Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Rzepka

Piotr Rzepka

Warszawa

Absolwent scenariopisarstwa i reżyserii filmowej na Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie; scenarzysta, script doctor, reżyser filmów krótkometrażowych nagradzanych na festiwalach kina niezależnego w Polsce.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10 PLN z 2160 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.04.2013.

Południk Zerowy

O projekcie

Niezależna grupa filmowa, złożona ze świeżo upieczonych absolwentów i studentów ostatnich lat studiów filmowych prosi o wsparcie w realizacji filmu krótkometrażowego pt. „Południk Zerowy”. Utrzymana w klimatach allenowskich komedia opowiada o polskim Bobie Dylanie uwikłanym w trudne relacje z żoną, menedżerką i jej narzeczonym. Chcąc uwolnić się od grzesznych myśli o zdradzie i depresji wywołanej informacją, iż jego menedżerka właśnie się zaręczyła, Przemek wyjeżdża na kilka dni do swojego rodzinnego miasteczka. Na miejscu niespodziewanie okazuje się, że korzystając z nagłego przypływu wolnego od pracy czasu, Agnieszka wraz z narzeczonym postanowili odpocząć od wielkomiejskiego zgiełku… i cała trójka spotyka się na rynku tytułowego „południka zerowego”.  Dalej może być już tylko zabawniej!

 Cała ekipa oraz obsada pracuje za darmo, pieniądze potrzebne nam są na wynajem niezbędnego sprzętu, transport (część zdjęć realizowana będzie poza Warszawą) oraz kostiumy i scenografię. Pomóżcie nam zrobić dobre, zabawne kino. Obiecujemy, że nie zawiedziemy. Dotychczasowe filmy reżysera (Piotr Rzepka) zdobywały nagrody na festiwalach kina niezależnego w Polsce, były także pokazywane za granicą (http://filmpolski.pl/fp/index.php/617027); autor zdjęć (Michał Wiśniowski) otrzymał ocenę celującą na dyplomie w Łódzkiej Szkole Filmowej, a nasi aktorzy to prawdziwe perły.

Nasze dotychczasowe filmy:Obsada:

Przemek – Dariusz Wieteska
Agnieszka – Magdalena Waligórska
Jacek – Mateusz Deskiewicz
Żona – Joanna Pach-Żbikowska
Psychiatra – Andrzej Walden
Agent – Arkadiusz Janiczek
Dziewczyna – Urszula Zawadzka
Facet z baru – Michał Wojciula

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 21.04.2013 00:12