Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Jarosław Łuczak

Jarosław Łuczak

Wrocław, Polska

Nazywam się Jarosław Łuczak i mam 30 lat. Od 7 lat tworzę, recytuję i sprzedaję poezję na ulicach miast Polski, głównie Wrocławia. Marzy mi się oficjalne, profesjonalne wydanie tomiku poezji mojego autorstwa.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

6 PLN z 2500 PLN

2 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 22.01.2019 22:10

Wydanie Tomiku Poezji Ulicznego Poety z Wrocławia

O projekcie

Dzień Dobry.
Nazywam się Jarosław Łuczak i od ponad 7 lat zajmuję się uliczną poezją w różnych miastach Polski. Tworzę i recytuję poezję przechodniom na ulicach i rynkach miast takich jak Wrocław, Kraków, Warszawa czy Gdańsk, a także sprzedaję amatorsko wydrukowane tomiki poezji za symboliczne "co łaska". Po latach za namową czytelników postanowiłem spróbować za pomocą polakpotrafi.pl zebrać środki niezbędne do profesjonalnego wydania mojej twórczości.

Moja poezja opowiada o przemianach w zbiorowej świadomości ludzkości, które wedle moich obserwacji, czy może wizji artystycznej, wydarzyły i wydarzają się na świecie w czasach w których żyjemy. O gwałtownym przebudzeniu się wielkich mas ludzkich ku zrozumieniu jedności, którą stanowią nasze umysły i upadku iluzji ego jako tworu oddzielnego od reszty rzeczywistości. Czyli o całym szeregu dziejących się zjawisk, które wszyscy dostrzegamy, ale nie zawsze o tym mówimy, a które ja nazywam Rewolucją Miłości. Zjawisk, które są na tyle subtelne, że choć dotyczą nas wszystkich każdego dnia, to wciąż główną przestrzenią dyskusji na ich temat pozostaje sztuka.

Przez ostatnie 7 lat sprzedałem na ulicach Polski około 25 000 egzemplarzy moich 3 amatorskich tomików poezji pt. "Pojednanie", "Powrót" i "Una". Moja twórczość od początku spotykała się z aż zaskakująco dużą popularnością wśród odbiorców, nawet pomimo nietypowego sposobu dystrybucji. Ogrom ludzi wystawił mi na żywo, lub poprzez e-mail, bardzo pozytywne opinie i byłem od początku zachęcany do podjęcia próby oficjalnego wydania, na co zdecydowałem się dopiero teraz.

Budżet zostanie w całości przeznaczony na zlecenie dla wydawnictwa zajmującego się self-publishingiem i jest obliczony na wydanie około 300 egzemplarzy. Czas realizacji projektu to (cytując wydawnictwo) "ok. 3 miesiące". Wtedy zostaną też rozdane nagrody papierowe, natomiast nagrody elektroniczne zaraz po zakończeniu projektu.