Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

KJ79

KJ79

Elbląg, Poland

Reżyser, scenarzysta i producent własnych filmów. Ma ich na koncie 7, w tym pełnometrażowy film \"Ego\" oraz dwie krótkometrażowe komedie \"Odwyk\" i \"Kemping\".

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11262 PLN z 11000 PLN

55 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

102%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.02.2019.

Pokój siódmy

O projekcie

Cel projektu

Zamierzam zrealizować ok. 30 minutową komedię science - fiction na podstawie jednej z najciekawszych przygód Ijona Tichego z "Dzienników gwiazdowych" - "Podróży siódmej". Zamierzamy zrealizować ją tak, aby była zadowalająca zarówno pod względem artystycznym, jak również mieściła się w gatunku komedii oraz filmu s-f. 

Jesteśmy po pierwszym dniu zdjęciowym, szukamy pieniędzy na kolejne. Można już zobaczyć jak nasz film będzie wyglądał - dostępny jest pierwszy teaser :)  

Mamy fantastyczną scenografię, która gwarantuje odpowiedni nastrój filmu.

O mnie / O nas

Nazywam się Krzysztof Jankowski i jestem reżyserem i producentem tego w pełni niezależnego projektu. Specjalnie w tym celu w 2018 r. założyłem firmę Ego Movies.

W naszej ekipie są jeszcze inne ciekawe osoby. W głównej roli zobaczymy Wojtka Solarza znanego z wielu kinowych filmów i telewizyjnych seriali.

W pozostałych rolach zobaczymy Kamilę Kamińską i Pawła Ciołkosza.

 

Za zdjęcia odpowiada Tomek Nowak, autor zdjęć do najnowszego filmu Wojtka Solarza "Okna, okna" (2018) oraz operator kamery przy słynnej oskarowej "Idzie" (2013). 

Budżet projektu

Budżet Filmu planujemy na ok. 100 - 125 tysięcy zł, dlatego bez większego sponsora się pewnie nie obejdzie, ale liczymy na to, że pomożecie nam zebrać brakująca kwotę do zrealizowania części bądź nawet całości zdjęć do Filmu.

15 tysięcy zł - to kwota minimalna potrzebna do zrealizowania 2 ważnych dni zdjęciowych w futurystycznej scenografii.

35 tysięcy zł i więcej - za tyle uda nam się wykonać postprodukcję na odpowiednim poziomie oraz zbudować scenografię pomieszczenia i w tym wnętrzu zrealizować cały okres zdjęciowy.

 

Niestety IAM odmówił mi dofinansowania. Ale mnie to nie zniechęca. Weźmy sprawy we własne ręce. Pokażmy siłę internautów i naszej miłości do Stanisława Lema, do tego wspaniałego pisarza i jego dzieł. Pokażmy, że oddolna, niezależna inicjatywa może równie dobrze promować kulturę polską jak oficjalne i wysoko dotowane projekty.  

 

Streszczenie fabuły 

Jest rok 2077. Ijon Tichy, znany koismonauta ma wygłosić odczyt w PArlamencie Pansłowiańskim przeciwko możliwości używania zakrzywiacza czasoprzestrzeni. W wyniku podstępu i własnej naiwności zostaje uwięziony w tajemniczym pomieszczeniu wewnątrz olbrzymiej maszyny. Efektem działania nowej broni jest jego multiplikacja. Jednak zamiast wykorzystaćją do ucieczki z feralnego miejsca zaczyna spierać się sam ze sobą, nie ufać własnym klonom co powoduje kolejne kłótnie i może doprowadzić do zupełnej katastrofy... . 

Moje poprzednie filmy dostpne są na moim kanale na Youtube:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.02.2019 22:10