Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Kołodziejska

Anna Kołodziejska

Poznań, Polska

Młoda lekarska, z pasją szkoląca się w zawodzie chirurga. Podróżniczka. Entuzjastka przygód. Początkująca pisarka. Autorka książki \"Gruzja welocypedem\", sportowiec (przez trzy lata reprezentantka kraju jako członek Kadry Narodowej w Kickboxingu), aktualnie trenuje boks w klubie Boks Poznań Team. Multimedalistka kilku sportów walki. Redaktorka dla czasopisma lekarskiego \"Służba Zdrowia\" i autorka tekstów dla jeszcze kilku innych portali o tematyce medycznej. A przede wszystkim uśmiechnięta, i tryskająca energią kobieta, które próbuje zarażać ludzi spontaniczną radością, a świat zmieniać miejsce fajne do życia.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10415 PLN z 6500 PLN

66 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

160%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.03.2017.

Polska lekarka w Nepalu

Śladami marzeń

Dodano 12.04.2017, godz. 18:56

Zapraszam do kolejnego nagrania. Tym razem mniej medycznie, ale za to z mnóstwem radości. W drodze powrotnej z obozu chirurgicznego w Butwalu zahaczyłam o Park Narodowy w Chitwan by na raz spełnić kilka marzeń z dzieciństwa. Poniżej fragment efektów, czyli jak to jest zostać wykąpaną przez słonia.
https://www.youtube.com/watch?v=pxtyA_SNYO8

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.03.2017 17:05