Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lukasz Wantuch

Lukasz Wantuch

Kraków, Poland

Podróż tysiąca mil musi rozpocząć się od pierwszego kroku

Napisz wiadomość do Projektodawcy

335 PLN z 1650 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

20%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.10.2017.

Polacy Przeciwko Nienawiści

O projekcie

W ostatnich latach trzy miliony Polaków wyjechało do państw Europy Zachodniej w poszukiwaniu lepszego życia. Nie w wyniku wojen czy głodu, lecz po prostu chcąc lepiej zarabiać lub znaleźć pracę. Na ich miejsce do Polski przybyło ok 1 mln Ukraińców. Pracują, studiują, żyją wśród nas.

Wolna i bezpieczna Polska nie może istnieć bez wolnej i bezpiecznej Ukrainy. W ostatnim czasie w polskim społeczeństwie narasta klimat niechęci wobec osób z Ukrainy. Dlatego chcemy nakręcić film, który pozwoli z tym walczyć.

Tytuł filmu brzmi "To jest też nasz dom". Jeżeli ktoś chce "Polski dla Polaków", bo automatycznie powinien też akceptować hasło "Anglii dla Anglików" czy też "Irlandii dla Irlandczyków". Inaczej jest hipokrytą.
Koszt filmu to 1500 zł plus 150 zł prowizji dla Polak Potrafi. Scenariusz z oczywistych powodów musi pozostać tajemnicą. Możemy tylko zdradzić, że w filmie występuje "Typowy Polak", "Typowy Anglik" oraz "Przepiękna Ukraińska Dziewczyna"

 

Jeżeli uda nam się zebrać więcej niż 1650 zł, nakręcimy więcej filmów

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.10.2017 11:11