Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Stowarzyszenie Gildia Sztuki

Wrocław

Stowarzyszenie powstało by promować kulturę i sztukę poprzez organizację koncertów, warsztatów i festiwali. Członkowie Stowarzyszenia dysponują dużym doświadczeniem w działalności animatorskiej. Wielu z nas nabierało wprawy podczas licznych festiwali: od zadań typowo organizacyjnych, poprzez dbanie o wysoki poziom artystyczny, projektowanie materiałów promocyjnych, po pozyskiwanie patronatów i sponsorów. Ostatecznie ten zbiór indywidualności który dotąd sprawnie ze sobą współpracował postanowił na stałe połączyć swoje siły zakładając Stowarzyszenie.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3368 PLN z 3000 PLN

77 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2017.

PodRóżni - Festiwal o krok dalej 2017

O projekcie

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

 RAZEM MOŻEMY WSZYSTKO!

 Wesprzyj PodRóżni – Festiwal o krok dalej! Stwórz z nami najlepszy, jedyny taki plenerowy festiwal podróżniczy w Polsce! Dołącz do grona osób tworzących go z pasji, wspomóż organizację Festiwalu i baw się z nami na jedynej takiej imprezie w Polsce - przypodróżniczych opowieściach, warsztatach, dźwiękach gitar i świetle trzaskającego ogniska!

To jedyny taki plenerowy festiwal w Polsce! Podczas trzech dni festiwalu uczestnicy mają możliwość wzięcia udziału w prelekcjach podróżniczych na najwyższym poziomie, warsztatach o tematyce podróżniczej, pokazach filmów, wieczornych, energetycznych koncertach, wycieczkach po regionie oraz wielu innych przygotowanych na tę okazję atrakcjach! Organizujemy również konkurs na prelegenta i konkurs fotograficzny, które ogłosimy niebawem.

Wszystko to odbędzie się na Ruinach Zamku w Ząbkowicach Śląskich. Prelekcje w klimatycznych podziemiach, warsztaty na dziedzińcu, koncert plenerowy, karimata, słońce, las... czego chcieć więcej? :)

 

Projekt Polak Potrafi ruszył z myślą o finansowaniu naszego projektu. Zachęcamy Was do wsparcia młodego, świeżego projektu, który zagrzewa do zwiedzania i odkrywania świata, a także pomaga zrobić ten pierwszy “krok dalej”!

zaproszenie prelegentów (większość z nich zdecydowała się przyjechać do nas za darmo, jednak ze strony organizatorów potrzebujemy zapewnić im nocleg oraz dojazd),

zaproszenie warsztatowców (tutaj oprócz noclegów i dojazdu istotne będą też materiały potrzebne do realizacji warsztatów),

zaproszenie zespołów muzycznych (aby uświetnić te dni planujemy 2 koncerty, w piątek oraz w sobotę, które rozgrzeją Was i dadzą mnóstwo energii!),

wynajem sceny, nagłośnienia, oświetlenia oraz angaż akustyków,

wynajem sanitariatów itp. Sprzętów potrzebnych do zapewnienia odpowiednich warunków na festiwalu.

 

W tym roku festiwal odbędzie się na Ruinach Zamku w Ząbkowicach Śląskich.

Oczekujemy od Festiwalu tego samego, czego oczekują podróżnicy od samych siebie - aby zrobić “krok dalej”. Chcemy rozwijać nasz festiwal z edycji na edycję, nie stać w miejscu (przecież to takie nudne!).

Organizując trzecią już edycję PodRóżnych wymagamy od siebie i od festiwalu znacznie więcej. Działamy jako Stowarzyszenie "Gildia Sztuki". Realizowaliśmy również inne projekty, m.in. 5 edycji Festiwalu Artystycznych Poszukiwań – PRZYSTAŃ (FAP Przystań).

 Jeśli uzbierana kwota przekroczy nasze potrzeby, zaprosimy do nas Teatr im. Cypriana Kamila Norwida z Jeleniej Góry, który wystawi się ze sztuką "Każdemu Everest". Koszt wystawienia spektaklu to ok. 8 tys. zł. 

 

Projekt “PodRóżni - Festiwal o krok dalej” współtworzymy z miastem Ząbkowice Śląskie na Ruinach Zamku. To unikatowe miejsce pełne klimatycznych zakamarków jak i samo miaste owiane tajemniczymi legendami i historiami o Frankensteinie przyciąga turystów z całego świata! Jest to idealna baza wypadowa zarówno na bliskie, turystyczne wyprawy po Ząbkowicach i pobliskich miasteczkach, jak i dłuższe piesze górskie wędrówki.

 

WSPIERAJĄ NAS:

                 

 

 

 

PATRONI MEDIALNI:

 

 

NASZE NAGRODY:

 

 

 

 

 Płyty zespołu Chudoba Live

 

 

 

 

 

 

  Naturalne soki owocowe

 

 

 

 

Szerokie Tory podzieliły się z nami takimi nagrodami:

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.05.2017 23:11