Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin i Michał Bielawscy

Marcin i Michał Bielawscy

Buk

Bracia, którzy już jako mali chłopcy jeździli starymi komarkami po polnych i leśnych drogach. Pasja do zabytkowej motoryzacji nigdy ich nie opuściła. Po dwóch latach pracy nad prototypem wyjątkowego pojazdu z silnikiem spalinowym chcą dopracować wersję elektryczną. Jednoślad ma być rowerem nawiązującym do pierwszych motocykli. Przemawia też przez nich lokalny patriotyzm - stawiają sobie za cel, aby jak największa liczba elementów była wykonana w Polsce i to w najwyższej jakości.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

68930 PLN z 30000 PLN

252 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

229%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.07.2015.

Polski Pojazd

Wspiera nas Bartłomiej Topa!!!

Dodano 24.06.2015, godz. 12:53

Spotykamy się z bardzo pozytywnym obiorem. Czasem wręcz zaskakującym. Do tych niespodzianek należy zaangażowanie Bartłomieja Topy, który zdecydował się nam pomóc.
Już w ten piątek na wyjątkowej imprezie American Carsc Mania w Miliczu będziecie mogli zobaczyć w kinie plenerowym film "Drogówka". Mało tego, pojawi się na seansie wspomniany aktor Bartłomiej Topa. Będziecie mogli się z nim spotkać i porozmawiać nie tylko o tym filmie.
Zapraszamy:)

American Cars Mania
Milicz
kino plenerowe
seans ok. 22:00

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.07.2015 18:06