Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Hugo Kosiński

Marcin Hugo Kosiński

Warszawa

Dziennikarz-Przedsiębiorca
Przedsiębiorca-Dziennikarz

Właściciel radia KonteStacja, komiksu Zen Sarkazmu i założyciel platformy edukacyjnej Edukatorium.pl.

Miłośnik ironii, surrealizmu, czarnego humoru, purenonsensu i sarkazmu. Dystans do siebie traktuje, jako jedną z najpraktyczniejszych umiejętności.

Propagator wolności słowa, kreatywnej edukacji i nieszablonowego podejścia do własnego życia.

A więcej można poczytaj tutaj: http://kosinski.it/kim-jest/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14307 PLN z 10000 PLN

248 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

143%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2011.

Płyta dla posła

RSS

Mamy płytę Dodano 03.02.2012, godz. 21:02

Uff... po trzech obsuwach, kilku poważnych zmianach (nt. wkurzeniu grafika, gdy na koniec zmieniliśmy pudełko DVD na digipack) dograniu dodatkowych głosów m in Unfy do czytania cytatów i zaciągnięciu Funky Kovala do stworzenia oprawy muzycznej... w końcu jest płyta.

Sam widziałem.

Wysyłka do sponsorów trwa od paru dni. Już niektórzy ją odebrali. Dziękuję wszystkim zaangażowanym w projekt. A właściwie w pierwszą jej połowę. Teraz druga, rozdajemy parlamentarzystom i rozsyłamy tym, do których nie dotrzemy osobiście.

Specjalnie opóźniamy ten moment, bo teraz nic poza ACTA się nie przebije. A mp3 roześlemy po weekendzie.

Anyway. Dobra robota. I dzięki za wparcie w tym projekcie. Jak patrze na płytę, to warto było. W ostatnich tygodniach w KonteStacji notujemy 3-krotnie większą słuchalność, więc tym bardziej jest masa nowych ludzi.

jeszcze raz dzięki

Marcin Hugo Kosiński
www.kontestacja.com
Dodano: 04.02.2012, 15:19
  Eleid
Eleid
Super płytka! Jak patrzę na nia...:) Bardzo ładna oprawa graficzna, dobrze nagrane, dobry dźwięk, no i może niekoniecznie zachęcajacy do przesłuchania tekst, ale na pewno zwracajacy uwagę, a przez to na swój sposób wbrew pozorom jednak zachecajacy do odsłuchania i sprawdzenia o co chodzi! Ach :) Bardzo dobra robota!
Dodano: 03.02.2012, 23:47
  Piotrek R.
Piotrek R.
Świetna robota panowie! Płytka fajna. Nie wiem czy trafi do posłów (do ich głów), ale może chociaż kilku odsłucha.
Dodano: 03.02.2012, 21:44
  Mirosław Gągalski
Mirosław Gągalski
Ja już w tym samym dniu czytałem książkę równocześnie słuchając płytki. Ciekawe doznanie.

Zebraliśmy 10 tys. Dodano 18.09.2011, godz. 2:30

Ha. I się udało. Zadziwiająco mało krytyków i wujków "dobra rada". Ci pierwsi mówią - to i tak nic nie da, a drudzy - a można taniej. Szczególnie pamiętam maila człowieka, który radził, że jakby on organizował akcję to dla obniżenia kosztów sam by rozwiózł płyty każdemu osobno, po tym, jakby je nagrał na domowej nagrywarce.

W każdym razie dzięki wam za udział. Zbiórka wciąż się toczy. Coś tam z pieniędzmi pożytecznego zrobimy. Wyślemy do Kurskiego wraz z resztą europarlamentarzystów, a jak zostanie, to sfinansujemy inną akcję.

Bo co by nie.
Dodano: 18.09.2011, 21:29
  Konto usunięte
Konto usunięte
Skoro treść stanowiska PKW, które będzie przesłane Sądowi Najwyższemu, nie zostanie upubliczniona- nie widzę tego w jasnych barwach i wybory jednaj mogą odbyć się w normalnym czasie.. niestety.
Dodano: 18.09.2011, 12:43
  gb.krk
gb.krk
Tylko może za szybko tych płytek nie rozsyłajcie :) Przygotujcie się na to, że po wyborach może dojść do ich unieważnienia przez Sąd Najwyższy (JKM złożył protest w związku z działaniami OKW czy PKW do SN i nawet OBWE). Pozostaje kwestia jak długo zajmie SN ustosunkowanie się do tego protestu...

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 31.10.2011 20:08