Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

anlitwinek

anlitwinek

Radom, Polska

Anna Rudnicka-Litwinek, malarka, pisarka (pisze pod skróconym nazwiskiem Anna Litwinek), założycielka małego rodzinnego wydawnictwa Marruda. Pasjonatka awiacji, książek, dobrego wina i gorącej kawy. Na półce trzyma świnkę - skarbonkę, do której zbiera na swój pierwszy samolot Cessnę 150.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3944 PLN z 20000 PLN

60 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

19%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.08.2018.

Druga część bestsellerowej powieści Czarownica

O projekcie

Cześć, nazywam się Ania Litwinek. Dwa lata temu zadebiutowałam bardzo dobrze przyjętą powieścią obyczajową z elementami fantasy "Czarownica", wydaną przez SIW Znak w 2016 r. Bohaterkę pokochali czytelnicy, o czym można się przekonać czytając opinie na portalu lubimyczytac.pl oraz recenzje na blogach. A i ja sama polubiłam niesforną Sonię Hunamską na tyle, by powstała drugą część przygód rudowłosej dziennikarki.

Jednak procesy wydawnicze są dłuuugie, Sonia jest niecierpliwa, dlatego bierze sprawy w swoje ręce, zaklina magicznie rzeczywistość i postanawia sama się wydać. A każdy kto ten pomysł wesprze, oczywiście będzie miał okazję poznać bliżej Sonię w jednej, lub w obu książkach.

W co tym razem wplątała się Sonia?

Nasza rudowłosa dziennikarka ledwie kilka miesięcy wcześniej odkryła, że posiada dziedziczne magiczne moce słonecznej czarownicy. Jako Saule, wiedźma światła, próbuje opanować swe zdolności, między innymi przy pomocy czarownika Iwo oraz jego dziadków, członków starożytnej społeczności Sagacytów. Jednocześnie stara się żyć wesołym życiem singielki, jakie wiodła wcześniej. W pracy bierze na warsztat zwyczajny pozornie temat o kradzieży obrazu ze średniowiecznego kościoła. Sprawa okazuje się być dużo bardziej tajemnicza, niż banalne przestępstwo. Im głebiej Sonia drąży, tym wyraźniej na jaw wychodzą magiczne problemy. Na jej drodze ponownie staje groźny, przystojny i piekielnie inteligentny prawnik Aleksander Sot. Do miasta przyjeżdżają w tym samym czasie ekscentryczny handlarz dziełami sztuki, szlony malarz - kopista i prawnuk autora skradzionego dzieła, a każdy z nich koniecznie chce się spotkac z Sonią. Jakby mało bohaterka miała na głowie policja sugeruje, że Sonia mogła być zamieszana w kradzież, co szybko wyłapują konkurencjne media. Odkrycie, gdzie jest obraz i kto go ukradł staje się osobistym wyzwaniem bohaterki, która w tym celu musi zmobilizować całą swoją niezbyt dobrze jeszcze opanowaną moc słonecznej czarownicy i poprosić o pomoc magicznych przyjaciół. Być może trzeba będzie zwołać zawieszony lata temu zlot Sagacytów? A zbliża się ku temu najlepszy czas, czyli magiczna noc letniego przesilenia. W mieście trwa festiwal filmowy i bawi się wielu przyjezdnych artystów, a może wielu z nich to właśnie Sagacyci, którzy wyczuli z najdalszych miejsc swoją nową przywódczynię. Czy Soni uda się odnaleźć obraz, odkryć dokąd zmierza jej powołanie i nie spalić przy tym połowy miasta?

Projekt zakłada wydanie drugiej części przygód Soni w oparciu o zaplecze techniczne i prawne wydawnictwa Marruda.

Budżet zostanie rozdysponowany między zawodowego redaktora, korektora, grafika, edytora oraz profesjonalną drukarnię. Książka, podobnie jak pierwsza część, będzie miała miękką okładkę. Koszty wysyłki nagród oczywiście po naszej stronie :)

Za niewielką kwotę kupujecie świetną powieść (lub dwie, łącznie z pierwszą częścia, ale nie trzeba, można pożyczyć w bibliotece i przekonać się, że warto wesprzeć wydanie dalszych przygód Soni). Jeśli chcecie sprawdzić, w co inwestujecie, oto link do darmowych pierwszych 15 stron:

https://issuu.com/marruda8/docs/anna_litwinek_polowanie_fragment15

 

Oto przykład niektórych nagród:

Torby z NY, Paryżem, Londynem? Banał :) Oto torba, której nie będzie miał pewnie nikt oprócz Ciebie. No chyba, że mieszkasz w Radomiu, ale wtedy możesz ją wysłać znajomemu, jako najbardziej oryginalny na świecie prezent.

Po zakończeniu zbiórki z sukcesem, rozpocznie się proces wydawniczy, który zazwyczaj trwa około 2 miesiące (redagowanie tekstu, korekta, skład i druk). Każdy z darczyńców otrzyma powiadamiającego maila z harmonogramem realizacji i terminami wysyłki nagród książkowych. Wstępnie można założyć, że premiera będzie w listopadzie. Choć, jeśli uda się zmobilizować bardziej, może zdążymy na październikowe targi książki w Krakowie :).

Zapytanie w sprawie projektu można kierować do Ani Litwinek (czyli do mnie :) ) na anlitwinek@gmail.com oraz poprzez profil FB https://www.facebook.com/litwinekanna

Dziękuję wszystkim za wsparcie :)

Ania

 

Media o Twoim projekcie:

Czarownica. Anna Litwinek - recenzja

katarzynastec.wordpress.com | 2018-08-07

Kim jest współczesna czarownica? Czy genetyczny dar, który odziedziczyła, stanie się jej przekleństwem? W jaki sposób można władać magią? I czy da się ją okiełznać? Oto Anna Litwinek i jej fenomenalna powieść „Czarownica”.

Anna Litwinek chce wydać kontynuację powieści „Czarownica

www.granice.pl | 2018-08-06

Anna Litwinek w 2016 roku nakładem Wydawnictwa Znak opublikowała powieść Czarownica – wciągającą powieść obyczajową, historię dziennikarki, Soni Hunamskiej, która bada tajemnicze pochówki w lokalnym kościele. Książka została dobrze przyjęta.

Radomianka chce wydać książkę z Radomiem w tle.

radom.wyborcza.pl | 2018-08-03

Dwa lata temu ukazała się \"Czarownica\", debiutancka powieść Anny Litwinek. Teraz autorka na internetowej zbiórce gromadzi pieniądze na wydanie drugiego tomu powieści pod tytułem \"Polowanie\".

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.08.2018 22:10