Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mateusz Feliks

Mateusz Feliks

Rajsko

Nazywam się Mateusz Feliks. Od 2 lat prowadzę działalność związaną z grafiką komputerową. Poza pracą pasjonuje się filmami. Od zawsze uwielbiałem tworzyć własne historie. Dlatego własnie postanowiłem stworzyć projekt EDEN.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Hubert Płotnicki

Hubert Płotnicki

Bartłomiej Mąkina

Bartłomiej Mąkina

Osiek, Polska


1902 PLN z 39000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.05.2019.

Pilot serialu w klimacie retrofuturyzmu – Eden

O projekcie

Celem projektu jest uzbieranie funduszy na pierwszy pilotażowy odcinek serialu Eden. Wszystkie fundusze przeznaczymy na:

  • Kostiumy oraz charakteryzację
  • Scenografie
  • Aktorów
  • Profesjonalny sprzęt filmowy
  • Transport oraz catering

 

Po katastrofie nuklearnej ocaleni ludzie zorganizowali społeczeństwo na nowo, budując je na wzór indyjskiego podziału kastowego . Rządzą nim ubóstwiani, długowieczni Serafini. Jeden z nich, Gabriel – twarz systemu, zostaje znaleziony martwy w tajemniczych okolicznościach. Rządzący jednak chcą uciszyć śledztwo, w obawie, że tajemnice Gabriela mogą pogrążyć ich wszystkich.

 

O serialu:

Eden to serial science - fiction, łaczący opowieść kryminalną, thriller i dramat, wraz z retrofuturystyczną estetyką nurtu Space Age, pochodzącą z lat 50. i 60. XX wieku. Śledzimy losy Maxinne - dziewczyny z nizin społecznych, która w poszukiwaniu swojej biologicznej matki nie cofnie się nawet przed dołączeniem do niebezpiecznej organizacji zwanej Twarzami. Drugą historią jest śledztwo Bruna - jednego z najlepszych detektywów w stolicy, który musi zająć się sprawą śmierci Gabriela. Jego poczynaniom uważnie przygląda się każdy z Serafinów...

 

Przygotowane zwiastuny:

Zwiastuny przedstawiają propagandowe show Gabriela skierowane dla niskich kast. To dookoła zabójstwa tej postaci będzie zbudowana fabuła.

 

 

 

Co przygotowaliśmy do tej pory?

  • 3 krótkie zwiastuny dziejące się w propagandowym show Gabriela.
  • Scenariusz pierwszego odcinka, na którego realizację zbieramy pieniądze.
  • Próbne zdjęcia z aktorami, które pozwoliły nam oszacować koszty.

 

Ile będzie trwał pierwszy odcinek?
Około 45 minut

 

Kiedy planujemy premierę?
10 grudnia

 

Kto będzie grał w waszym serialu?
Niektóre role są już obsadzone (głównie postacie trzecioplanowe). Do innych ról będziemy dopiero przeprowadzali castingi, stawiając przede wszystkim na umiejętności aktorów oraz dopasowanie do roli.
Są już z nami:

 

Kto odpowiada za produkcję?

Jesteśmy młodą ekipą filmową, której zależy na odpowiedzeniu dobrej historii. Założona została pół roku temu przez Huberta Płotnickiego i Mateusza Feliksa, którzy odpowiadają za produkcję.

 

Kiedy zaczniemy wysyłać nagrody?

Wszystkie nagrody zaczniemy wysyłać do 2 tygodni od zakończenia zbiórki.

 

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej?

Nieustannie publikujemy posty związane z produkcją oraz jej światem na naszym facebooku oraz instagramie.

 

Arty koncepcyjne:

 

Kilka kadrów z przygotowanych zwiastunów: 

 

Partnerzy Medialni:

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 28.05.2019 22:10