Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Nalazek

Piotr Nalazek

Katowice

Student reżyserii filmowej na WRiTV w Katowicach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3566 PLN z 3500 PLN

40 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2013.

Po zmroku - Film krótkometrażowy

O projekcie

UWAGA: Film powyżej nie przedstawia naszego projektu, jest to krótka etiuda dokumentalna zrobiona, by pokazać nasze umiejętności.

ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU: https://www.facebook.com/PoZmroku.AfterDark

O czym jest "Po zmroku"?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jak pewne wydarzenia z przeszłości mogą wpłynąć na nasze życie, jak jedna sytuacja może zmienić nasze postrzeganie?

"Po zmroku" to opowieść o stanie psychiki współczesnych młodych ludzi oraz próba odpowiedzi na pytanie, gdzie znajdują się granice między fantazjowaniem o zabójstwie a samym czynem. To oniryczna i nieco odrealniona historia Daniela, którego złe wybory doprowadziły do samobójczej próby jego narzeczonej. Sytuacja ta spowodowała nieodwracalne zmiany w psychice Daniela, który planuje oczyścić się z traumy poprzez morderstwo dziewczyny, która go uwiodła oraz swojej byłej narzeczonej. Czy uda mu się odzyskać spokój, zabijając "niewinne" kobiety?


Czemu mielibyście nam pomóc?

Uważamy, że polscy widzowie zasługują na dobre kino. Rozejrzycie się i popatrzcie ile słabych filmów kręci się rok rocznie w Polsce. Chcemy dopracować każdy najmniejszy szczegół naszego filmu. "Po zmroku" będzie liczyło około 15 minut oraz zawierało skomplikowaną i nieoczywistą historię z intrygującymi bohaterami - Danielem, Martą (narzeczona) oraz Natalią. Każdy z nich ma swoje własne motywacje i cele, do których spełnienia dążą.

Chcemy móc pracować w profesjonalnych warunkach, uzyskując najlepszy możliwy efekt wizualny oraz dźwiękowy. Ponad połowę funduszy wykładamy z własnej kieszeni, jednak ta kwota to nadal za mało na osiągnięcie naszych celów. Dlatego właśnie potrzebujemy Waszej pomocy.


Kto stoi za "Po zmroku"?

Grupa studentów szkoły filmowej, którzy kochają kino. Ponadto, wspierają nas profesjonaliści, którzy wiedzą jak tworzyć magię kina. Film zostanie wyreżyserowany przez Piotra Nalazka, którego krótki dokument możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=my_HMhEtuJA

Wizualnymi aspektami filmu zajmą się Krzysztof Tomala oraz Maciej Kwaśniewski, natomiast za organizację produkcji odpowiedzialna jest Agata Ząbecka.


Ile potrzebujemy?

By w pełni ukończyć film, pracując na profesjonalnym sprzęcie i zapewniając ekipie dogodne warunki pracy, potrzebujemy kwotę opiewającą na około 9000 zł. Jak już wspomniałem wcześniej, sporą część kwoty wykładamy z własnej kieszeni. Na stronie polakpotrafi.pl mamy nadzieję zebrać 3500 zł, jednak każda kwota powyżej tej sumy znacznie nam pomoże. Prowadzimy również kampanię na zagranicznych stronach wspierających produkcje internautów.


Co ile kosztuje?

Sprzęt - 5500 zł

Wynagrodzenie dla ekipy (dźwięk, oświetlenie, aktorzy) - 1700 zł

Post produkcja - 500 zł

Wyżywienie - 500 zł

Wyposażenie planu - 500 zł

Transport - 300 zł


Co otrzymasz za pomoc nam?

Poza dozgonną dzięcznością z naszej strony, otrzymasz możliwość uczestniczenia w tworzeniu filmu, a nawet zostania PRODUCENTEM WYKONAWCZYM. Prosimy o zapoznanie się z rubrykami po prawej stronie projektu.

DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE!!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.05.2013 00:12