnokształcącego im. W. Kętrzyńskiego w Kętrzynie.

  Celem projektu jest uzbieranie 25tys.zł, które przekazane zostaną Szpitalowi Powiatowemu w Kętrzynie na zakup wyżej wymienionych środków.

  Organizatorem projektu jest kętrzyńska młodzież, przygotowująca wyżej wymieniony charytatywny koncert: Justyna Bieniek, Ola Jeznach, Julia Kędzia, Paulina Prokop, Marysia Lender, Paulina Kościelniak, Weronika Majcher, Magdalena Trapik, Kacper Winiarski, Karolina Zagroba; pod przewodnictwem p. Jarosława Olejnika.

  KONTAKT ORAZ WYSYŁKA NAGRÓD
  W razie pytań prosimy o kontakt na adres mailowy:
  teatrrampaketrzyn@gmail.com
  Wysyłka nagród odbędzie się po zakończeniu projektu. W związku z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, termin może przedłużyć się do momentu zniesienia obecnie działających obostrzeń związanych z pandemią COVID-19.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.06.2020 22:10