Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

teatrrampa

teatrrampa

Kętrzyn

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy kochają teatr. Wspólnie tworzymy amatorsko spektakle, które dają nam tyle radości, co doświadczenia! Rozwijamy się, przeżywamy i zmieniamy - wszystko to dzięki teatrowi.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

813 PLN z 25000 PLN

21 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.06.2020.

Pomoc dla kętrzyńskiego szpitala!

RSS

PREMIERA koncertu już dziś o 18:00 Dodano 23.04.2020, godz. 16:08

Proponujemy ustawić przypomnienie na godzinę 18:00, bo już niedługo swoją premierę będzie miał internetowy koncert młodzieży z Kętrzyna!

https://www.youtube.com/watch?v=yC_B6qU-9u4


Gazeta w Kętrzynie: Kętrzyńska młodzież zaśpiewa online dla szp Dodano 23.04.2020, godz. 16:03

O naszych młodych wokalistkach i wokalistach pisze Gazeta w Kętrzynie!

Kętrzyńska młodzież zaśpiewa on-line dla szpitala

Dziewczyny z działającej przy I Liceum Ogólnokształcącym grupy wokalnej Wrzaski i Krzyki śpiewać zdecydowanie potrafią i kochają to robić. Nawet w obecnej sytuacji, kiedy są zamknięte w domach i nie mogą występować na scenie. Postanowiły więc dać koncert w internecie, a przy okazji zebrać pieniądze na rzecz kętrzyńskiego szpitala.

W tym trudnym dla wielu osób czasie młodzież chce oderwać nas od problemów obecnej codzienności i zabrać w kojący świat dźwięków. - Epidemia, z którą dzisiaj walczymy, sieje w każdym z nas niepokój i wymaga wielu wyrzeczeń. By umilić ten nadzwyczajny i niezbyt przyjemny czas, postanowiłyśmy wykorzystać nasze umiejętności. Stajemy więc do toczonego przez wszystkich boju za broń mając muzykę - mówią wokalistki.

- Trudna sytuacja, jakiej doświadczamy pozbawia nas dobrego humoru i pozytywnej energii. Dlatego właśnie chciałybyśmy pomóc wam uzupełnić te braki - dodaje Paulina, jedna z artystek.

Na muzyczną podróż zapraszają już w najbliższy czwartek, 23 kwietnia o godz. 18.00 na swoim kanale youtube Młoda Kultura.
Przy tej okazji dziewczyny chcą też włączyć się w pomoc dla kętrzyńskiego szpitala. - Kadra zaangażowana w pracę na rzecz ochrony i leczenia pacjentów potrzebuje od nas każdej, nawet najmniejszej pomocy - uzasadnia Ola.
Celem jest uzbieranie 25 tys. zł, które przekazane zostaną dla Szpitala Powiatowego w Kętrzynie na zakup środków ochrony osobistej.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 19.06.2020 22:10