Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Polska Płyta / Polska Muzyka

Polska Płyta / Polska Muzyka

Łódź, Polska

Jesteśmy TU, bo chcemy promować, to co dobre i polskie. I tak z czystej pasji i miłości do polskiej muzyki w 2015 roku powstał pomysł na stworzenie portalu Polska Płyta / Polska Muzyka. Zapraszamy Was do wspólnej muzycznej podróży, odwiedźcie naszą stronę oraz fanpage na FB!

Pozdrawiamy,
Łukasz Dębowski
Tomasz Kozłowski

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

dipo1

dipo1


2625 PLN z 12000 PLN

42 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

21%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.01.2019.

Polska Płyta / Polska Muzyka - zbieramy na sprzęt

O projekcie

Witajcie!

 

        Jako działacze portalu Polska Płyta / Polska Muzyka (PPPM) naszą misją jest promocja polskiej sceny muzycznej. Głównym ideałem jest upowszechniać to co dobre… nasze… polskie. Naszym celem jest wspieranie początkujących oraz już znanych wykonawców i muzyków, dbamy o to, aby ich twórczość przebiła medialny opór dzisiejszego rynku muzycznego i trafiła do coraz większej grupy odbiorców.

 

       Polski rynek muzyczny prężnie się rozwija, więc pracy mamy dużo - co nas cieszy. Chcielibyśmy rozpocząć nowy rozdział relacjonowania wydarzeń poprzez: fotorelację, prowadzenie wywiadów na wizji i relacji z koncertów, a także innych polskich wydarzeń muzycznych.

 

Aby wcielić nasz zamysł w życie, nie mogliśmy zwrócić się o wsparcie nigdzie indziej jak nie do Państwa, bo wiemy że PolakPotrafi. Liczymy, że razem możemy i zdziałamy więcej.

Zebrane pieniądze, zostaną przeznaczone na zakup niezbędnego i profesjonalnego sprzętu:  aparatu, kamery i mikrofonów. W tym celu wyznaczyliśmy budżet 12 tys., to kwota z którą możemy rozpocząć naszą wspólną przygodę. Jak powszechnie wiadomo, sprzęt to niemały wydatek, szczególnie taki, który w pełni oddawałby klimat wydarzeń, które chcemy dla Was relacjonować. Podejmiemy wszelkich starań, aby nasi odbiorcy otrzymywali w pełni profesjonalny efekt naszej pracy. 

 

Chcemy byście zasiedli wygodnie w swoim fotelu i jeszcze bardziej poczuli się częścią wszystkich wydarzeń, w których będziemy dla Was uczestniczyć.

 

Dlatego prosimy Was o wsparcie!

 

 

 Każda forma i przejaw wsparcia jest istotna i dla nas ważna.

 

    Wiadomo złotówki... złotówkami - to dzięki nim zrealizujemy nasz (12. tysięczny) cel. Dla wspierajacych nas materialnie zaplanowaliśmy nagrody, które postaramy się rozesłać w ciągu miesiaca od finalizacji projektu.  

 

Jeśli nasz projekt Wam się podoba, a z jakiegoś powodu nie możecie nas wesprzeć... proszę udostępnijcie nasz projekt w mediach społecznosciowych lub szepnijcie dobre słowo swoim znajomym.

 

 

Krótko o nas…

 

     Portal Polska Płyta / Polska Muzyka powstał z pasji do polskiej muzyki w 2015 roku, początkowo funkcjonowaliśmy jedynie na Facebook’u, gdzie swoją pracę traktowaliśmy jako hobby. Po prawie dwuletniej działalności postanowiliśmy połączyć nasze hobby z pracą w pełnym wymiarze. Łączy nas pasja z którą chcemy się z Wami dzielić. Nasz portal pokazuje przekrój muzyki. Informujemy o nowościach, ale przypominamy też o tym, co jest częścią historii polskiej kultury.

       Chcemy zbudować polską markę, chcemy uświadomić jak wielu wartościowych artystów istnieje na polskim rynku muzycznym. Od wielkich i popularnych wykonawców, po tych niszowych oraz takich, którzy dopiero szukają swojego miejsca.

       

       Wzięliśmy udział w wielu wydarzeniach muzycznych (koncerty, festiwale, gale muzyczne). W ciągu zaledwie dziewięciu miesięcy objęliśmy patronatem medialnych ponad 30 polskich płyt (m.in. Kasi Kowalskiej, Basi Trzetrzelewskiej, Doroty Osińskiej, Kasi Lins, Arka Jakubika, Marty Bijan, Martyny Jakubowicz, Stanisławy Celińskiej, Power of Trinity, Cheap Tobacco, Administratorra Electro, Lorien, składanek Top Wszech Czasów, Marka Niedźwieckiego i Sierockiego, Lata z Radiem i wielu innych. Objęliśmy patronatem medialnym trasy koncertowe m.in.: sióstr Przybysz, zespołu Kamp!, Bovskiej i Kasi Lins.

 

Współpracujemy z największymi wytwórniami muzycznymi w Polsce.

 

       

       Statystyki, statystykami – najważniejsza jest muzyka, artyści i Wy. Jesteśmy tu dla Was. Staramy się, aby każdy niezależnie od gatunku muzyki mógł znaleźć na naszej stronie coś dla siebie.

Nasze starania już zostały zauważone, a naszą markę umacniamy poprzez codzienną pracę.

 

 

Wspieramy artystów i docieramy do fanów muzyki, a oni popierają nasze działania:

 

 

Dziękujemy Wam za uwagę. Liczymy, i mamy nadzieję, że Ci którzy nas nie znali – będą chcieli do nas dołączyć i osiągnąć nasz (wspólny) cel!

 

Pozdrawiamy,

 

Redakcja Polska Płyta / Polska Muzyka

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 11.01.2019 22:10