Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

djzbyszko

djzbyszko

Ustroń, Polska

DJ Zbyszko - Pasjonat muzyki, fotografii i podróży w nieznane rejony świata.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

120 PLN z 6000 PLN

13 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2018.

Podróż w obiektywie zdobyć Gruzję! Foto Kalendarz 2019

O projekcie

 

 

Jedziemy do Gruzji.

 

Już 26 czerwca wyruszam do Gruzji, aby przez dwa tygodnie poznać kulturę tego kraju i jego fascynujących mieszkańców. Chcę uwiecznić na fotografii piękne miejsca i chwile tam spędzone.

 

Pierwszym celem tej wyprawy jest pokazanie moimi oczami i obiektywem aparatu Wam, drodzy wspierający, tych wyjątkowych, zatrzymanych w czasie obrazów.

 

Drugim celem tej wyprawy jest zachęcenie tych, którzy mogą udać się do Gruzji, żeby to zrobili i zobaczyli jak tam jest naprawdę. 

 

Trzecim celem tej podróży jest pokazanie choć namiastki Gruzji w postaci fotografii, widokówek i kalendarza tym, którzy niestety z jakichkolwiek przyczyn nie mogą udać się w taką podróż.

 

Czwartym celem tej podróży jest zebranie materiałów fotografii, informacji i doświadczeń, które w przyszłości pozwolą wydać książkę o Gruzji lub foto-książkę – ale to na razie jest odległa przyszłość.

 

Nie ukrywam, że w spełnieniu moich planów jest mi potrzebna Wasza pomoc!

 

 

 

 DJ Zbyszko - Official Facebook

 

Mam na imię Zbyszko. Przez wiele lat zajmowałem się projektami graficznymi, muzyką i fotografią. Zawsze starałem się robić to co lubię najbardziej, to co sprawia mi największą przyjemność i zawsze usiłowałem działać oddając temu co robię całego siebie. "Robić coś dobrze albo wcale". Od dawna pasjonuję się fotografią i jest ona obecna w moim życiu na co dzień. Dziś dzięki Wam chciałem pójść o jeden krok dalej i o jeden poziom wyżej w dziedzinie fotografii. Chciałem wykonać całkowicie autorski projekt kalendarzy, widokówek i zrobić wystawę.

 

 

Posiadam własne środki na przelot w obie strony oraz utrzymanie i transport na miejscu.

Jeśli uda mi się zabrać odpowiednią ilość funduszy (6000 zł ), to wydam:

- 13 stronicowy kalendarz w nakładzie 150 egzemplarzy w formacie A3+

- 2000 sztuk widokówek z autorskimi zdjęciami. (4 różnych wzorów po 500 sztuk każdy)

 

- Dzięki kwocie o 1000 zł wyższej zrobię wystawę z fotografiami wielkoformatowymi, wydrukuję plakat promujący kalendarz oraz wystawę. Wystawę zrobię po powrocie w wybranym terminie oraz w wybranej galerii, na którą wyślę imienne cyfrowe zaproszenia każdemu wspierającemu.

 

- Dzięki kwocie o kolejny 1000 zł wyższej zakupię szerokokątny, jasny obiektyw do wykonania ładniejszych fotografii.

 

- Jeśli uzbiera się więcej pieniędzy to chciałbym nabyć aparat pełnoklatkowy (ale to na razie są jedynie marzenia) :)  Choć podobno portal Polak Potrafi pomaga dzięki Wam, drodzy wspierający w realizacji marzeń. :)

 

Ten projekt jest kluczem do mojej podróży do Gruzji, a Ty możesz stać się jego częścią, za co będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam serdecznie wszystkich wspierających i zapraszamy na Facebook'a by śledzić na bieżąco moją wyprawę!

 

Termin realizacji i wysyłki nagród to do 60 dni od powrotu. Czas potrzebny na wykonanie grafczne kalendarzy oraz widokówek/kartek pocztowych. Kartki pocztowe kolekcjonerskie będą wysyłane zaraz po powrocie do Polski.

 

Wizualizacje nagród:

Kalendarz / Kartki pocztowe:

          

Koszulki: 

     

     

Magnes na lodówkę:

 

Czapka z daszkiem / bejsbolówka:

Książeczka mojego autorstwa. Ze zbiorem aforyzmów o miłości, moich i innych znanych autorów pt.: "Wyrazy Miłości":

Toast za Twoje zdrowie Gruzińską Chachą:

 

 

 

 

 

www.djzbyszko.pl

DJ Zbyszko - Official Facebook

djzbyszko@gmail.com

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 25.06.2018 22:10